PDA

View Full Version : Хора, станала съм сто кила.



cherinka
06-14-2010, 10:05
Ле ле ле!

Споделям ви само.
Оттук насетне знам какво да правя с организма си. 8-)

Ама реално никога не съм предполагала, че бих могла да надебелея до такава степен.
Такова свинче съм станала, че тате само ме будалка "Като станеш от леглото се търкаляш". Да го :smt113 за разлика от него не си обувам панталоните седнала 8-) за което ако не взема сериозни мерки току-виж скоро ми се случило и на мен. 8-)

Дрехите от миналото лято не ми стават, с един размер панталони съм надебеляла тази зима + по-голям размер сутиен (което би могло да се приеме за не чак толкова фрапантно) ДА, НО!
Но (цитирам бившия ми приятел) "Знаеш ли как забелязах, че си напълняла?" -Не, отговорих аз, "Преди циците ти бяха по-големи, но като си наляла в баджаците и корема и циците ти изглеждат по-малки" :lol:

Много се смях. Обичам критиката, не знам защо се приема за адски фрапантно, че да обидиш жена с килограмите й се счита за голяма обида.

Или при мен може би го извъртат по забавния начин.

И всеки пак скоро трябва да си купувам дрехи, но не ми се ще да са с размера, който ми трябва в момента, искам си предишния размер, затова ще се наложи първо да се отслабва, пък после за дрешки.

АУууууууу! Мъка!

П.П. на тоя режим съм, дето е като важна тема в този раздел.
всяко лято съм на него. 8-) 8-) 8-) 8-)

Зимата нямам как да го поддържам просто, щото доматите са много скъпи, а и един евентуален хранителен режим е свързан с материалните средства, с които разполагаш, а аз съм тийнче още и завися от ТаТе. (който е към 120кила и накрая ще взема аз да разполагам с парите му за състоянието и пълнежа на хладилника в нас)

Благодаря на всички, прочели темата ми.
От вас искам просто малко подкрепа и вдъхване на кураж!!!

Цункам ви.

rakiQ
06-14-2010, 10:10
ми и аз съм станала 100 кила и не мога да се навря в половината ми дънки,панталони и тн...........
имам една приятелка която си купува един размер по малки дънки за да я правят по слаби и ги обува легнала а не сегнала ...

yakuza_
06-14-2010, 10:11
Аз пък мога да си нося дрехие от 6ти клас 8-) Само дето са ми къси. :D
П.П. завършил съм преди година.

rakiQ
06-14-2010, 10:12
Аз пък мога да си нося дрехие от 6ти клас 8-) Само дето са ми къси. :D
П.П. завършил съм преди година. :razz: :razz: :razz: :razz: клечка такава 8-)

yakuza_
06-14-2010, 10:16
Аз пък мога да си нося дрехие от 6ти клас 8-) Само дето са ми къси. :D
П.П. завършил съм преди година. :razz: :razz: :razz: :razz: клечка такава 8-)
Качвам равномерно 8-) Защо ми е всичко по краката и задника, какво ще го правя :D

anonimchetou
06-14-2010, 10:47
оо то и аз бях напълняла само че миналото лято .. и то точно ЛЯТОТО ! В момента съм 45 кг. всички ми мрънкат да ям по повече. Е аз ям ,но не качвам какво да направя.. но определено и на мен ми беше някво кофти като бях напълняла.

MaLty
06-15-2010, 14:06
оо то и аз бях напълняла само че миналото лято .. и то точно ЛЯТОТО ! В момента съм 45 кг. всички ми мрънкат да ям по повече. Е аз ям ,но не качвам какво да направя.. но определено и на мен ми беше някво кофти като бях напълняла.
същото 8-) ся пробвах едни къси гащи,дето си купих към края на миналото лято,точно когато бях напълняла,колко ми висяяттт направо не е истина 8-) плаша се от себе си 8-)

changess
06-15-2010, 15:25
Ле ле ле!

Споделям ви само.
Оттук насетне знам какво да правя с организма си. 8-)

Ама реално никога не съм предполагала, че бих могла да надебелея до такава степен.
Такова свинче съм станала, че тате само ме будалка "Като станеш от леглото се търкаляш". Да го :smt113 за разлика от него не си обувам панталоните седнала 8-) за което ако не взема сериозни мерки току-виж скоро ми се случило и на мен. 8-)

Дрехите от миналото лято не ми стават, с един размер панталони съм надебеляла тази зима + по-голям размер сутиен (което би могло да се приеме за не чак толкова фрапантно) ДА, НО!
Но (цитирам бившия ми приятел) "Знаеш ли как забелязах, че си напълняла?" -Не, отговорих аз, "Преди циците ти бяха по-големи, но като си наляла в баджаците и корема и циците ти изглеждат по-малки" :lol:

Много се смях. Обичам критиката, не знам защо се приема за адски фрапантно, че да обидиш жена с килограмите й се счита за голяма обида.

Или при мен може би го извъртат по забавния начин.

И всеки пак скоро трябва да си купувам дрехи, но не ми се ще да са с размера, който ми трябва в момента, искам си предишния размер, затова ще се наложи първо да се отслабва, пък после за дрешки.

АУууууууу! Мъка!

П.П. на тоя режим съм, дето е като важна тема в този раздел.
всяко лято съм на него. 8-) 8-) 8-) 8-)

Зимата нямам как да го поддържам просто, щото доматите са много скъпи, а и един евентуален хранителен режим е свързан с материалните средства, с които разполагаш, а аз съм тийнче още и завися от ТаТе. (който е към 120кила и накрая ще взема аз да разполагам с парите му за състоянието и пълнежа на хладилника в нас)

Благодаря на всички, прочели темата ми.
От вас искам просто малко подкрепа и вдъхване на кураж!!!

Цункам ви.

Абе, ще се оправиш. 8-) Хубаво е, че са те тренирали и не се засягаш от обиди, както и това, че от поста ти не струи депресарщина 8-)
Сега лятото е по-лесно, аз и аз на него се надявам. И на мен мама ми обяснява, че ми предстоял бал и съм трябвало да изглеждам страхотно, щото вече ми била измислила рокля. Луда жена :lol:
Айде успех ти желая, септември да докладваш.

babyY
06-21-2010, 10:14
яжте повече плодове, по малко сладко не яжте на обед вечеряйте по рано най-късно в 20:00 :) Успех!!!

AniBG
06-21-2010, 10:21
Най-добре наблегнете на спорта - ходете на фитнес или на тринировки (тенис, бягане...) по няколко часа редовно! Намалете сладките, мазните, печените и т.н. храни, наблегнете на плодовете и зеленчуците! Не яжте много а по-молко и по-често! :) Успех! :)