PDA

View Full Version : Мода ....... ;) :))))



Preska
06-12-2010, 22:04
Кои са модните цветове през 2010???????? ;) :)))) :-) :P :-P :D

Пращайте и снимки на дрехи ако можете!!!!!!! ;) :))))

moonka
06-12-2010, 22:14
И тази година на мода е лилавото.Други модерни цветове са ярко синьо, червено и жълто.
Според мен обаче трябва да се обличаме в цветовете, които на нас ни харесват и не винаги да се съобразяваме с модата. Ако обаче искаш да си в крак с модата си купи красиви дрехи, обувки и аксесоари в тези цветове. Сигурна съм, че ще изглеждаш добре, независимо дали дрехите ти са в тези цветове или не!!!

ShtrudeL
06-12-2010, 22:21
Не ме интересува. Аз си обичам светло син и бял <3 И светло лилав. О и тюркоазен <3

Shadowsogirl
06-13-2010, 06:00
Значи тая година розово няма да се носи толкова, така ли? Не, че като не е така, няма да го нося, просто питам.

December
06-13-2010, 06:31
Не знам за цветове,но сандалите с много каишки и ципче отзаде са супермодерни.Във всеки магазин има поне по 15 модела.И почти всяко момиче по улицата има такива.И аз имам бели и черни.Много са сладки <3 стоят супер дупер красиво на крака :-D

lovey0u
06-13-2010, 07:55
оо пълня си гардероба с лилави, сини, жълти и червени дрехи
нищо друго!

:razz: :razz: :razz:


Ква е тая мания да се спазват модните тенденции?
Ами ако точно тези цветове не ти отиват?
купувай си това, което ти харесва и ти стои добре... :)

ecstazy
06-13-2010, 07:57
оо пълня си гардероба с лилави, сини, жълти и червени дрехи
нищо друго!

:razz: :razz: :razz:


Ква е тая мания да се спазват модните тенденции?
Ами ако точно тези цветове не ти отиват?
купувай си това, което ти харесва и ти стои добре... :)++++

YourFavoriteDrug
06-13-2010, 08:36
Интензивни тонове в жълто, розово, манго, малини, зелено, лимонено, индиго. Както и комбинации от цветове като бяло, урбанистично сиво и черно.

Но все пак да не забравяме:

''The best colour in the whole world is the one that looks good on you.''-Coco Chanel

SlaDk0b0nb0nChe
06-13-2010, 11:07
Моя гардероб е пълен с розови, лилави, тук-таме бяло и черно ;дд ии тъй.. нямам нито една жълта дреха.. не ми харесва цвета и не си купувам такива неща. Купувам си каквото ми хареса и каквото ми отива :))