PDA

View Full Version : Помощщщ !!!!



PufFyto0o
06-14-2010, 09:59
Не знам дали е подходящо да пиша в този раздел , но все пак ще опитам и се надявам да ми помогнете Значии утре е 15 и завършвам 6 клас и имам един бял потник ,от който ми се вижда сутиена смисъл прозира ,а ме е страх да не ми се подиграват какво да правя ??
Майка ми казва ,че някои го правят дори нарочно казва да не ми пука ,но аз все пак се притеснявам .. моля ви помогнете не подминавайте темата ...

maybeline
06-14-2010, 10:02
хората гледат как да си го покажат,а ти гледаш как да го скриеш. :D аз недоумявам защо да ти се подиграват понеже сутиена ти се виждал.и все пак да не ти пука.отиди да си вземеш бял сутиен ако толкова е проблем.

rakiQ
06-14-2010, 10:06
хаха ами ако толкова се притесняваш просто недей да излизаш с този потник..

PufFyto0o
06-14-2010, 10:08
хаха ами ако толкова се притесняваш просто недей да излизаш с този потник..
преди 2 часа го купих от мола специално за утре

rakiQ
06-14-2010, 10:12
ами защо си го купувала тогава?
излез с него... но сложи бял сутиен.

yakuza_
06-14-2010, 10:17
Мисля, че всички са виждали сутиен -.- Преди години една от моя клас беше дошла с бяла блузка без сутиен, мисля, че това е по - лошо 8-)

PufFyto0o
06-14-2010, 10:17
ами защо си го купувала тогава?
излез с него... но сложи бял сутиен.
нямам :razz:

PufFyto0o
06-14-2010, 10:18
Мисля, че всички са виждали сутиен -.- Преди години една от моя клас беше дошла с бяла блузка без сутиен, мисля, че това е по - лошо 8-)
и аз мисля ,че това е още по зле :lol:

Flopper
06-14-2010, 11:02
Ми бял сутиен или по-добре някакъв в телесен/бежов цвят, защото белия прозира по-силно... иии 6 клас си -нормално е момчетата ви да са още лигльовци и да ти подвикват ... не е кой знае какъв проблем.. не се притеснявай :)

Molzinka
06-14-2010, 11:42
Аз много често ходя с бяла блуза, защото ми се налага понеже такава ни е униформата. Доста търсих такава, която да не прозира, но не се получава - всички прозират. Та свикнах си да ми се вижда сутиена и вече не се притеснявам особено 8-) Пък и все пак ми се вижда сутиена, а не циците нали 8-) А иначе наистина, ако не е бял сутиена е грозно.. особено, ако е черен :lol:

CuteBaby
06-14-2010, 14:05
Не се притеснявай,само си сложи бял сутиен ;)

shell
06-14-2010, 14:18
Мила,да не ти пука :-) сложи си бял потниик и готово :)
сестра ми също така се притесняваше ама сега не й пука изобщо - с годините и на теб ще сре да ти пука :P

rakiQ
06-14-2010, 17:23
ами защо си го купувала тогава?
излез с него... но сложи бял сутиен.
нямам :razz:ми тогава недей да го обличаш ,защото е грозно

JCoutureJunkie
06-14-2010, 17:26
Ох хора,ЗАПОМНЕТЕ,че белия сутиен ще се вижда ТОЧНО толкова,колкото и черен,червен etc. Единсвените,които не прозират така,са тези в телесен цвят.При мен 99% са ми такива,и НИКОГА не съм имала проблем.
До авторката: би било смешно,ако се вижда и закопчалката на гърба,иначе само ако са презрамките не би трябвало някой да ти се смее.Дай снимка на тоя потник и какво се вижда.Аз лично не винаги слагам сутиен с блузите,които слагам,но се съобразявам с това,каква е самата блуза.Примерно има едни,дето горе са с ластици набрани набрани,тъй че нищо не се вижда.

pamii
06-14-2010, 19:04
Мисля, че всички са виждали сутиен -.- Преди години една от моя клас беше дошла с бяла блузка без сутиен, мисля, че това е по - лошо 8-)

Намокрихте ли я с вода? :lol:

btw я дай снимка да преценим дали е срамно или не !! :-o

Undying
06-14-2010, 20:01
Нормално е момиче на 12 години да се притеснява че и се вижда сутиена, вярно че днес в България на тия години децата какво ли не правят вече, ама това не значи и да ги насърчаваме да го правят. :? Иначе по темата: ако са само презрамките лично на мен не би ми направило впечатление, но ако е нещо по-фрапиращо...по-добре не го обличай...

Paramour
06-14-2010, 20:10
Изобщо да не ти пука! Отишла си и си си купила потника специално за деня и сяга какво- няма да го облечеш ли? Облечи си потника и за това какво ще ти кажат момчетата изобщо да не ти пука...
п.п. Но наистина ако имаш сутиен с подобен на кожата ти цвят, сложи него. :)