PDA

View Full Version : Бронзант ..



pandelka
06-14-2010, 17:18
Е,какво ви е мнението .. ползвате ли, знаете ли някои хубави и горе долу цената .. ?

MimiKalcheff93
06-14-2010, 17:25
Винаги съм била против автобронзатите.Незнам , но не ми допада идеята да ходя на солариум , иили да се пръскам/мажа с бронзати.Вредни са , пигментират кожата , аз съм против това .ПО-добре нормлано и естествено да си хванеш тен.Едно ,че е по-здравословно , второ е по-траен и дълбок тена. :) Иначе на Нивея има :) Върви в някой козметичен или аптека и питай :) Но според мен недей . :) ЛИчно мнение е все пак де

Baby_b
06-14-2010, 19:05
^^Точно с автобронзанти се "хваща" най-здравословен тен. Това, че някои не могат да го нанасят правилно е друг въпрос. Аз съм имала на Джонсън за средно тъмна кожа или нещо такова и останах много доволна. Нямаше нито оранжеви петна, нито черти :grin:

Callisto
06-14-2010, 20:02
Петната се получават не само когато е неравномерно нанесен, но и когато не се потдържа. Тези автобронзанти след време се отмиват и принципно трябва да се нанасят редовно. Веднъж спреш ли да ги нанасяш те се отмиват неравномерно. Ако ще се мажаш с подобно нещо мажи се навсякъде, където си поискаш само недей по лицето, понеже ако един ден спреш да се мажеш ще е тъжна гледка. Иначето много добри са на Нивея.