PDA

View Full Version : Незнам какво точно изпитвам =[



pussucetka
06-13-2010, 21:02
Здравейте ! Имам си приятел от почти две години, но някакси вече чувствата от преди ги няма :( ! Незнам дали е заради караниците ни постоянно, но вече някакси, когато излизам с него искам по-бързо да свършим и да си правя каквото поискам (в смисъл,щот той много ми тежи и много ревнува) .. Много го обичам или обичах, вече незнам кое е по вярното и за всичко му прощавах . . Но някакси сега вече ми е се тая дали е с мен или не . . Когато говорим по телефона всеки път се питам няма ли да затвори . . Всеки ден се виждам с него и може би да ми е писнало или да ми е омръзнало, но незнам може и вече да не го харесвам . . Смисъл вече като го целувам не изпитвам никакви пеперудки, никакво вълнение като го видя . . Даже по някой път когато е потен и ми става супер гнусно . . Не знам какво точно става и според вас дали е просто щото съм свикнала с него или вече май ни е време за краят ни :? ?

givemereasontolive
06-13-2010, 21:07
Омръзнал ти е-определено.Направи така,че пеперудките отново да захвърчат и вълнението да се върне..Каквото си го направиш ;]

pussucetka
06-13-2010, 21:09
Омръзнал ти е-определено.Направи така,че пеперудките отново да захвърчат и вълнението да се върне..Каквото си го направиш ;]

И въпросът е как по точно :(

givemereasontolive
06-13-2010, 21:15
Омръзнал ти е-определено.Направи така,че пеперудките отново да захвърчат и вълнението да се върне..Каквото си го направиш ;]

И въпросът е как по точно :(

Може би .. ммм ... нещо различно от обикновеното ежедневие...Както казах - от двамата зависи , но понеже ти питаш..Каквото си го направиш (:

w0sh
06-13-2010, 21:22
Така е, когато живота ви плесне през челото.

Допреди 2 месеца само за щастие говореше. Време е за реализъм.
Загубен интерес не се връща

Gnom
06-13-2010, 21:40
Седнете и си поговорете сериозно за това какво не харесваш ти в него,но и изслушай него ако той също се оплаква от нещо.Поговорете си за проблемите,направете нещо различно.Също така ти ме накара да се замисля - защо ти се е изгубило чувството.Отговорът може да не е от най-точният,но може би това се дължи,че няма СТРАСТ между вас.Разпокъсвани сте от доста караници и това те е накарало да се отдръпнеш от него.Не мога да ти напиша на какво се дължи тъй като и не знам за какво се карате.но имам чувството,че ключът е в това.Ако можеш и да ми опишеш какво хареса в него,как се запознахте -може би ще ти помогна повече.

[Gnom]

Monstre
06-13-2010, 22:28
Имах същия проблем с бившия ми. Реших го точно след седмица - скъсахме. 8-)
Съветът ми обаче е да поговорите. Обсъдете чувствата си един към друг, открийте какво ви отдалечава и дано да решите проблема.

antifashionshit
06-14-2010, 06:07
поговорете си за положението.и си дайте почивка един от друг. може би перманентно 8-)

Luscious_Heart
06-14-2010, 08:51
Кво си се заразколебала, късай.

pussucetka
06-14-2010, 19:30
Седнете и си поговорете сериозно за това какво не харесваш ти в него,но и изслушай него ако той също се оплаква от нещо.Поговорете си за проблемите,направете нещо различно.Също така ти ме накара да се замисля - защо ти се е изгубило чувството.Отговорът може да не е от най-точният,но може би това се дължи,че няма СТРАСТ между вас.Разпокъсвани сте от доста караници и това те е накарало да се отдръпнеш от него.Не мога да ти напиша на какво се дължи тъй като и не знам за какво се карате.но имам чувството,че ключът е в това.Ако можеш и да ми опишеш какво хареса в него,как се запознахте -може би ще ти помогна повече.

[Gnom]

Запознахме се с общи познати .. Някакси хареса ми и той пръв да се интересува . . След време и той ме заинтересува . . Таака цяло лято си писахме по скайп . . Виждахме се от време на времме, беше ми първоначално като приятел .. Но послее адски много ми харесваше, както и той мен .. :oops: .. Не знам, но мисля, че в него ми хареса това, че можеше да споделям с него и можешх да му имам доверие . . Когато тръгнахме на училище тръгнахме . . Всичко беше ОК! Но от както ходим вече година и почнаха проблемите,явно той много се привърза към мен и много почна да ревнува и да ме командва . . И мен постоянно това ме нараняваше да се караме всеки ден . ПРавех всичко за него. . Прощавах му. . Ходех му зад гъза . . Бях зарязала приятелките си по едно време . . Но като че ли всичко се промени . .Вече не ми пука дали ревнува или не . . вече му се дърпам и правя това което на мен ми е добре . . Той пак започва с ревността си която ме убиваше всеки ден и ето, че дойде ден в който на мен не ми пука . . Имам чувства към него . . но мисля, че са малки . . И това е че ме е страх да го напусна, защото ако го пожелая отново . . ?? Или пък не мога да забравя щастливите моменти заедно . . През цялото време което усетих най--много с него беше приятелство . . В смисъл бях много влюбена и много щастлива . . Той ме научи на много неща, но както и на много отрицателни . . И вече незнам . . ако се сетя още ще допълня :)

pussucetka
06-16-2010, 12:55
Значи караниците ни нямат край . . Днес просто се убедих за пореден път, че той не е за мен и че няма грам мозък . . :cry: . . Скарахме се много жестоко и той счупи стъклото на входа ми . . И постоянно намира начини да се караме и постоянно се държи като дете :( . . Явно още е такова 8-) ! С удоволствие ще сложа край на това, но изпитвам страх, че ще направи всичко възможно да ми го върне тъпкано и ще направи всичко лошо . . Знам, много добре го познавам и знам, че ще го направи . . А също така ме заплашии, че ако не ми се оправи настроението и ако не се държа с него както преди ще дойде пред нас и ще блъска ще строши и другите стъкла . . Знам, че ще го направи, защото вече веднъж идва и звъня цял ден на звънеца .. И там идва проблема, че по цял ден съм сама . . Мама е на работа до 11 часа, баща ми е във Франция . . Сестра ми в София :cry: . .

sunshinepp
06-16-2010, 13:16
Казах ти нещо, щом не искаш да си с него му казваш край! Да ходи да блъска, да чупи, обади се на майка ти й кажи какво става или някоя приятелка.. приятел.. съсед!
НИЩО няма да ти направи! .. извинявай, но виж го само какъв е . . не се притеснявайй . .
Ако вече не искаш да си с него, слагай точката! :) :-)

pussucetka
06-16-2010, 13:21
Права сии . . Но не е толкова лесно :( :-)

bobito_th
06-16-2010, 13:25
Казах ти нещо, щом не искаш да си с него му казваш край! Да ходи да блъска, да чупи, обади се на майка ти й кажи какво става или някоя приятелка.. приятел.. съсед!
НИЩО няма да ти направи! .. извинявай, но виж го само какъв е . . не се притеснявайй . .
Ако вече не искаш да си с него, слагай точката! :) :-)

sweet4esf
06-16-2010, 13:40
най добре сложи край мила ... знам за какво става въпрос и аз скоро приключих 2 год връзка поради тая тъпа ревност и караниците но с една разлика не ми е омръзнал тъй като живея в др държава и не се виждаме често но това е др тема ... та както казах не се хаби напразно и не се плаши защото ТОЙ НЕ МИСЛИ ЗА ТЕБ КАКВО ИСКАШ ТИ И КАК СЕ ЧУВСТВАШ защо ти трябва да го правиш :wink: :-) [/i]

Auby
06-17-2010, 01:33
Няма смисъл да се насилваш, любовта насила няма как да се върне, веднъж като си е отишла. Според мен е дошло време за края ви.

onqtam
06-17-2010, 08:39
Така е, когато живота ви плесне през челото.

Допреди 2 месеца само за щастие говореше. Време е за реализъм.
Загубен интерес не се връща

абс вярно