PDA

View Full Version : Цепнато (Късо) Гемче .



questionaire
06-13-2010, 12:44
Здравейте.От 1 седмица някъде гемчето на пениса ми, което е късо но не чак толкова, че да е за операция (ходил съм на личния лекар) се е цепнало леко, няма кръв нито нищо.Не знам от какво е, предполагам че е или от мастурбация или от свръхерекция, защото от няколко седмици си пиша с момиче което ме възбужда и почти сяка вечер малкия е станал и то доста :-D.. Аз онзи ден ходих на личния лекар и той го видя, и пак каза че нямало проблеми и щяло да мине....Въпроса ми е мога ли да се притеснявам да правя секс, разбира се с презерватив... :)

ГОТОВ СЪМ ДА ДАМ СНИМКА.

Ако някой е имал подобен проблем да пише, моля ви!

slun4evka
06-14-2010, 04:20
Според мен няма причина за притеснение, щом докторът ти е казал, че всичко е ок ....

batkodoki
06-16-2010, 22:46
Здравейте.От 1 седмица някъде гемчето на пениса ми, което е късо но не чак толкова, че да е за операция (ходил съм на личния лекар) се е цепнало леко, няма кръв нито нищо.Не знам от какво е, предполагам че е или от мастурбация или от свръхерекция, защото от няколко седмици си пиша с момиче което ме възбужда и почти сяка вечер малкия е станал и то доста :-D.. Аз онзи ден ходих на личния лекар и той го видя, и пак каза че нямало проблеми и щяло да мине....Въпроса ми е мога ли да се притеснявам да правя секс, разбира се с презерватив... :)

ГОТОВ СЪМ ДА ДАМ СНИМКА.

Ако някой е имал подобен проблем да пише, моля ви!

сега е момента да смениш неграмотният ОПЛекар с малко по-знаещ такъв!
остави нещата на "течението на живота" и след година-две ще пишеш дълги постове в темата "Фимоза или...." споделяйки кой кога и как те обрязал наспроти вътрешното ти убеждение!

gia_sena_mono
06-17-2010, 11:03
batkodoki, може ли поне веднъж да не бъдеш саркастичен и да дадеш нормален отговор ?!