PDA

View Full Version : Неописуемо



ShtrudeL
06-14-2010, 09:41
Точно така. За пръв път (буквално) се чувствам така както сега. Не мога да опиша...аз...дори не знам какво да кажа,за да не кажа глупости,които не искам да говоря. Не,не е любовен проблем,семеен или нещо такова...ще ме извинявате ако пиша несвързано и незавършено...Имах една..мечта,която открих...и която е толкова далечна и...осъществима е,но мисля,че ме е страх да я осъществя. Та това нещо...ми е толкова близко и толкова..не мое,но като част от мен...ох... ; (

Луни
Мечти
Мечти
Луни

Копнеж и страх
Защо боли 2x
Нали мечти?

Последен миг
И аз не спя
Не си без лик
Аз ще крещя!!!


По принцип не се самосъжалявам с цел съжалението на другите и за това сега е съвсем искрено...аз съм глупачка...толкова съжалявам...до сега за нищо не съм съжалявала...за това ще съжалявам мисля че и след години...а за някой може би дори не е нищо особено...

П.П Ще махна темата...просто трябваше да кажа нещо...нещо...

yakuza_
06-14-2010, 09:52
Винаги когато изпълниш една мечта, може да си създадеш нова 8-)

ShtrudeL
06-14-2010, 09:56
тъпо е когато човек си изпълни мечтите - след това остава празен. ;)

но аз винаги съм искала тази....и сега когато я чувствам така близка...ме е страх... ох..

plmn
06-14-2010, 10:01
драми

ShtrudeL
06-14-2010, 10:05
ок...хах

ThroughStruggle
06-14-2010, 10:13
Ако искаш съвет/помощ, би било добре да споделиш в какво се състои въпросната мечта.

Sham
06-14-2010, 10:20
защо те е страх?
а) не си сигурна дали това е, което искаш.
б) страхуваш се, че ще се разочароваш.
в) че с постигането на тази си мечта, тя вече няма да е мечта, няма да има към какво да се стремиш, какво да отваря очите ти сутрин, да пунктира пътечка пред теб;
г) не си готова да се отдадеш на новото, независимо дали е заради промяната в и около ти, или страхът/нежеланието да пуснеш корени
д) друго:Д

ShtrudeL
06-14-2010, 10:30
защо те е страх?
а) не си сигурна дали това е, което искаш. сигурна съм,че го искам
б) страхуваш се, че ще се разочароваш. Знам,че няма да се разочаровам. Убедена съм.
в) че с постигането на тази си мечта, тя вече няма да е мечта, няма да има към какво да се стремиш, какво да отваря очите ти сутрин, да пунктира пътечка пред теб; Това не е така.
г) не си готова да се отдадеш на новото, независимо дали е заради промяната в и около ти, или страхът/нежеланието да пуснеш корени Не съм готова...аз никога не съм готова. Просто съм ужасно нерешителна,слаба и страхлива. Най-вече страхлива. Искам това нещо толкова много,а го отричам до последно...заради себе си...защото съм страхлива...
д) друго:Д ех...представи си,че получиш обаждане от най-добрия разказвач на приказки...и се почувстваш точно като в приказка...като във някой хубав филм...

П.П Не искам съвети...никой съвет няма да ми помогне,като знам какъв отвратителен инат съм. Просто исках да споделя. :>

babity
06-14-2010, 10:38
Всеки има такива страхове. Аз изпитвам неописуемия страх, че може да постигна това, което искам и то да не е онова, което съм искала. Защото на мен винаги ми се случва така. Идеализирам нещо, идеализирам и накрая то се оказва грозно и неприятно, и ужасно. И много ме беше страх да трябва да направя избор за себе си, за целия си живот... Ако познаваш достатъчно себе си, винаги ще можеш да вземеш най - доброто решение.

ShtrudeL
06-14-2010, 10:45
Всеки има такива страхове. Аз изпитвам неописуемия страх, че може да постигна това, което искам и то да не е онова, което съм искала. Защото на мен винаги ми се случва така. Идеализирам нещо, идеализирам и накрая то се оказва грозно и неприятно, и ужасно. И много ме беше страх да трябва да направя избор за себе си, за целия си живот... Ако познаваш достатъчно себе си, винаги ще можеш да вземеш най - доброто решение.

Това е,че се познавам прекалено добре...При мен не е така като при теб...знам,че няма да се разочаровам,знам,че това,което искам ще е хубаво и въпреки това го отричам...защото съм такава...не искам да разочаровам никого...а когато това стане се чувствам ужасно глупаво и го мисля с дни..и знам,че ще го помня винаги.
Добре стига толкова...мерси за търпението... (:

machoka
06-14-2010, 16:33
мацка, слаб ти е алкохола на тебе 8-)