PDA

View Full Version : Моренце и ваканция!!!



Mark123
06-13-2010, 18:38
Здравейтееееееееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: остават още 2 сед от даскало и съм в страхотно лятно настроение!Та...предполагам ще ходите на моренцеее и какво мислите и искате да ви се случи там (любов,флирт,почивка-нещо подобно)?И др въпрос какво искате да ви се случи през ваканцията айде оставайте коментарчетата :grin: :grin:

Извинявам се ако съм сбъркал раздела!!!

BlueFace
06-13-2010, 18:44
Ми искам да си намеря приятелка през лятото,да се забавлявам възможно най-много с приятели ,защото ми остават само още 1 лято след това :(

ThePowerOfLove
06-13-2010, 18:56
Естествено, че искам да се забавлявам :) И да срещна някое момче, може би.. :)

bbbrs
06-13-2010, 19:24
Ми искам да си намеря приятелка през лятото,да се забавлявам възможно най-много с приятели ,защото ми остават само още 1 лято след това :( как така 1 лято

BlueFace
06-13-2010, 19:28
Ми искам да си намеря приятелка през лятото,да се забавлявам възможно най-много с приятели ,защото ми остават само още 1 лято след това :( как така 1 лято

Смисъл това и още едно.След това завършвам и ще се преместя да уча в друг град или държава. Ще ми е гадно да се разделя от хората ,с които сме неразделни от години :(

radeberger
06-13-2010, 19:28
Ами , най - накрая да взема да си намеря някоя сериозна приятелка :)

Иначе да ходим на планина с приятели , на море или екскурзия с наще ..

FireFlyY
06-13-2010, 19:31
Искам това лято да се сближа още повече с него...искам той да види каква съм и да ме оцени...искам да стане нещо повече от свалка между нас...нещо истинско...вярвам,че той може да ми го даде...искам да съм с него въпреки всички неща които ни го забраняват и най-вече характерът му...

kremen4eto
06-13-2010, 20:10
Искам да имам супер безгрижно лято. Усещам, че тази година ми е последната възможност за такова. Искам да заздравим връзката си, като преживеем много неща заедно. Искам всеки ден да ми се случват различни неща. Общо взето да остана с много спомени. Ако може повечето да са с него и да са хубавки :)

Iria
06-13-2010, 20:12
Искам да си изкараме много хубаво. По-яко от миналото лято. :D Пак да сме на море, да има повече емоции. :)

BgHtH
06-13-2010, 21:07
Аз съм си на морето,единственото което искам е нищо да не се променя-
по цял ден да продължавам да ям ,пия(особенно да пия) и никой да не ме занимава за нищо.Абе само релакс!

xxBloody666Tearsxx
06-13-2010, 21:20
Едно от нещата, които искам тва лято е да си намеря гадже :evil: Писна ми! На сухо съм от има - няма 2 години!!! ;(

remix1912
06-13-2010, 21:23
Ми искам да си намеря приятелка през лятото,да се забавлявам възможно най-много с приятели ,защото ми остават само още 1 лято след това :(
Същото

w0sh
06-13-2010, 21:24
Това лято, ако нямам поправки, съм мощно на къмпинг и на обиколки из родината.

Морето съкс хард болс.

Ayhan94
06-13-2010, 21:26
бе яко флирт и купони

Gnom
06-13-2010, 21:32
бе яко флирт и купони

+добра компания и незабравими спомени.

Силно се надявам да си намеря нещо женско за през сезона и кой знае - може и за нататък. :D

Monstre
06-13-2010, 21:43
бе яко флирт и купони

+ 2

Нещо ми липсва любовната тръпка, та се надяваме да изскочи нещо 8-) Останалото лесно... Мисля си, че т'ва лято ще е различно и готино, ама да видим дали ще съм права. 8-)

XTREMEFREERIDE
06-13-2010, 21:59
На море ще отида за почивка и за да се откъсна от някои неща за седмица.

Иначе лятото ще го прекарам предимно с моята голяма любов и на второ място със приятели. Ще обръщам повече внимание на себе си, когато съм сама и на него, когато сме заедно. Ще му давам от любовта си всеки ден, ден след ден.

Много ми се ходи на планина и се надявам това лято да съм по - активна в тази област. :)

mimsssssss
06-14-2010, 01:44
Ами искам да си намеря още двама човека за морето, щото вече сме запазили място и сме платили, а в последствие се отказаха някой хора... както и да е. Та се надявам да намерим хора и да си прекараме яко за 6 дена :) Очаквам денонощни купони хихи какво друго и да се надяваме да няма проблеми, само хубави неща :)

XheroineX
06-14-2010, 08:50
Ще се забавлявам,и ще флиртувам :-) :-D

Luscious_Heart
06-14-2010, 08:53
Искам да пътувам, майна! :D Искам да ходя на плаж... ама не сама тоя път. 8-) Искам хаус партита, искам на Какао бийч. :D

w0sh
06-14-2010, 09:09
Искам да пътувам, майна! :D Искам да ходя на плаж... ама не сама тоя път. 8-) Искам хаус партита, искам на Какао бийч. :D

Тъй Тъй.
Ричи Хоутин много ясно.

ohluv
06-14-2010, 09:15
Искам хижа и да избухенм 8-)

mArMaLaDkA
06-14-2010, 09:43
много малоумна тема, ама понеже си нямам работа...:
Искам:
- да си взема изпита със стабилна оценка
- да си развия потенциала и да си пренебрегна мързела
- да си зарежа предразсъдъците, да спра да бъда такава консерва, защото миналото лято си провалих едната екскурзия така
- да спра да се занимавам с глупости, време ми е вече.

Това е. Всичко друго си идва само, независимо дали го искам, или не. 8-)

Paramour
06-14-2010, 11:48
Искам:
- да си взема изпита със стабилна оценка
- да си развия потенциала и да си пренебрегна мързела
- да си зарежа предразсъдъците, да спра да бъда такава консерва, защото миналото лято си провалих едната екскурзия така
- да спра да се занимавам с глупости, време ми е вече.

същото, само да добавя... искам и едно определено момче да осъзнае, че не може без мене и да бъдем заедно : )) 8-) 8-) 8-)

umri
06-14-2010, 11:55
Лято - работа, тренировки, работа и като остане време по някоя свирка от сигурните. Другото е произвол на съдбата и непридвидимостта.

tnp123
06-14-2010, 12:01
Ах, лято.... Още саамо 2 сеедмици. Ми те повечето класни минаха(не че има много, 8ми клас съм), добре се оформям, така че....

По голямата част ще съм извън града. Но се надявам преди да "изчезна" да потръгнат нещата с едно момиче....общо взето искам каквото искат и другите. 8-) 8-)

ПП: Paramour, що не му покажеш на момчето как е с теб, за да може да осъзнае че не може повече без теб? :D :D

DevilWish
06-14-2010, 12:18
Ще си ходя в България на ваканцията и не не искам флиртчета, сериозно съм обвързана.

vilityyy96
06-14-2010, 13:10
Както всички други ще помоля съдбата нали ако може... нали по милост, евентуално за едно .. момченце 8-) хехе . :lol: Иначе искам всеки ден разнообразие и свободааа!! :grin: :grin:

SunShinePearl
06-14-2010, 13:10
Само да завърша благополучно лятото ще ми е уникално след товааааааааааа :grin: :grin: :grin: и не искам гаджета само свалки и купони писна ми вече от гаджетааааа

pitfall
06-14-2010, 14:53
след точно един месец отивам на морето.. :grin: там за 2 седмици се надявам да си почина от досадната ми майка, да се забавлявам на мах, после да срещна някой пич 8-) (макар че не е чак толкова задължително) , после да се срещна с бившия.. :grin: има тооооооолкова мн неща, които искам да направя, че понякога си мисля, че времето няма да ми стигне.. :D

FiRe_LaDy
06-14-2010, 14:57
Искам да отида на море с гаджето ми и компанията,както сме се разбрали за сега.И като цяло лятото искам да си прекарам с него по реки,хижи и къде ли не .. важното е да е яко и да става лудницата.

Glamour92
06-14-2010, 15:03
Искам нещо ново,изненадващо и неочаквано,свързано с мен и един определен човек...А ако не е той,някой друг също толкова впечатляващ и интересен...И друго-да си изкарам рд-то и целия лагер вълнуващо 8)

anonymous708973
06-14-2010, 15:04
Искам да се стегна, да спортувам повече, да си подобря английския и да си завърша добре 3-то ниво, на което ще ходя през август. Искам да си изкарам страхотно на лагера с класа и всичко да е добре с моето момче. Искам да се видя с бившия, за да ми разкаже как са му минали състезанията. Искам да пусна дълги нокти и да си направя страхотни снимки, на които да се радвам гадните зимни месеци. Искам да се запозная с поне двама човека, които да се окажат страхотни и да поддържам връзка с тях занапред.

Дам, големи надежди възлагам на това лято... :)

britzy
06-14-2010, 15:12
Офф еми то това лято ми е последно-и няма да съм в БГ за месец :(
Искаше ми се с момчето,което харесвам да се получи нещо....защото другото лято различни държави,градове :(:(:(:(

sh3_1s_7h3_0n3
06-14-2010, 15:17
Аз пък съм си на моренце и мисля да отида на прохлада в планината.. :)

soul1199
06-14-2010, 16:07
Аз живея на морето,така че съм доста добре.Не може просто да няма някое друго флиртче,но се надявам на нещо по-сериозно за този момент поне. :)

Converse333
06-14-2010, 16:45
Ще има моренце, може би някое друго гадженце 8-) . Въпреки, че скоро ще тръгна с едно момче, от сега знам, че няма да продължим дълго, така, че ще има време за всичкоо... :lol:

smiirnoff
06-14-2010, 17:04
Амиии .. море ЩЕ ИМА <3 8-)
Гаджета - ако дойдат, няма да откажа .. само да е някой свестен ^^
Ииии се насочвам към яко нови хора ^^ .. много обичам да се запознавам с различни хора ии мисля това лято да се запозная със супер много готини хора ^^

8-)

ReachlessGirl
06-14-2010, 17:10
Любовта си я имам от доста време .. не ми трябва друга!
На море сигурно няма да ходя, защото с хората, с които искам да съм няма да могат! ..
Искам да си прекарам едно хубаво лято с гореспоменатите хора ии възможно най - малко нерви и сълзи да похабя .. :-o

brutaLxxbunny
06-14-2010, 17:54
Малко флирт и мноооого забавления :grin: Не търся сериозна връзка,отказала съм се,но пък флирт 8-)

MaLkaTa_LaDy
06-14-2010, 18:25
За мен лятото почва на 10ти август... :( Преди това съм на интензивен, за това искам да си взема нивото с хубава оценка. Апък аз иначе си живея на морето, за това разнообразието ще е някъде другаде. Та не искам нищо сериозно. Всъщност ако може хем да е сериозно хем да не ми отнема от свободата, ще е идеално. Планирана е една почивчица с яхта, дано да стане, че миналото лято пропуснахме частта с яхтата. Искам един приятел да се върне от Вегас и да стават пак най-яките купони у тях. Искам най-сетне да скоча с бънджи, че е планирано от месеци. Искам... Много неща искам! 8-) Ама дано да станат.

MilenMns
06-14-2010, 18:27
Аз нямам търпение да дойде ваканцията и заминавам с приятели на море за около 1 месец , слънчев бряг , само флиртове нищо сериозно :grin:

Stralle
06-14-2010, 18:38
Любов, купони, нови приятели,
най-после да свърша всичко, за което никога нямам време
да си изкарам супер на морето.. и така
само хубави преживявания...мисля, че на всеки това му се иска :) :)

alonedark
06-15-2010, 06:10
Искам да срещна някой готин на морето и той да се окаже от софия!!!Ама е малко вероятно щото на 3 юли заминавам за Гърция....

DeathRogue
06-15-2010, 07:51
Здравейтееееееееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: остават още 2 сед от даскало и съм в страхотно лятно настроение!Та...предполагам ще ходите на моренцеее и какво мислите и искате да ви се случи там (любов,флирт,почивка-нещо подобно)?И др въпрос какво искате да ви се случи през ваканцията айде оставайте коментарчетата :grin: :grin:

Извинявам се ако съм сбъркал раздела!!!

Ще ходя на лагер на морето с приятелката ми (с която сме вече почти от 2 години заедно) :grin: няма да ни е за пръв път...обаче миналата година беше супер!Надявам се тая година да си изкараме още по-весело...все пак сме пораснали с по 1 год. 8-) :oops:

MDimitrov
06-15-2010, 11:46
Moето лято и море започна от средата на Май и да ви кажа всеки ден на плажа е разбивация....и това лято има някакъв бум на цици по плажа!Ако предното лято е имало 4-5 момичета покрай вас по цици сега е обратното 4-5 са с горници! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anny05
06-15-2010, 12:17
Искам да прекарам едно прекрасно лято с приятелите ми и моето момче.. :-) е първо да си взема изпитите по Английски де :D

elito96
06-15-2010, 14:44
ятното настроение е обладало всички :grin:

Ако е хубаво времето ще се очертае едно страшно лятоо, от всичко по малко ще имаа :grin:

enjoyth3lif3
06-15-2010, 16:16
Искам това лято да се сближа още повече с него...искам той да види каква съм и да ме оцени...искам да стане нещо повече от свалка между нас...нещо истинско...вярвам,че той може да ми го даде...искам да съм с него въпреки всички неща които ни го забраняват и най-вече характерът му...
Това сякаш аз съм го писала ... и аз искам същото но по дяволите струва ми се невъзможноо :( :(

bybalazi
06-15-2010, 22:28
Здравейтееееееееееееее :grin: :grin: :grin: :grin: остават още 2 сед от даскало и съм в страхотно лятно настроение!Та...предполагам ще ходите на моренцеее и какво мислите и искате да ви се случи там (любов,флирт,почивка-нещо подобно)?И др въпрос какво искате да ви се случи през ваканцията айде оставайте коментарчетата :grin: :grin:

Извинявам се ако съм сбъркал раздела!!!

Аз ще ходя във Варна с компания на почивка , там очаквам да се завърти някое флиртче :)

dAimIk0z
06-15-2010, 22:43
аз си живея у Варната
моренцето е до гъза ми
очертават се много свалки,флиртове,секс,купон ,плажчета и на почивка с компанията някъде :grin:

bybalazi
06-15-2010, 22:52
аз си живея у Варната
моренцето е до гъза ми
очертават се много свалки,флиртове,секс,купон ,плажчета и на почивка с компанията някъде :grin:

тарикат 8)

jo0zy
06-16-2010, 05:37
еми на 14 съм и ако ходя на море няма да стане с компания и ще трябва да съм с майка ми и като съм с нея нищо не мога да направя. :-# Така, че ако става нещо ще е в София :-D

tanch3t093
06-16-2010, 10:29
Хмм най-вероятно на моренце и на планина с гаджето (: Искам да имам незабравими спомени от това лятоо, очертава се да бъде интересноо :grin:

Snickers
06-16-2010, 10:55
*искам да се сближим още повече
*да творя
*да се превъзпитам

tItEufFf
06-16-2010, 11:54
Искам да се видя със старите си приятелки, да ходим на плаж, на шопинг, да се забавлявам, да ми останат спомени за цял живот.

s3nsual
06-16-2010, 12:04
summer love :grin:

pyxkawataa
06-16-2010, 12:05
Е то кво друго да се прави лятото .. купони, флиртове, моренце, басейнче , готина компания и музикаа .. ; Dd :grin: така както е започналоо .. се очертава спр лято .. ;pp

baby07
06-16-2010, 18:15
ох първо искам да ме приемат в някоя елитна гимназия ии после няма да мога да се спраа ... ще има флиртове, моренце, басейнче ...аууууу :grin:

CrAzYanDlaZy
06-16-2010, 18:52
Искам да си подновя контактите с по- старите ми приятелки, да излизаме на шопинг, на плаж. Възнамерявам да почна да бягам всяка сутрин, искам да се стегна и да си оформя едно хубаво тяло(: . Искам също така да си изкарам яко на екскурзията в Германия с класа и да си купя оттам доста неща и особено обувки, защото тук няма голям избор на големи номера :д. Искам също така да се запозная с нови хора- обожавам новите запознанства и особено пък да срещна някое интересно момче ^^. Искам да си подновя пианото, да се науча да свиря на китара, искам също да се запиша на рисуване и на хип хоп танци. Искам и да намеря хора, с които да си направим многомечтаната от мен рок банда!!

С една дума имам доста планова и надежди за това лято... :-)

onqtam
06-17-2010, 08:34
просто моренце :)

shteteizqm
06-20-2010, 12:37
АУАУА цяла година само за тфа лято мисля..
:grin: заа сега плановете са на вилата на един приятел във Варна после в Гърция Холандия :smt007 :smt007 :---) ааа и в Гърция ше сме със мойто слънцеее <3 направоо нямам търпение да мине тая тъпа седмица училище :D

bobito_th
06-20-2010, 12:58
Ами смятам отново да отида "при дядо" в Сарафово. Искам да си върна бившия, защото миналата година постъпих много глупаво и естествено ще се забавлявам на макс :grin:

spopi
06-20-2010, 13:39
Да се запозная е едно момченце и да тръгнат нещтата :oops: и да си изкарам хубаво тази година. :)

radoslava
06-24-2010, 12:23
Искам да не мисля за нищо, всеки ден кафенца,басейнчета, зарибявки и се надявам да си намеря приятел :)

rockchiqmorbidheart
06-24-2010, 12:39
Аз вече си забърсах един руснак...следва продължение.... 8)