PDA

View Full Version : Проблем : ((



saico
06-14-2010, 10:46
Здравейте , та иам малък проблем вкъщи .. Скарах се с наще преди 2 седмици и изкрещях на майка ми че я мразя .. И от тогава се едно съм на квартира .. С майка ми съм само на здравей - здрасти ... Не че съм некво мамино синче , но искам да ме посъветвате как да се извиня + това тя не ме слуша .. Стана ми кофти след това , ама след дъжд качулка ... Аз бях бесен тогава и затова стана тая изцепка .. Когато и го казах , насълзиха и се очите и излезе с кучето навънка .. Прибра се след 3 часа ( O.o ) в 23 часа ... Направо незнам кво да направя : ((

Sunny95
06-14-2010, 11:16
Наистина не си постъпил както трябва, за една майка това е много убидно детото за което се е грижила и му е давала всичко да й каже,че я мрази :? ужасно е! Но няма връщане назад,просто трябва да и се извиниш и да й кажеш,че когато си казал това не си мислил и си бил много ядосан! И следващия път внимавай какво говориш айде успех :-)

saico
06-14-2010, 11:37
Наистина не си постъпил както трябва, за една майка това е много убидно детото за което се е грижила и му е давала всичко да й каже,че я мрази :? ужасно е! Но няма връщане назад,просто трябва да и се извиниш и да й кажеш,че когато си казал това не си мислил и си бил много ядосан! И следващия път внимавай какво говориш айде успех :-)

Мислиш че не пробвах да и се извиня за тези 2 седмици ... : ((

Sunny95
06-14-2010, 11:45
Наистина не си постъпил както трябва, за една майка това е много убидно детото за което се е грижила и му е давала всичко да й каже,че я мрази :? ужасно е! Но няма връщане назад,просто трябва да и се извиниш и да й кажеш,че когато си казал това не си мислил и си бил много ядосан! И следващия път внимавай какво говориш айде успех :-)

Мислиш че не пробвах да и се извиня за тези 2 седмици ... : ((

Ам..щом не приема извиненията ти , започни да и помагаш вкъщи с домакинската работа знам,че на вас момчетата това не ви се одава,но пък пробвай може така да се сдобрите зарадвай я! :)

saico
06-14-2010, 11:57
Наистина не си постъпил както трябва, за една майка това е много убидно детото за което се е грижила и му е давала всичко да й каже,че я мрази :? ужасно е! Но няма връщане назад,просто трябва да и се извиниш и да й кажеш,че когато си казал това не си мислил и си бил много ядосан! И следващия път внимавай какво говориш айде успех :-)

Мислиш че не пробвах да и се извиня за тези 2 седмици ... : ((

Ам..щом не приема извиненията ти , започни да и помагаш вкъщи с домакинската работа знам,че на вас момчетата това не ви се одава,но пък пробвай може така да се сдобрите зарадвай я! :)

Мхм , ще пробвам . Мерси много за съвета :P

pamii
06-14-2010, 13:38
Подари й нещо. :)

danibebi
06-14-2010, 15:04
Подари й нещо. :)


Добра идея. :) Например някакво цвете,като пак и се извиниш и без повече да се повтаря. :P Наистина това е много обидно за една майка. :(

Sunny95
06-14-2010, 16:14
Наистина не си постъпил както трябва, за една майка това е много убидно детото за което се е грижила и му е давала всичко да й каже,че я мрази :? ужасно е! Но няма връщане назад,просто трябва да и се извиниш и да й кажеш,че когато си казал това не си мислил и си бил много ядосан! И следващия път внимавай какво говориш айде успех :-)

Мислиш че не пробвах да и се извиня за тези 2 седмици ... : ((

Ам..щом не приема извиненията ти , започни да и помагаш вкъщи с домакинската работа знам,че на вас момчетата това не ви се одава,но пък пробвай може така да се сдобрите зарадвай я! :)

Мхм , ще пробвам . Мерси много за съвета :P

Моля,пак заповядай :)

sunshinepp
06-14-2010, 17:30
Пич.. да се извиниш не е само да отидеш и да накараш някой да те чуе да казваш думата извинявай. Съдържа се много повече и предполагам, че майка ти както всяка друга има нужда да види,че се разкайваш..може би направи нещо, което те е молила толковаа много пъти, а не си го свършил..изненадайй я ..опитвайй няколкоо пъти все някога ще стане, стига да имаш желание и търпение..Все пак ти е майкаа бе! :) :-)

angel4eto100
06-14-2010, 18:31
Може да помолиш баща си да ти помогне и да организирате нещо като вечеря изненада след тежката работа тя ще е изморена и готвенето ще е последното нещо което ще иска вечерта и се извини искрено и и кажи че си си научил урока (това беше тъпо обаче ти ще се сетиш за нещо по добро (за думите говоря) )

ПП много скоби много нещо :D