PDA

View Full Version : Магазин ''Втора употреба''



vanesa0pld
06-13-2010, 10:16
Здравейте! :grin:
Как ви е мнението за магазините втора употреба?Купувате ли си дрехи отях?
Аз сега влязох в някакъв сайт и има супер хубави дрехи на супер ниски цени и реших да пусна една темичка...обсъждайте :grin:
П:П-Ако има друга такава тема-заключете моята! :P

slynchoo
06-13-2010, 10:19
Има такава тема. :)

slynchoo
06-13-2010, 10:20
*може ли да дадеш тоя сайт 8-)

lovey0u
06-13-2010, 10:27
*може ли да дадеш тоя сайт 8-)

billytalent
06-13-2010, 10:59
Сайта да не би да е
Aukro или Prodavalnik? :-o

iwancho
06-13-2010, 11:01
аз само 1 път съм си копувал тениска на Superman,защото никъде другаде не бях намерил (5лв.) беше 8-)

December
06-13-2010, 11:23
Има такава тема. :)Има такива темИ.Да много теми...

Любимият ми магазин :smt007 А някакви презвети кифлюци не знам защо смят,че е гнусно.Има всякакви маркови дрешки и много години :)
Аз пък най се гордея с тениската си на Барт Симпсън тя е на H&M
ето - http://prikachi.com/images/932/2220932O.jpg

myHeartIsOnlyForYou
06-13-2010, 11:35
Може би в по-големите градове тези магазини са по-хубави...В моя град не обичам да влизам в такива магазини,защото нищо не ми харесва(макар че това важи и за много от нормалните магазини :D ),а и обикновено е задушно :-D .Все пак бих си купила нещо ако ми хареса :) .

billytalent
06-13-2010, 11:41
Има такава тема. :)Има такива темИ.Да много теми...

Любимият ми магазин :smt007 А някакви презвети кифлюци не знам защо смят,че е гнусно.

Така е.
Аз от скоро се зарибих по-подобни магазини и си намерих уникални неща.
Наскоро си взех 3 блузки за 2 лв.и всеки ме пита от къде са.
В повечето случаи се намират наистина много оригинални и интересни дрехи.

djidji_to
06-13-2010, 12:01
понякога има хубви работи
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs601.snc3/31650_122200601126222_100000088473889_295537_11876 70_n.jpg
това тигровото ми е от там

SmilezZz
06-13-2010, 12:03
Преди не харесвах магазините за втора употреба,но веднъж реших да вляза и да видя какво има - наистина има доста хубави неща..И най-важното на достъпна цена..

Inn0cenCe
06-13-2010, 12:13
Преди не харесвах магазините за втора употреба,но веднъж реших да вляза и да видя какво има - наистина има доста хубави неща..И най-важното на достъпна цена..

Ъп. Влизала съм само веднъж, но има наистина уникални неща :) .

vilityyy96
06-13-2010, 13:13
Мен една приятелка ме нави... бях с малки очаквания обаче си взех едно късо черно якенце. Прерових цял Сливен за него и никъде не можах да намеря такова, даже мислех да си поръчвам на шивач, обаче много се арадвах като си го намерих :grin:

zlatnata_ribkaaa
06-13-2010, 13:59
много обичам тези магазини , преди и аз бях тъпа и заблудена и ми беше гадно да влизам , за пръв път влязох преди 2 години и от тогава си пазарувам но в последната година само от там си купувам дрехи по другите магазини нищо не мога да си харесам много са ми прости и цигански всичките дрехи :D и за последната година се напълних с блузки за по 1-2 лв , дънки за по 10-15 лв максимум иначе имах и за по 4-5 лв маркови :D Есприт , Онли и тн :D , суичери за по 4-5 и какво ли не чанти портмонета шалове шапки кецове и най-много ми харесва ,че няма опасност като си купя нещо и всяка втора циганка на пазара да е с такова или в училище да сме като нощни шкафчета с еднакви дрехи , както се случва най-често като излезе нещо ново или най-малко новата колекция в Теранова и всичките ходят с еднакви блузи , голяма простотия :D

pitfall
06-13-2010, 14:27
Добре, а да ви попитам, че ми стана интересно колко интересни неща има в тия магазини :D къде в София има такъв? г/д ако ме упътите в някаква посока няма да я зле.. 8-) :lol:

Slave4You
06-13-2010, 14:31
И аз преди ненавиждах тези магазини, защото преди имаше само разни гаражчета със някакви стари дрипи, все едно взети от някой клошар.. Сега обаче отвориха мнооого хубави магазини за дрехи, които честно ви казвам, ако не пишеше отпреди Магазин за втора употреба, повечето дрехи изобщо нямаше да разбера, че са "втора употреба" Някои са напълно неупотребявани! И има мн готини дрехи, които не съм виждала в другите магазини:)

HexGirl
06-13-2010, 15:07
луд фен съм им !!!!!

Оня ден си купих пола и блузка дето никъде другаде няше да намиря 8-)
Хубавото е че когато ти писне дрехата не те ежал дал си малко пари

Colouring
06-13-2010, 15:15
Има много хубави неща.Стига да си постоянен и да влизаш често,защото не всеки пъта може да се натъкнеш на нещо,което ти харесва..но ако влизаш често ще останеш довооооооооолен,много доволен.
Попринцип,не всички дрехи са ми оттам,но имам такива,които са втора ръка.Блузи най-вече,панталони/дънки просто не съм си харесвала,иначе ако видя подходящи бих си взела.Маркови блузи без да са носени,с етикет дори.. и ще ми кажете,че е това е гадно и никога няма да влезнете?Според мен има супер работи понякога.Ей сега,най-последната ми придобивка е от Манията...ризка за 1-2лв. :grin:

roshlichka
06-13-2010, 15:36
Хммм.. аз също ненавиждах тези магазини но откакто чета тук във форува че ива яки тови неща на ниски цени и като съв чувала от приятели и познати съм много надъхана да си купя нещо като отида в града.. По-добре по-евтини дрешки отколкото както ми се беше случило.. взех си панталон за 60 лв. нсих го има няма два месеца.. отслабнах няколко килограма и пантало кво.. седи ви като торба.. за това и аз започнвам да посещавам тези магазини без да ме е срам.. :))

zlatnata_ribkaaa
06-13-2010, 15:37
Добре, а да ви попитам, че ми стана интересно колко интересни неща има в тия магазини :D къде в София има такъв? г/д ако ме упътите в някаква посока няма да я зле.. 8-) :lol:

ами то навсякъде ги има , най-голяма е веригата е Мания след нея Шик-Шик , ама на втората не съм голяма фенка , иначе като тръгнеш по Пиротска ама някъде от ъгъла с Опълченска надолу всяко второ магазинче е такова , другаде къде имаше значи при Централна гара също срещу хотел Принцес май беше , в близост до пазара Кирков има някакви :D абе наистина са много ти от коя част на София си , че ако си от Младост или Дружба надали тези ще ти свършат голяма работа :D

pitfall
06-13-2010, 16:51
Добре, а да ви попитам, че ми стана интересно колко интересни неща има в тия магазини :D къде в София има такъв? г/д ако ме упътите в някаква посока няма да я зле.. 8-) :lol:

ами то навсякъде ги има , най-голяма е веригата е Мания след нея Шик-Шик , ама на втората не съм голяма фенка , иначе като тръгнеш по Пиротска ама някъде от ъгъла с Опълченска надолу всяко второ магазинче е такова , другаде къде имаше значи при Централна гара също срещу хотел Принцес май беше , в близост до пазара Кирков има някакви :D абе наистина са много ти от коя част на София си , че ако си от Младост или Дружба надали тези ще ти свършат голяма работа :D
Не съм от София, от Самоков съм, но г/д те разбрах.. все ще се оправя някак си.. мерси.. 8-)

vanesa0pld
06-13-2010, 17:21
*може ли да дадеш тоя сайт 8-)
http://www.prodavalnik.com/
а някой може ли да ми даде линк към по-старите теми.. :P

magince
06-13-2010, 17:52
Добре, а да ви попитам, че ми стана интересно колко интересни неща има в тия магазини :D къде в София има такъв? г/д ако ме упътите в някаква посока няма да я зле.. 8-) :lol:

На пръв поглед няма много хубави, но като потърсиш и се разровиш ще намериш, повярвай ми 8-)

brutaLxxbunny
06-13-2010, 17:53
В моя град са пълна трагедия,така де,градът ми е малък.Но в големите градове в тезих магазини можеш да намериш неща,които дори ги няма в България като марка!Една приятелкща е много доволна от магазин MANIA,намирал се в квартал Люлин.(за София говоря)

P.S.Видях,че сет споменали Манията вече.Добро магазинче ..

Ankh
06-13-2010, 18:18
Аз съм от малък град и пак си намирам супер яките неща,но не в Манията-там не ме радват,а в Ла Фиестата. 8-)

magince
06-13-2010, 18:21
В моя град са пълна трагедия,така де,градът ми е малък.Но в големите градове в тезих магазини можеш да намериш неща,които дори ги няма в България като марка!Една приятелкща е много доволна от магазин MANIA,намирал се в квартал Люлин.(за София говоря)

P.S.Видях,че сет споменали Манията вече.Добро магазинче ..

Повечето марки ги няма в България

sladuranata1112
06-13-2010, 18:56
Чесно казано :shock: сега като чета тука и сетя опулена :shock: влизала съм в един магазин втора ръка и останах погнусена :? аз лично не мога да си представя да нося дрехата на някой друг...(мое мнение)

anonymous708973
06-13-2010, 19:04
А някой да знае хубав магазин в Пловдив? Знам само ЛаФиестата, ама там са страшно цигански напоследък.

CupcakeMonster
06-13-2010, 19:05
Чесно казано :shock: сега като чета тука и сетя опулена :shock: влизала съм в един магазин втора ръка и останах погнусена :? аз лично не мога да си представя да нося дрехата на някой друг...(мое мнение)

ами извинявай ама повечето неща не са обличани :) кой знае във какъв магазин си влизала и какви клошарски дрехи е имало че говориш така.. :)

magince
06-13-2010, 19:06
Чесно казано :shock: сега като чета тука и сетя опулена :shock: влизала съм в един магазин втора ръка и останах погнусена :? аз лично не мога да си представя да нося дрехата на някой друг...(мое мнение)

много знаеш кой ги е носил,
а и щом е запазена не виждам проблем



не можете да носите дрехите на друг, постоянно приятелките ми си разменят дрехите, то това пак е така смисъл там незнаеш кой я е носил, а така с 2 момичета всички разбират че си носите дрехите

littlebee
06-13-2010, 22:09
Не мога да си представя как можете да носите дрехи втора ръка, пък и да им се радвате колко са хубави.

Аз живея във Великобритания и тук доса често разпространяват по домовете едни пликчета, в които хората изхвърлят ненужните си дрехи. На пликчетата е написано, че чрез тези дрехи се помага на хора в България и Румъния.

gia_sena_mono
06-13-2010, 22:21
Не мога да си представя как можете да носите дрехи втора ръка, пък и да им се радвате колко са хубави.

Аз живея във Великобритания и тук доса често разпространяват по домовете едни пликчета, в които хората изхвърлят ненужните си дрехи. На пликчетата е написано, че чрез тези дрехи се помага на хора в България и Румъния.
Това прозвуча, сякаш България и Ръмъния са страни от третия свят... :-o
Не можеш да си представиш ли - ще ти го представя. Кое е по-рационално - да дадеш 300 лв за маркова, хубава дрешка от мола или 5-6 лв. за същата от дрехи втора употреба? И разбира се, че ще се радват хората. Намират се и хубави дрехи там. Няма нищо лошо в това.
Но всеки с мнението си.

zlatnata_ribkaaa
06-14-2010, 08:16
Не мога да си представя как можете да носите дрехи втора ръка, пък и да им се радвате колко са хубави.
Аз живея във Великобритания и тук доса често разпространяват по домовете едни пликчета, в които хората изхвърлят ненужните си дрехи. На пликчетата е написано, че чрез тези дрехи се помага на хора в България и Румъния.

Не всички дрехи са носени , познавам собственици и работещи в подобни магазини и част от дрехите се изкупуват на безценница от други държави където са останали по магазините като стари колекции , но не отричам че има и носени , повечето от нас в тази тема не вярвам да си купуват някакви използвани дрехи и да се обличат като клошари :D , дори напротив с много хубави дрехи често маркови :)

pinkflower
06-14-2010, 11:45
не можете да носите дрехите на друг, постоянно приятелките ми си разменят дрехите, то това пак е така смисъл там незнаеш кой я е носил, а така с 2 момичета всички разбират че си носите дрехите

е тва точно ми е много гадно някво.Имах от моето училище дето няколко момичета около /4-5/ редовно си сменяха дрехите.Някак си много нечистопътно ми се вижда това.
Иначе за магазините втора употреба - не съм влизала до сега,но някак си имам желание,четейки добрите отзиви тук,но кога ли ще стане това... не знам.

angel4eto100
06-14-2010, 17:46
Каквото и да говорите мен все още ме е гнус и не защото съм пикла или тн. Просто не вярвам че дрехите не са ползвани все вднъж са обличани нито знаеш кой ги е носил нито нищо. А това за приятелката няма и дума за сравнение поне знаеш от кой са носени. Но всеки решава за себе си аз предпочитам да дам с 20 лв повече отколкото да се чудя колко човека преди са носили дадената дреха :-o

vanesa0pld
06-14-2010, 18:51
Каквото и да говорите мен все още ме е гнус и не защото съм пикла или тн. Просто не вярвам че дрехите не са ползвани все вднъж са обличани нито знаеш кой ги е носил нито нищо. А това за приятелката няма и дума за сравнение поне знаеш от кой са носени. Но всеки решава за себе си аз предпочитам да дам с 20 лв повече отколкото да се чудя колко човека преди са носили дадената дреха :-o
да,но нели се сещаш че някой нямат откъде да дадът тия 20лв.
П:П-Не визирам себе си!

CupcakeMonster
06-14-2010, 19:18
Каквото и да говорите мен все още ме е гнус и не защото съм пикла или тн. Просто не вярвам че дрехите не са ползвани все вднъж са обличани нито знаеш кой ги е носил нито нищо. А това за приятелката няма и дума за сравнение поне знаеш от кой са носени. Но всеки решава за себе си аз предпочитам да дам с 20 лв повече отколкото да се чудя колко човека преди са носили дадената дреха :-o

Като си намериш някой адидас преди тва едва ли е обличан от клошар 8-)