PDA

View Full Version : Какво да направя?!



mish0ka
06-14-2010, 13:55
Здравейте. От скоро се познавам с едно момиче. С всяка минута ставаме по-близки - излизаме, когато имаме възможност, по скайп си споделяме всичко - проблеми, новости и др. работи. Чувствата ми се увеличават с всеки момент. Скоро имам рожден ден и тя реши да ми купи подарък, макар че не исках. С този жест чуствата се увеличиха двойно. Влюбен съм лудо в нея, но нямам опит с любовта. Бих искал да съм с нея, но не мога да и се обясня в любов, тъй като ще е първата ми любов. На 16 съм. Бих искал да ме посъветвате как да и кажа за моите чувства и да и предложа да сме задно. ;]] всеки коментар е полезен за мен. Благодарности на помогналите!

soni4kuu
06-14-2010, 19:49
амиии аз не разбрах далиии се сваляте.ако се свалятее простоо я питай направооо, а акоо не-започнии бавно да я сваляш.ако те харесваа и тя ще започне да те сваля.ще ти дойде отвътрее простоо като нидиш подхозящ момент не го изпускай :-)

Paramour
06-14-2010, 20:54
^ подкрепям :)

LipSy
06-14-2010, 21:02
Ами щом виждаш, че чувствата ви са силни един към друг, защо направо не се престрашиш и не я питаш?! Щом виждаш и мислиш, че момичето те харесва направи тази крачка в живота си! :) Когато любовта застигне човек за първи път в живота му никой все още не е опитен. Ти ще станеш опитен като се престрашиш! Спокойно. Не мисля, че се изискват толкова притеснения и тревоги за тая работа! :) Давай смело напред!!! :) :) :) УСПЕХ!

filmimilmi
06-14-2010, 21:38
От колко скоро се познавате? Тя наясно ли е, че я харесваш още от самото начало като нещо повече от приятелка? Спонтанните обяснения в любов може да я отблъснат. Започни с комплименти и намеци. Нека й стане ясно, че не търсиш просто нейното приятелство. И намери начин това да стане преди рожденния ти ден, така че тя да прецени дали тогава ще е големият ден, в който ще ти подари нещо повече от подаръка, който смята да ти купи. Организирай купон и покани повече момичета, за да може тя да види, че щом на празника ти има много момичета, значи за теб си има конкуренция и трябва да се решава възможно по-скоро инак може и да те изпусне. А ако на рд-то ти нищо не стане, а нещата след това продължат да се протакват, тогава ще е по-добре да престанеш да я търсиш. Все пак ти искаш гадже, а не просто приятелство. :)