PDA

View Full Version : Проблем...



Maftedd
06-14-2010, 13:52
Здравейте, може би ме помните от предишната тема която направих.Проблема ми е следния приятелката ми от няколко дена сякаш ме избягва.Вчера имахме среща, но тя не дойде и се държи много студено.Днес я попитах дали има нещо отговори ми, че няма нищо.Вчера я попитах за телефонния и номер и тя ми, каза че я е извикал някой и трябвало да тръгва.И каза че е забравила за вчера попитах я кога пак ще изезем и тя отвърна че незнаела.Пак я попитах за телефонния и номер и каза че трябвало да излиза с някакви приятели и сега нямала време.Много съм объркан а я обичам.А и това момиче ще идва в моя клас.ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИ :(

elizabethg
06-14-2010, 17:49
Това си е чиста подигравка!И ти започни да я отбягваш и си намери сериозно момиче,за да се чувстваш щастлив :)

Paramour
06-14-2010, 20:14
Здравейте, може би ме помните от предишната тема която направих.Проблема ми е следния приятелката ми от няколко дена сякаш ме избягва.Вчера имахме среща, но тя не дойде и се държи много студено.Днес я попитах дали има нещо отговори ми, че няма нищо.Вчера я попитах за телефонния и номер и тя ми, каза че я е извикал някой и трябвало да тръгва.И каза че е забравила за вчера попитах я кога пак ще изезем и тя отвърна че незнаела.Пак я попитах за телефонния и номер и каза че трябвало да излиза с някакви приятели и сега нямала време.Много съм объркан а я обичам.А и това момиче ще идва в моя клас.ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИ :(
1. Тя ти е приятелка от няколко дена или те избягва от няколко дена?? Предполагам, че е първото, след като още не си й взел телефона.. Абе вие на колко сте? Имаш 'приятелка', ама й нямаш телефона?
2. Не я обичаш! Тва е преовеличение... няма как като си на 12-13 да обичаш... просто изпитваш някакво привличане, това е! Не я обичаш...
3. Имам един въпрос: Тя знае ли, че сте заедно? (ако съм разбрала вярно сте гаджета) 8-)

LipSy
06-14-2010, 20:33
Започни и ти да я избягваш. Ако тя наистина те обича ще дойде при теб. Ако не дойде, не се надявай напразно!