PDA

View Full Version : Тъпите му ограничения



mechtaq_za_teb
06-14-2010, 06:11
Писна ми от него, а дори вече не сме заедно! Постоянно ми налага някакви ограничения да не излизам с момчета, да не общувам с момчета, да се прибирам еди си кога, да правя еди си какво. Писна ми.
Да, пука ми още за него, но някак си искам да правя, каквото си искам. Писна ми да се разкъсвам между миналото и настоящето, защото реално погледнато той вече не е същият мил човек, когото познавах. Единствено може би ме спира това, че ако аз започна да гледам напред, той също ще го направи, а знам как бих се почувствала ако го засега някъде с друго момиче.
В същото време имам едно вътрешно усещане, че по-добре само напред, отколкото на едно място. Е да, стига с тия тъпи надежди. Отдавна нямам такива, просто са ми останали някакви минимални чувства и красиви спомени, които ме объркват.
Дали ако тръгна напред... и спра да мисля за последствията, ще постигна нещо?

mechtaq_za_teb
06-14-2010, 06:23
Хаха,

ако не сте заедно наистина, тогава какъв ви е проблема точно?някакво чувство за притежание ан другия явно...

valdesbg
06-14-2010, 06:26
Той я манипулира а тя е прекалено страхлива за да му се опълчи, и прекалено нуждаеща се за да продължи сама.

Всичко друго са празни оправдания.

Това за шефчето по горе.

По темата - за пореден път ще напиша едно и също мнение в темата ти.

Заеби го тоз хубостник.

kalpazanka
06-14-2010, 06:46
Те т'ва верно си е липса на достойнство и самоуважение.
mechtaq_za_teb, извини ме за това, че няма да чуеш/прочетеш нещо клиширано.
Имаш нужда от шамар, който да ти завърти носните секрети на вратлето и работа по най-малко 12 часа на ден, за да си избиеш глупостите от главицата. Като ще режеш, режи от корен. И се спри с тия превдодушевни/псевдолюбовни проблеми. Животът не свършва с него.
Не си от някой малък глад с 5 кафета на кръст/5 супермаркета, така че не ходи на места, където бихте могли да се засечете. Така шансът да го видиш намалява значително.

darkPaladin
06-14-2010, 06:57
Имаш си воля можеш сама да избираш с кой да се виждаш и с кой не.

Тоа ти е никакъв вече .И стига с тия истории да гледам напред ако го видя с друго момиче ала бала еми ще го видиш даже ще се ожени за друга.И много ясно,че ще гледаш напред ти го правиш без да осъзнаваш,няма да се мине и половин година и ще мляскаш с някой друг.
Скъсали сте кофти е разбирам те,но не очаквай някой да те съжелява и тем подобни вземи се сама в ръце,няма кой друг да ти помогне освен ти самата. И дори и да се засечете какво?Ще му бъдеш робиня ли?Ако реши да си показва чувството за собственост шамара и това е,нека разбере кой как чете евангелието

mArMaLaDkA
06-14-2010, 09:51
Извинявам се за епитета, ама си жалка вече. Една и съща интрига си вкарваш в живота от сума ти време. Харесва ти да драматизираш, да се тръшкаш как не можеш да продължиш напред и прочие ли? Нещата са елементарни, да му се невиди. Т'ва, че му ходиш по свирката, не дава гаранция, че той няма да си хване някоя. Страховете ти все някога ще се сбъднат искаш или не. Що за безхарактерна трябва да си, че да позволиш някакъв мухльо да ти управлява живота и то при положение, че не сте заедно? Всъщност момчето даже и не е мухльо, просто е някакъв селски тарикат и си е намерил на кого да си пробутва номерата.

И какво "тръгване напред", ти от година тъпчеш на едно място. Пуснала си поне 5 теми с един и същи проблем, само словоредът е разменен. Няма как да продължиш напред при положение, че не искаш.

izlishna
06-14-2010, 11:44
Страхуваш се да не го видиш с друга? А не искаш ли цял живот сам да си остане, защото на теб не ти харесва да те ограничава, но и не искаш да бъде с друга :) Незнаеш какво искаш :)

tnp123
06-14-2010, 11:55
Нормална мъжка реакция, макар и малко пресилена. Ти си му първата, предполагам, или поне е изгубил предишната си. Ревнува те, и се опасява да не те загуби. Ако наистина го обичаш, не се разделяйте, а поговори с него. Все пак ти си решаваш! :)

soul1199
06-14-2010, 16:18
Той я манипулира а тя е прекалено страхлива за да му се опълчи, и прекалено нуждаеща се за да продължи сама.

Всичко друго са празни оправдания.

Това за шефчето по горе.

По темата - за пореден път ще напиша едно и също мнение в темата ти.

Заеби го тоз хубостник.+много точно :)

FiRe_LaDy
06-14-2010, 16:34
Да!Ще постигнеш нещо и дори отначал ода ти е трудно,после ще видиш колко по-добре ти е така.И мен ми беше трудно да го оставя,но все пак събрах смелост и го направих.Постигнах много,но той ме потърси отново и ... се върнах пак.Затова,ако ти си решена,че не искаш да си повече с него,продължи напред,но не му позволявай да има контакт с теб,за да не те обърква отново и отново ...

tanch3t093
06-14-2010, 16:38
Всъщност момчето даже и не е мухльо, просто е някакъв селски тарикат и си е намерил на кого да си пробутва номерата.
.

sunshinepp
06-14-2010, 17:16
Бях за много кратко в твоята ситуация и на твоето място . . мога да ти кажа само,че сама си го причиняваш (нещо , което ми казваха много много хора по време на моите драми) Мии . . да! Точно така вината си е твоя . . казваш си край и се приключва! Край на себе си, а не на някой друг! . .Амаа там е работата, че ти не искаш, вкопчила си се в това нещо ( не знам как по друг начин да го нарека) и не искаш да го пуснеш!
Ма оставяйй го вечее..какво като е с друга? И ти след време ще си с друг.. да не мислиш до живот да го слушаш тояя гъзарр?! Я се замисли малко, воля нямаш ли? . . Някакво самоуважение? Алаа балаа .. тия думички чувала ли си . . ? .. И въпреки,че знам какво ти е не мога да те подкрепя защото знамм и виждам какво си причиняваш.. :) съвземай се по-скоро във всяка тема почти ти го пиша! Няма никакъв смисълл ! Осъъзнайй се..! :x :(

ReachlessGirl
06-14-2010, 17:21
Познато до болка .. :?
Аз лично заложих на новото и за сега се получава, макар че се опитвам и да поддържам някакво "приятелство" с бившия въпреки, че виждам как само се тормозя излишно .. :?
Кофти е да ти пука за повече от един човек .. :?

pussucetka
06-14-2010, 19:38
И на менн ми е до болка познато това . . Преди на моят не ожехех да се опълча, когато ревнуваше, но сега не е така . . Рано или късно ти писва и не ти пука :-o . . И всичко се промени . . Според мен ще си по-добре сама от колкото с някъфф който не познава границата на невъзможното !?