PDA

View Full Version : помощ



sladkutukotenci
06-12-2010, 19:01
утре съм поканена на чрд на мой приятел.той ще бъде на басейн.до тук добре , само че ми дойде. :( вече е по-слабо , но ако не сложа превръзка ще се изцапам.може би ще ми кажете да използвам тампон.но до сега никога не съм слагала,днес пробвах но много ме боли и се отказах.няма как да не вляза в басейна,няма как и да не отида ... моля ви кажете ми какво да правя ;(;(;( предварително благодаря

POLLINA
06-12-2010, 19:02
еми ще обуеш едни къси панталонки и нагоре горнището на банския.Ще им кажеш и просто няма да влизаш във водата какво толкова? :)

sladkutukotenci
06-12-2010, 19:07
и това е вариант . благодаря.ще пробвам отново с тампон,ако не стане ще те послушам :-)

POLLINA
06-12-2010, 19:13
не се притясняай , тва си е нещо нормално :)
ако си с тампон веднага като излезеш от водата го смени ,че водата е мръсна и кой какво ли не прави вътре и да не стане някоя беля :)

ELiTyYy
06-12-2010, 20:17
о недей с тампон да влизаш в басейн... имам лош случай... :D (сама можеш да се досетиш) ...

shell
06-12-2010, 20:50
Мисля,че най - удачното е с панталонки :)

the_best_f
06-12-2010, 20:55
Кажи им. Ще те разберат. :)

vilityyy96
06-13-2010, 07:12
Най - добре с къси панталонки, никой няма да те осъди :-)

Molzinka
06-13-2010, 09:21
Най - добре с къси панталонки, никой няма да те осъди :-)

+ И ще е добре, ако са черни, а не някакви супер светли :-D

Inn0cenCe
06-13-2010, 09:34
Най - добре с къси панталонки, никой няма да те осъди :-)

+ И ще е добре, ако са черни, а не някакви супер светли :-D

+ Напълно съгласна :) .

Sstrawberry
06-13-2010, 11:22
не се притясняай , тва си е нещо нормално :)
ако си с тампон веднага като излезеш от водата го смени ,че водата е мръсна и кой какво ли не прави вътре и да не стане някоя беля :) не разбирам какво общо има мръсната вода с тампона ??? :lol: тампона изобшо няма допир до външната среда .. освен конеца му де, но той не е от значение .. :-D късите панталони са добър изход от ситуацията .. :P но ще ти е много гадно да ги гледаш как се ''цанбуркат'' без теб .. :( аз лично непрекъснато съм с тампони .. освен, че е много по-хигиенично е и много по-удобно , усобено лятно време .. :-P и това, че тампоните не могат да се ползват от девственици са просто митове и легенди .. :lol: аз съм девствена и ползвам .. някой хора още малко щяха да изкарат, че съм се отворила с тампон .. :razz: първия път е доста некомфортно, но след това вече не се усеща усеща изобщо, че е в теб .. купи си от най-малките и постой час, два докато свикнеш .. но ако отидеш на басейн с тампон, внимавай да не оцветиш водата .. 8-) сменяй ги през 2 часа, но зависи и от това по колко ти върви ..

POLLINA
06-13-2010, 11:34
е как ша няма допир , нали си потопена във вода?!
пък и кой знае като и за пръв път може да не го сложи правилно и да не е достатъчно надълбоко

SummerDream
06-13-2010, 11:48
Няма да влизаш в басейна просто..Не вярвам да ти се разсърдят за такова нещо ;д

vagarious
06-13-2010, 12:03
А може би те боли, защото не си го поставила достатъчно добре.Тогава не би трябвало да го чувстваш !? :-o
Иначе и аз съм "за" късите панталонки.

Sstrawberry
06-13-2010, 15:37
е как ша няма допир , нали си потопена във вода?!
пък и кой знае като и за пръв път може да не го сложи правилно и да не е достатъчно надълбоко :lol: тампонът, когато е поставен правилно трябва да се намира във влагалището .. интерестно как ще и влезне вода във влагалището .. :lol: ако не от обща култура, то поне малко се образовайте от биологията .. 8-)

magince
06-13-2010, 18:55
абе стига сте спорили
неска е неделя я кажи как мина смисъл с панталонки ли беше кво 8-)

оправи ли се с тампоните

LipSy
06-13-2010, 19:01
е как ша няма допир , нали си потопена във вода?!
пък и кой знае като и за пръв път може да не го сложи правилно и да не е достатъчно надълбоко :lol: тампонът, когато е поставен правилно трябва да се намира във влагалището .. интерестно как ще и влезне вода във влагалището .. :lol: ако не от обща култура, то поне малко се образовайте от биологията .. 8-)

:razz:

LipSy
06-13-2010, 19:06
Аз ти предлагам да пробваш пак с тампон. Щоб те боли означава, че може би не си го поставила както трябва. Ако те заболи пак въобще недей да се мъчиш. Обувай гащичките и гас към басейна. Ако и с тях не стани кажи там на някоя приятелка, която е поканена. Все пак сте момичета и няма срамно мисля. Би трябвало да се оправите! :)

CuteBaby
06-13-2010, 20:36
Пробвай пак да си сложиш тампон(от най-малките) и постой известно време с него и ще свикнеш,ако не - с къси панталонки :)