PDA

View Full Version : Варненче продава плакати ;P



LoLuHkA
06-14-2010, 18:27
Картички с автографи (немското BRAVO): Vanessa Hudgens, Miranda Cosgrove, Sprouse Twins, Zac Efron, Avril Lavigne, Muse, Kristen Stewart, Chace Crawford, Ashley Tisdale, Sido, Robbie Williams, Ashley Greene, Emma Watson, Die Atzen, Queensberry, Selena Gomes, Rihanna, Justin Bieber, Mitchel Musso, Green Day, McFly, Pink, Paramore, Miley Cyrus, Jimi Blue, Emily Osment
Плакати:
- Нормален размер: LaDy Gaga, Pink, Michael Jackson, Christina Aguilera, Katy Perry, Selena Gomez, Transformers, Emily Osment, Prison Break, Madonna, D2, Matalica, Timbaland, AC//DC, GUNS N’ ROSES, Lil’ Wayne, Emma Watson, House M.D., SMS, Evanescence, Britney Spears, Heath Ledger, Green Day, Angelina Jolie, Zac Efron, LiLana, Daniel Radcliffe, Tokio Hotel, Beyonce, Jesse McCartney, Demi Lovato, Enrique Iglesias, Muse, Rihanna, Toma, Gossip Girl, Black Eyed Peace, Santra n’ Kristo, TWILIGHT, Pink, Rammstein, Demi Lovato, Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Fler Bushido, Green Day, Justin Bieber, The Alt AMERICAN Rejects, Ashley Greene, Simple Plan, MCFW, Megan Fox, Nicole Scherzinger, The Vampire Diaries, Zack and Cody, Paramore, Chris Brown, Justin Timberlake, Wizards of Waverly Place THE MOVIE, Backstreet Boys
- Среден размер: TWILIGHT, Miley Cyrus, Justin Bieber, EMINEM, Avril Lavigne, Miro, Grafa, Paramore, Pink, Linkin Park, Michael Jackson, PCD, Nevena, Justin Timberlake, Adam Lambert, Alice Cooper
- Голям размер: Kristen Stewart, LOST



Цени:
Картичка - 0,80 лв.
Нормален размер - 0,50 лв.
Среден размер - 1,00 лв.
Голям размер - 1,50 лв.

katalipsis
07-14-2010, 17:14
интересуват ме картичките на Джъстин Бийбър! ако имаш възможност може ли да ги снимаш ? а и не разбрах за това нормален размер,среден и т.н. за плакати ли се отнасят ?

katalipsis
07-14-2010, 17:23
ааа да , не видях , че пише горе Плакати:! ако имаш възможност ако може да ги снимаш!

sweet98plami
07-27-2010, 21:51
За плаката и картичката на Justin Bieber пиши ми на скайп: firewinx не влизам много често в сайта но в скайпа съм почти винаги online Мерси много!!!! :) :) :)

ThexEndxOfxAllxHope
07-27-2010, 21:54
Интересувам се от картичката на Грийн Дей, ако може ми пиши лично или си дай скайпа, за да се разберем..

emostylegirl
07-28-2010, 17:01
Ако имаш каквото и да е на Емо стил и Еvanescence ми пиши ЛС+снимка.
Също така ако предлага картички или календарчета на фолк певиците пак ЛС+снимка.

Интересувам се от картичките на Аврил,Ашли Тийсдейл ,Селена,Майли,Кристин и Джъстин Бийбър !
Плс пиши едно ЛС

teen95
08-26-2010, 14:00
Интересувам се от картичката на Ashley Greene , ако може ми пиши лично или си дай скайпа, за да се разберем..

emocore19911
11-18-2010, 17:35
интересувам се от плаката на Токио Хотел пиши на ЛС за да се разберем

Uncletiggs
11-18-2010, 22:26
AC//DC, GUNS N’ ROSES <=== Искам да ги видя (: