PDA

View Full Version : Помощ или нещо подобно



Antipode
06-13-2010, 14:07
Такаааа..аз съм момче на 18!..и до сега не съм имал приятелка :-(
да..представете си един шишкав напъпчясъл геймър...и ДА!

това не съм аз !

и да..не се правя на остроумен просто искам да се изразя така че да не се наложи да повтарям постоянно "и да" :-)

това вече става проблем за мен...не съм имал възможноста да реализирам някои си фантазий като с приятелката си да ходя на любимото си място около кея към 8-9ч,не съм имал
възможноста да да..и открадна от пуканките като сме на кино,да расперим Щироко ръце към слънцето или просто ей така като луди или пеперуди (май и те правеха такоа О_o WHAT?) (и да не говоря наизуст :-))
нищо не съм успял :( ( ниско самочувствие? ДА! малко :-(()
и това се събра доста и продулжава...певръщам се в садист и леко по лека ставам гаден характер (е не го правя нарочно и не плаша никого <_<)
просто...вече пи писна да слушам Клас - Сутринта..искам малко "река си ти" лошо ли ? :(





ииии да(лол)..сякъш чувам вече някои от вас как се питата и КАКВО?

предимно с момичетата от моя град (Русе наистина тесен град) имам хУбава разлика между (интелекта,манталитета (май) особенно с тия които аз познавам)
е да де що не отивам на някое заведение,клуб е ама само чалготеки бе брАтче и INNA HOUSE MUSIC LOL...не съм WU fan (лол) или някои заклет фен..


ДАААААААААААААА доскучах та някои яко се интересува да пише >.<




писах тука защото забелязъх че има разлика с другитееее сайтове (разбрахте ме)






БОМ :)