PDA

View Full Version : Просто погледнете... не мога да го опиша



vilityyy96
06-13-2010, 07:40
Вижте просто не знам къде да сложа тази тема, но спешно се нуждая от съвет.
Става въпрос за най най най-добрата ми приятелка, която мислех че познавам. Тя е ужасно свестен човек и проблема и е, че не може да кава не. Има приятел който е на 18, ние сме на 14. Те ходят вече 9 месеца и нещо стана с нея... напълня, не илиза вече с нас, страни от мен. Поблема не е в това, ами а преди 2 дни разбрах, че не само пуши и то май не само цигари ами вече е правила секс... при което аз бях просто в шок. Обясних си много неща... напълняването било от хормоните, преди ме беше питала нещо за първия път, преди като съм ходила у тях съм виждала презервативи, то си мислех че са тези от училище дето ни ги дават. Не мога да ви опиша какво ли не ми мина през главата. Момчето е мой съсед живее точно до нас и просто не мога да го гледам.. изпълнена съм с такава ненавист и злоба към него... Как може да севъползва от едно 14 годишно дете (колкото и да си мисли тя, че не сме деца... ние сме). Тя не беше такъв човек, имаше мечти, цели, идеали. Сега ми рапавят къде се била напила, какво парвила по входовете и такива... просто не не. Семейството и има пари и аз искрено се надявам съседа ми да не ходи с нея само заради тях, защото чух че бил с нея само да я .... и родителите и да го уредят в някой добър отбор по футбол, тъй като той е в ОФК Сливен. Просто не знам как да постъпя... тя го обича много, само че е само на 14, по дяволите. Всеки ден чета тука разни момичета като нея бременни.. Не искам да си проваля живота с него, зощото в момента точно това прави. Много ми е скъпа и искам да и отворя очите.. решила съм да говоря с нея, но моля ви дайте ми съвет какво точно да направя...

rakiQ
06-13-2010, 07:49
ами то повечето 'тихи води' накрая за като 'отвързани кучета'
опитай се да поговориш с нея ...

BlueFace
06-13-2010, 07:52
Кфа любов кфи пет лева. :? Сори ,ама твоята приятелка е от тези наивни момиченца ,които се поддават на всеобщата деградация и вървят след гъза на баткото ,с когото са.
Разбирам ,че се притесняваш за нея и и мислиш най-доброто ,но според мен трябва да я оставиш сама да направи своят избор и да се поучи от грешките си ...
Аз изпитвам голяма ненавист към връзките от типа 14 годишна с 18 годишен,защото повечето ,които ходят с малки момиченца са някакви глупаци ,които имат прекалено много пороци (които предават и на малоетната си партньорка) ,искат момичето само за секс,а през останалото време не я зачитат за нищо и общо взето само развалят момичето ,с което са....

Приятелката ти явно е избрала този батко пред приятелите си ,но за едно наивно малко момиче ,което незнае какво иска,този избор не е толкова неочакван.Както казах остави я да се поучи от собствените си грешки ;)

Elenichkaa
06-13-2010, 07:59
ако съм на твое място ще й кажа всичко,което говорят за нея и всичко,което мисля,ако иска да слуша!иначе после ще ти тежи,че си мълчала!

vilityyy96
06-13-2010, 08:05
Ами ще видя как да постъпя, положението е много сложно. Явно трябва да я заболи, за да се осъзнае.

earthquaker
06-13-2010, 08:34
хахах надали е напълняла от 'хормоните' 8-)

иначе много избират този път точно 7ми, 8ми клас.. няма кво да се терзаеш. ако оня тип наистина е само за 1то ебане с нея, ще я остави скоро и ще й дойде акъла..

аз ако бях нямаше да се меся, трябва да го преживее и тва явно

BlueFace
06-13-2010, 08:40
^ Отчаян писък за вимание :(

n0s0uL
06-13-2010, 08:44
просто й кажи тези неща , които каза на нас .

ivcheto0o
06-13-2010, 08:52
Не се меси в живота и.Те ходят от много време,тои е та такива години и мисля че секса е нормално да се е случил.А ако тои беше с тея за единия секс едв ли щеше да са заедно толкова време....Единственото което можеш да направиш е да чакаш сама да се осъзнае...

pebals
06-13-2010, 08:58
ако съм на твое място ще й кажа всичко,което говорят за нея и всичко,което мисля,ако иска да слуша!иначе после ще ти тежи,че си мълчала!

+1 :)

bobito_th
06-13-2010, 09:00
просто й кажи тези неща , които каза на нас .

+

valdesbg
06-13-2010, 09:01
Оф ти се филмираш повече от нея.

Остави я да си троши главата. Щом и е толкова акъла да не загрява какво прави... ти ли си господ че да я вкараш в правия път?

Само ще се оплетеш повече от нея и накрая.. ще завърши всичко трагично.

Щото за да отвориш очите на някого, трябва да разбираш повече от него. Пък двете сте на един акъл и .. няма опция да се случи.

Ще я заболи един, два или три пъти и ще си седне на Д-то :) Или накарай някой по голям от вас да си поприказва с нея. Ти сама - не можеш да направиш нищо.

vilityyy96
06-13-2010, 09:16
Еми да я оставя много много няма да стане ...щот ми писна да ми показва синините си, раните от таз голяяяяма ЛЮБОВ!

BlueFace
06-13-2010, 09:18
WTF,синини :shock: :? Ако става въпрос за физически тормоз трябва да се обърнеш към родителите и ,ако тя е толкова наивна и "влюбена" в него ....

vilityyy96
06-13-2010, 09:23
Ами аз за тва съм толкова отчаяна щот си е загубила акъла.. оня я псува рита я, тя вика ами и аз го удрям... един път я виках тя се криеше под масата щот и била сцепена усната от боя WTFF?? :shock: Майка и почти я няма вкъщи, а баща и този който я гледа ама тя не може да споделя с него.. пък и даже да им се каже най много да не я пускат да илзлиза ама тя пак ще намери начин...

BlueFace
06-13-2010, 09:26
Полиция? Социални служби? Ти ако не потърсиш помощта на някой възрастен нищо не можеш да направиш.

Пффф аман от наивни 14 годишни момиченца :?

vilityyy96
06-13-2010, 09:28
Полиция? Социални служби? Ти ако не потърсиш помощта на някой възрастен нищо не можеш да направиш.

Пффф аман от наивни 14 годишни момиченца :? Аман ами, и аз тва викам направо ми иде да я хвана и да я сваля на земята... абе дано се оправи ще поговоря без да я порицавам или нещо такова, пък каквото ще да става. Близо му е вратата на тоя тип нищо не ми пречи една торба с динамит... :booooomb: :D

bbbrs
06-13-2010, 09:36
Ем нормално повечето момичета ходят с по-големи от тях момчета

BlueFace
06-13-2010, 09:37
Ем нормално повечето момичета ходят с по-големи от тях момчета

Едно е 1-2 години , друго е 4-5 ;) :?

DqVoLsKoJeLaNiE
06-13-2010, 09:52
Наистина говори с нея, няма какво друго да направиш, не можеш да я заключиш някъде и да й забраниш да излиза, колкото и да ти се иска. Кажи й, че ако това момче наистина я обича, не може да си позволи да удари, а и щом тя е на 14, той-на 18 и наистина я бие толкова жестоко и я обижда, наистина няма да е зле да се обадиш в социалните, може за след като се обадиш да излеждаш в очите й виновна и адски глупава, но след време може да ти благодари, че си я отървала...
Все пак първо поговори с нея, ако разговора не помогне, можеш и към родителите да се обърнеш, дори приятелката ти да го приема като нахлуване в личното пространство. Не винаги разговорите помагат, така че се въоръжи с търпение и доста аргументи. Ако скъсат, може да й е гадно, приготви се и за това. Няма какво друго да ти кажа, успех. :)

kremen4eto
06-13-2010, 10:35
Не можеш да си сигурна дали е с нея за едното е*ане, само защото има такива слухове. Сексът не е толкова ненормален на 14 вече, особено в дълготрайна връзка. Ти познаваш ли този човек? Чувала си само неща, които се говорят. Може пък да държи на нея. К'во като се е напила? Не е много хубаво, ама е най-безобидното нещо в днешно време, което може да направи. К'во като е правила разни неща из входовете? Нали го прави с един човек, а не с различни всеки ден. Лошото е, че е допуснала да се разчуе.
То и аз имам синини, ама са от ухапвания, не от бой. Една приятелка има синини от удряния, ама що ли - щото ходи да му изневерява и човекът си изпуска нервите. Ако ще предприемаш нещо, 1во разбери как стоят нещата наистина.

Между другото съм от Сливен. :)

soul1199
06-13-2010, 10:47
да наистина трябва да поговориш с нея,кажи й всичко,което мислиш,даже да не го приеме ще се замисли и след време може би ще се осъзнае,късмет

asp1r1n94
06-13-2010, 10:55
Щом е тръгнал с 4 години по-малка това е достатъчно ,за да се види какъв келеш е! 8)

vilityyy96
06-13-2010, 11:37
Сексът не е толкова ненормален на 14 вече, особено в дълготрайна връзка. К'во като се е напила? Не е много хубаво, ама е най-безобидното нещо в днешно време, което може да направи. К'во като е правила разни неща из входовете? Нали го прави с един човек, а не с различни всеки ден.

Единственото, което мога да ти кажа е че или мислиш доста грешно, или че аз съм изостанала, щото за мен не е нормално момиче на 14 да прави секс с някъв тип, ама ако ще и да умира от любов по него. Псувайте ме, не ми пука тва не е редно!!!!

FuckedUp
06-13-2010, 11:57
Сексът не е толкова ненормален на 14 вече, особено в дълготрайна връзка. К'во като се е напила? Не е много хубаво, ама е най-безобидното нещо в днешно време, което може да направи. К'во като е правила разни неща из входовете? Нали го прави с един човек, а не с различни всеки ден.

Единственото, което мога да ти кажа е че или мислиш доста грешно, или че аз съм изостанала, щото за мен не е нормално момиче на 14 да прави секс с някъв тип, ама ако ще и да умира от любов по него. Псувайте ме, не ми пука тва не е редно!!!!
Кой е казал, че е нормално?
Аз мисля, че на тая твоята "приятелка" й "хлопа дъската"...
Вие не сте добре, честно! :shock:
kremen4e:
Не е ненормално, когато го правиш с правилния човек...или поне такъв, който няма да те пребива..и т.н.

britzy
06-13-2010, 11:58
^ Отчаян писък за вимание :(
Точно :lol:

А по темата-ееем ти не можеш да й помогнеш-тя е инат малък пуберски и няма да те послуша-нека си троши главата,после ще реве.Човек се учи от грешките си
Едит-ЪЪ О Боже,тяяя е луда да стой с некъф келеш,който я бие.Не се меси ,щото накрая ти ще го отнесеш.Просто кажи на някой компетентен

ronzss
06-13-2010, 12:09
Това са 9 месеца, изобщо не са малко време, така че е абсолютно нормално да е спала с него. Според мен, ако беше само за едното ебане с нея, нямаше да са толкова време заедно. Нали си сещаш, че е най-лесно да тръгнеш по курвички - под път и над път са. Приятелката ти има глава на раменете, не и се бъркай в живота. Все пак човек се учи от грешките си.

Bixel
06-13-2010, 12:12
трябва да спиш с приятеля й

go71n
06-13-2010, 13:00
я се обади на полицията та той е педофил 8-)

наистина много ама много се дразня точно на такива педофили, една от моя клас която е на 16, ходи с един 22 годишен от 2 години ии той като и се обади аз и викам затваряй на тъпия педофил. няма по жалко от 18+ с 15-. ама нали знаете такава е модата :-o то гаджето ти няма ли кола, и не си ли му лапала на предната седалка то ТИ ЗА НИЩО НЕ СТРУВАШ така разсъждават кифлите на по 13-14-15 години 8-)

п.п на 17 съм не се имам за голям, но съм отказал на поне 4-5 момичета на по 13-14 години да ми правят като вятара и т.н

kremen4eto
06-13-2010, 13:08
Сексът не е толкова ненормален на 14 вече, особено в дълготрайна връзка. К'во като се е напила? Не е много хубаво, ама е най-безобидното нещо в днешно време, което може да направи. К'во като е правила разни неща из входовете? Нали го прави с един човек, а не с различни всеки ден.

Единственото, което мога да ти кажа е че или мислиш доста грешно, или че аз съм изостанала, щото за мен не е нормално момиче на 14 да прави секс с някъв тип, ама ако ще и да умира от любов по него. Псувайте ме, не ми пука тва не е редно!!!!
Кой е казал, че е нормално?
Аз мисля, че на тая твоята "приятелка" й "хлопа дъската"...
Вие не сте добре, честно! :shock:
kremen4e:
Не е ненормално, когато го правиш с правилния човек...или поне такъв, който няма да те пребива..и т.н.

Никой не може да ме убеди, че е ненормално. Тия дни раждат на по 11-12, а ти си седнала да се тревожиш, че на 14 прави секс и то с приятеля си, не с някой на някой купон. Напълно в реда на нещата е.

Тя какво ти казва като ти показва синините си? Че я бие ли? Питам защото си мисля, че има нещо, което не си разбрала съвсем.

umri
06-13-2010, 13:22
Май ти се ще и на теб някой да ти го хлъзне, а? Мисли повече за себе си, че прекаленият светец и богу не е драг.

kremen4eto
06-13-2010, 13:23
Една от най-добрите ми приятелки тръгна с приятеля си когато беше на 15, а той на 21. Беше девствена, той и беше първият. Всички ми говореха да съм я вразумявала, той не бил за нея, бил пропаднал, само мислел как да се напие, щял да я провали, щяла да направи грешка ако преспи с него, щял я да зареже след няколко секса. В началото слушах тези думи и всеки ден и говорех. Това още повече я сближи с него (защото си го обичаше) и я отдалечи от мен (защото не я подкрепям в избора и). Тогава реших, че няма нищо повече против него да и кажа и че дори и да и се случи нещо, ще се 'опари' и другия път ще знае.
Стават все по-щастливи вече година и нещо, нито е пропаднала, нито я е зарязал и нищо от приказките не се е случило.

Мисълта ми е, че доколкото разбрах ти се доверяваш на слухове и рискуваш да загубиш приятелката си. Всеки прави грешки в живота си, остави я сама да ги направи, та да може после да не ги допуска отново. А ако не е грешка още по-добре. :)

moonka
06-13-2010, 17:57
Не се меси в живота и.Те ходят от много време,тои е та такива години и мисля че секса е нормално да се е случил.А ако тои беше с тея за единия секс едв ли щеше да са заедно толкова време....Единственото което можеш да направиш е да чакаш сама да се осъзнае...

+++++++

ThePowerOfLove
06-13-2010, 19:08
Ами не е нормално, говори с нея, но все пак не се налагай. Тя ако има акъл в главата, сама ще се усети. :?