PDA

View Full Version : Харесвам е двамата, но незнам кой да избера!!



cuttiepatuttie
06-13-2010, 08:35
Ем.. от 5 месеца харесвам момче /момче А/. Той е с 5 години по-голям от мен и когато съм с него просто !! Той никога не ми е казвал, че ме харесва, но среднощните обаждания, шегите, с които си търси целувка от мен, и това, че казва, че не може да заспи без да поговори с мен го доказват!! Но ето, че преди няколко дена се появи момче /момче Б/, което е на моята възраст и аз си паднах по него , но не спрях да харесвам А. Още на 2 ден, Б ми призна, че много ме харесва и аз също отвърнах със същото. Вечерта като си говорех с А по телафона без да искам му споменах нещо за Б и той ме попита дали го харесвам, но отговорих НЕ..!!
Сега и 2та ме харесват, аз също ги харесвам и 2та. Знам, че трябва да избера един, но не искам да нараня никой.
МОЛЯ ВИ.. ПОМОТНЕТЕ!!!

Sunny95
06-13-2010, 08:38
Ами...в крайна сметка ще има разбито сърце няма как да се избегне!Просто трябва да решиш! УСПЕХ :-)

cuttiepatuttie
06-13-2010, 10:24
Но харесвам и двамата наистина много и ако избера единия другия ще ми липсва, но пък не мога да съм с двамата..!! :? :? :?
:( :(
..Но не мога и да избера.. :( :( :( :( :( :( :(

miskaprizZ
06-13-2010, 11:01
Ами.... аз мсля че трябва да избереш А защото с него си била повече време и го познаваш а пък Б....Не всчко е такова каквото изглежда....(поне аз така мсля ) айде Успех :-) :-)

SmilezZz
06-13-2010, 11:23
Такива неща от рода "Обичам и двамата" няма..Или обичаш само единия,или не обичаш никого,а това е просто моментно състояние..Седни и помисли добре с кого искаш да бъдеш,защото просто това не е шега..В случая ти се подиграваш с единия от тях..
Всъщност - на колко години си ? Това също има значение в една връзка,тъй като спомена,че А е по-голям от теб с 5 години,но не спомена твоите годинки !!!

diksi
06-13-2010, 11:35
Изчакай малко време и сама ще разбереш кой от двамата е твоят човек :)

filmimilmi
06-13-2010, 13:23
Да си играеш и с двамата по отделно докато не разбереш с кого искаш да си е доста долно. Няма смисъл от тежки думи в случая, но сама се досещаш каква те прави тази игра. Ако ти е толкова трудно да се решиш мятай монета. Ези - А., тура - Б.. Дори да нараниш някого, животът продължава, а твоето решение ще е най-добре да го вземеш възможно по-скоро защото нататък ще стане много по-сложно от колкото е в момента. Докато отлагаш нещата ще се оплетеш в един куп лъжи и ако двамата разберат, че ги играеш по такъв начин е по-вероятно ти да ги загубиш от колкото да спечелиш поне един.

Paramour
06-13-2010, 16:50
Такива неща от рода "Обичам и двамата" няма..Или обичаш само единия,или не обичаш никого,а това е просто моментно състояние..Седни и помисли добре с кого искаш да бъдеш,защото просто това не е шега..В случая ти се подиграваш с единия от тях..
Всъщност - на колко години си ? Това също има значение в една връзка,тъй като спомена,че А е по-голям от теб с 5 години,но не спомена твоите годинки !!!
Тя не е казвала, че ги обича . Тя казва, че ги харесва!! Но иначе подкрепям казаното понататък. :)

SmilezZz
06-13-2010, 17:38
Такива неща от рода "Обичам и двамата" няма..Или обичаш само единия,или не обичаш никого,а това е просто моментно състояние..Седни и помисли добре с кого искаш да бъдеш,защото просто това не е шега..В случая ти се подиграваш с единия от тях..
Всъщност - на колко години си ? Това също има значение в една връзка,тъй като спомена,че А е по-голям от теб с 5 години,но не спомена твоите годинки !!!
Тя не е казвала, че ги обича . Тя казва, че ги харесва!! Но иначе подкрепям казаното понататък. :)Да,така е..Но в тези години (предполагам,че е на 13-14) почти никой не прави разлика между "Обичам" и "Харесвам"..Затова го написах така..

LipSy
06-13-2010, 18:40
Аз мисля, че трябва да избереш А, защото него го познаваш от доста време. Б не го познаваш от доста време и може да се стигне до един момент, в който той може пък и теб да нарани. В крайна сметка ще има все някой наранен. Ако не искаш да им причиняваш и на 2-те момчета болка продто недей да ставаш гадже с никой от тях 2-мата. Аз бих избрала А. Айде успех все пак! :)

kalpazanka
06-14-2010, 05:04
Ограничи се до една тема по въпроса.
Благодаря!