PDA

View Full Version : Фен Тема: Eminem :grin:



kireca
06-14-2010, 20:47
Е , кои са феновете на еминем :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lubomirky
06-14-2010, 23:42
супер 3та фен тема

eminem4y
06-15-2010, 13:12
AZzzzz :-) :-) :-) :grin: :P :oops:

ActreSS
06-15-2010, 13:17
:) Бройте и мен, в момента чета " The Way I Am" и ми останаха само 20-на страници

BloomF
06-15-2010, 19:12
Поздравче в Not Afraid!! Страхотна песен!!! :grin: :grin: 22ри наближава!!

lubomirky
06-15-2010, 19:36
22ри защо?

mimssss
06-15-2010, 20:42
E M I N E M <3333333333 :grin: :smt007 <~ forever and newer stoppp :smt007 :smt007 [bow]

noproblembitch
06-16-2010, 16:45
Темата ми се вижда доста зле, затова малко energy да вкараме... (а и да не правя нова)
Изтеглихте ли новия албум? Смятате ли да го купите? Как ви се вижда промяната във вече "порасналия" Еминем? Харесвате ли новия му стил?
Общо взето кажете си мнението за новия албум и за това, в което се е превърнал Еминем.

Да си отговоря:
Изтеглих албума веднага, щом излезе. Поръчал съм албума в САЩ и го чакам с нетърпение! Според мен вече го няма енергичния, див Еминем, който правеше песни като Lose Yourself, Sing For The Moment и така нататък. Разбирате какво имам впредвид. Ем наистина е порастнал и новия му стил е уникален. Придържа се към чистия гетовски рап, като същевременно вкарва уникални и модерни бийтове, а текстовете му са си СУПЕР, както винаги!
Като цяло: в предишните албуми все имаше по някоя песен, която ме дразнеше(прекалено лигава и подобни). В този албум няма такива. Слушам го 24/7 8-) 8-)

kireca
06-16-2010, 20:45
да , не , мн добра промяна , да мн., а от новия албум съм изключително доволен нерекъснато го слушам мн ме радва песента Almoust Famous :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

BloomF
06-17-2010, 08:34
Темата ми се вижда доста зле, затова малко energy да вкараме... (а и да не правя нова)
Изтеглихте ли новия албум? Смятате ли да го купите? Как ви се вижда промяната във вече "порасналия" Еминем? Харесвате ли новия му стил?
Общо взето кажете си мнението за новия албум и за това, в което се е превърнал Еминем.

Да си отговоря:
Изтеглих албума веднага, щом излезе. Поръчал съм албума в САЩ и го чакам с нетърпение! Според мен вече го няма енергичния, див Еминем, който правеше песни като Lose Yourself, Sing For The Moment и така нататък. Разбирате какво имам впредвид. Ем наистина е порастнал и новия му стил е уникален. Придържа се към чистия гетовски рап, като същевременно вкарва уникални и модерни бийтове, а текстовете му са си СУПЕР, както винаги!
Като цяло: в предишните албуми все имаше по някоя песен, която ме дразнеше(прекалено лигава и подобни). В този албум няма такива. Слушам го 24/7 8-) 8-)

Recovery? Има ли го вече?

kireca
06-17-2010, 16:52
има го от 7-ми юни :lol: :lol: :lol: а уж казаха че ще е от 22-ри :?

FaRfAlAk
06-17-2010, 19:05
и аз съм фенче а за Recovery и стила на еминем СУПЕР СА

lubomirky
06-17-2010, 19:35
с всяко слушане, малко по-малко започнаха да ми харесват. и все пак предишният му стил, когато беше див и лигав, повече ми харесва.

BloomF
06-18-2010, 11:49
има го от 7-ми юни :lol: :lol: :lol: а уж казаха че ще е от 22-ри :?

Ами аз си мислех, че наистина ще излезе чак на 22ри и затова не си правех труда да го диря 8-) Както и да е. Изтеглих го вчера, слушах част от песните, но още нямам оценка.

alexandr0v
06-18-2010, 13:03
Поздрав за истинските фенове на Маршал:

http://vbox7.com/play:5bafb57f

kireca
06-19-2010, 17:36
Песничката наистина е мн хубава...
Ето и 1 поздрав от мен :P :

http://www.youtube.com/watch?v=Efw2Cs2jPcY

godji3
06-19-2010, 18:05
и аз съм му фен но има доста песни който не ми харесват

kireca
06-19-2010, 18:09
На мен пък всички песни ми харесват ... :D

leprekona
06-19-2010, 18:10
Айде малко класика, поздравче

http://www.vbox7.com/play:c7f217df :)

lubomirky
06-19-2010, 22:08
големи фенове, мани мани.. щом beautiful е класика за вас, разбирам к'ви фенове сте ;>

leprekona
06-20-2010, 06:51
големи фенове, мани мани.. щом beautiful е класика за вас, разбирам к'ви фенове сте ;>

Я сподели да чуем, какви фенове сме

kireca
06-20-2010, 06:59
Lose your self u Beautiful са си класика к'во :smt003

D12Respect
06-20-2010, 07:19
Класика може да наречеш Rock Bottom или If i had, но никога Beautiful!

lubomirky
06-20-2010, 08:49
големи фенове, мани мани.. щом beautiful е класика за вас, разбирам к'ви фенове сте ;>

Я сподели да чуем, какви фенове сме

фенове на риана сте сигурно, де да ви знам :lol: смешно ми е някой да каже, че beautiful е класика при положение, че песента излезе миналата година.. даже lose yourself да ми беше казал, пак щеше да е нещо, въпреки че повечето хора, които се мислят за фенове на еминем, знаят само нея и the way i am.

leprekona
06-20-2010, 15:21
големи фенове, мани мани.. щом beautiful е класика за вас, разбирам к'ви фенове сте ;>

Я сподели да чуем, какви фенове сме

фенове на риана сте сигурно, де да ви знам :lol: смешно ми е някой да каже, че beautiful е класика при положение, че песента излезе миналата година.. даже lose yourself да ми беше казал, пак щеше да е нещо, въпреки че повечето хора, които се мислят за фенове на еминем, знаят само нея и the way i am.

За да си фен трябва да знаеш цялата дискография ли ?
Защо да не е класика, като е една от най-добрите му песни..
От мен да знаеш, музиката се ЧУВСТВА, не се учи, тъй че и всичките му песни да знаеш наизуст, пак не си истински фен :?

lubomirky
06-20-2010, 17:16
окей, извинявам се на всичките ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ на ем, които са изслушали beautiful, lose yourself и love the way you lie ft reihancho, но пък са ги почувствали и са най-големите му почитатели. поклон пред вас.

leprekona
06-20-2010, 18:46
окей, извинявам се на всичките ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ на ем, които са изслушали beautiful, lose yourself и love the way you lie ft reihancho, но пък са ги почувствали и са най-големите му почитатели. поклон пред вас.

Никъде не съм споменавал, че съм слушал само тях.
Просто ти казвам, че това да знаеш колко песни има,на коя дата е излязла и т.н. не те прави фен :smt014

lubomirky
06-20-2010, 19:19
а какъв ме прави ?

noproblembitch
06-21-2010, 14:24
Не обръщайте темата на караница, фенчета. Всеки си има вкус и никой не може да определи на другия какво ще харесва. Един харесва по-лигавите песнички на Еминем, друг - по-бавните и чувствените. Аз съм от вторите. Не смятам Beautiful за класика по простата причина, че е нова песен, но наистина е една от най-добрите на Еминем. И не казвайте, че Lose Yourself не било класика, само за да се правите на разбирачи.
И сега ми дойде една идея :lol: Нека всеки подреди своите топ 5 песни на Маршал. Ето ги моите:
1. Not Afraid
2. Lose Yourself
3. Beautiful
4. When Im Gone
5. Cinderell Man

leprekona
06-21-2010, 18:23
Нека "големия фен" се изкаже.Нали знае цялата дискография,неговото мнение ще е най-компетентно и коректно.

lubomirky
06-21-2010, 20:14
нормално е аз да се изкажа по-компетентно. ти какво ще напишеш, 3 песни от recovery + 2 от relapse ?

пък топ 5 не мога да избера, просто защото няма как да определя коя харесвам повече. мога да ти кажа песните на еминем, които стават за слушане и наистина си заслужават. не казвам, че другите не стават, но просто някои трябва повече да ги осмисляш, отколкото да ги слушаш.

vampirregirl
06-21-2010, 22:01
Eminem :grin: :smt007

Аз също мисля,че наизустяването на дискографията не те прави най-големия фен,но само споделям мнението си.Разбира се,като във всяка тема,не пропускате да се заядете.... :( Аз лично предпочитам творчеството му от преди,но съм почитателка и на лигавите,и на по-чувствителните му песни 8-) :-({|=

Lancelot
06-21-2010, 23:22
Назубрянето на дискографията не те прави фен, но това да наречеш beautiful класика е, с извинение, дебилно. Ти въобще знаеш ли какво значи думата Класика?!??!

leprekona
06-22-2010, 07:04
нормално е аз да се изкажа по-компетентно. ти какво ще напишеш, 3 песни от recovery + 2 от relapse ?

пък топ 5 не мога да избера, просто защото няма как да определя коя харесвам повече. мога да ти кажа песните на еминем, които стават за слушане и наистина си заслужават. не казвам, че другите не стават, но просто някои трябва повече да ги осмисляш, отколкото да ги слушаш.

Извинявай г-н всезнаещ, ти какво ще напиеш, 3 от The Slim Shady LP +
2 от The Marshall Mathers LP ?

Момчето си е харесало от Recovery и Relapse. Аз не виждам нищо лошо,
но нали ти си "баш фена" та неможел да си избере

lubomirky
06-22-2010, 08:06
хах аз когато съм го слушал, ти не си знаел, че той съществува сигурно.
и много съжалям, че има такива като теб, които казват колко много го харесват и колко много харесват песните му, а не са изслушали и 1/3 от тях.. от marshall mathers lp не мога да се сетя друга освен the way i am, която да става за слушане и да му харесва. обаче в slim shady lp има много по-добри песни. не знам защо забравяте и encore, като там има песни като toy soldiers, mockinbird.. а уж чувствените и смислени песни ви интересуват.

и не мога да направя топ 5 просто, защото трябва да кажете по какво да ги подреждаме - текст, самата песен(if i had например е много добра като текст, но просто не става да си я пуснеш да я слушаш постоянно както not afraid или cleanin out my closet, нали?) или да сложим 5те най-комерсиални песни на маршал?

leprekona
06-22-2010, 09:32
Виж какво, уж се пишеш за всезнайко, но точно в албума The Marshall Mathers LP е една много добра песен на Ем.
Може и да не си я слушал досега ,знам ли, аз като я слушах едно време беше абсолютен ХИТ. The Real Slim Shady да ти говори нещо ?

lubomirky
06-22-2010, 09:51
^ обърках я, чак сега я видях, че и тя беше от marshal matters lp. изслушай и criminal и кажи дали ти харесва. интересно ми е дали тая ще ти харесва, 'щото не са много хората, които я слушат ;>

insane7
06-22-2010, 12:58
http://www.vbox7.com/play:e640e708

Поздрав и от мен за всички истински тук ;д

leprekona
06-22-2010, 13:35
Слушал съм я и преди, не е сред любимите ми, но не е никак лоша.
Порових се из нета да потърся клипа, понеже не съм го гледал и виж на какъв"фен" попаднах.. http://vbox7.com/play:bf48519e
А факта, че обърка точно The Real Slim Shady, ми говори, че не си дори и всезнайкото, за какъвто те помислих, но както и да е..

Айде поздрав за всички http://vbox7.com/play:1812eff5 :-({|=

insane7
06-22-2010, 13:39
Порових се из нета да потърся клипа

criminal има клип?! :shock: ;dd

Viperx
06-22-2010, 14:26
Порових се из нета да потърся клипа

criminal има клип?! :shock: ;dd

и аз това се учудих :-D , колкото до посничката която си покавал/а е много добра :-P

пс. Ще следя темата и засега съм съгласен с lubomirky : )

leprekona
06-22-2010, 17:04
Порових се из нета да потърся клипа

criminal има клип?! :shock: ;dd

Аз доколкото разбрах из нета, клип има, но бил забранен поради ред причини и така и не бил побликуван (незнам доколко е истина) :o

D12Respect
06-22-2010, 17:31
Стига сте говорили глупости, Criminal няма клип. Не знам за песен която има клип и не е синтъл... поне за Еминем

lubomirky
06-22-2010, 20:44
абе и аз доколкото знам няма клип, ама ако намерите нещо, споделете ;>

вече се надявам да направи едно турне из Европа и да посети, ако не България, то поне някоя по-близка държава ;>

umno_dete
06-23-2010, 11:44
Поздрав за истинските фенове на Маршал:

http://vbox7.com/play:5bafb57f

Мерсиии тая песен ми е любима, ФЕН завинаги на ЕминЕм :-) :-) :-) :-) :grin: 8)

insane7
06-23-2010, 18:40
живнете малко, де.
Къде се губите?

Разкажете сега как се зарибихте, от кога го слушате? 8-)

BloomF
06-23-2010, 18:47
Отново слушам новия албум! :grin:

Абе някой може ли да даде снимки на дъщеря му, че аз уж търсих, ама където намерих, все е малка..

insane7
06-23-2010, 18:58
http://prikachi.com/images/909/2257909d.jpg

http://prikachi.com/images/908/2257908N.jpg

http://prikachi.com/images/907/2257907t.jpg

И май не са от много скоро..
Някъде имах май по-нови, но не мога да ги намеря. :-o
Надявам се за Хейли да става дума, де. 8-)

BloomF
06-23-2010, 19:08
Да, за Хейли. Като малка е по хубава.. :D Не виждам много общи черти с баща й.

insane7
06-23-2010, 19:20
Да, за Хейли. Като малка е по хубава.. :D Не виждам много общи черти с баща й.
усмивката? :-o 8-)

December
06-23-2010, 19:37
Te заедно ли живеят? всмисъл,той грижи ли се за нея,ходят ли на пазар заедно :lol:
Той нали все пак пее,че бил баща еди кво си,за дъщеря си...

insane7
06-23-2010, 19:40
Живее заедно с 3те
И доста си държи на тях

December
06-23-2010, 21:14
Браво на него 8-)
Та той 3 деца ли има бе :shock: Сигурно живеят в огромна къща.Ама майката къде е?
Сега като погледнах първата му дъщеря е колкото мене :shock: мале,а аз си мислех,че са малки на по 5-6...

lubomirky
06-23-2010, 21:24
^ 2 са осиновени, с майката(Ким) до колкото знам отново са разделени, ама не съм сигурен ;д

insane7
06-23-2010, 22:23
Браво на него 8-)
Та той 3 деца ли има бе :shock: Сигурно живеят в огромна къща.Ама майката къде е?
Сега като погледнах първата му дъщеря е колкото мене :shock: мале,а аз си мислех,че са малки на по 5-6...
че ти не си ли 8 клас или на мен така ми се струва? 8-)

December
06-24-2010, 07:46
Браво на него 8-)
Та той 3 деца ли има бе :shock: Сигурно живеят в огромна къща.Ама майката къде е?
Сега като погледнах първата му дъщеря е колкото мене :shock: мале,а аз си мислех,че са малки на по 5-6...
че ти не си ли 8 клас или на мен така ми се струва? 8-)O да бе сега видях, че най-голямата всъшност е 93 година :D Говорех за тази русата дето я пусна - Хейли

insane7
06-24-2010, 11:20
Браво на него 8-)
Та той 3 деца ли има бе :shock: Сигурно живеят в огромна къща.Ама майката къде е?
Сега като погледнах първата му дъщеря е колкото мене :shock: мале,а аз си мислех,че са малки на по 5-6...
че ти не си ли 8 клас или на мен така ми се струва? 8-)O да бе сега видях, че най-голямата всъшност е 93 година :D Говорех за тази русата дето я пусна - Хейли
ясно.. то ние с нея имаме само 1 ден разлика 8-)

Айде поздрав

http://www.vbox7.com/play:4357baff

BrainDamage
06-24-2010, 13:07
Ммм, кво да кажа. За мен Маршъл е един от малкото, които продължават да държат на стила си. Както винаги с текстовете си гледа да иронизира.. дали себе си, дали кякой друг. Адски много се кефя на комбинацията от бийтовете /за които голяма заслуга има Дре/, и текстовете на Ем. Незнам как се сработват тия хора, амаа.. ПОКЛОН! хах Иначе лично според мeн, с Релапс се поизложи, и от цялата работа единствената пeсeн, която наистина ме грабна си беше Beautiful, но както и казал народа първо направи име, после то само ще работи за теб. ;p И ето, че с новия албум показа, че стария Ем все още е тук. Вече попораснал, с променено мислене, НО все още себе си. Ужасно много уважавам всичко, което е направил, и се надявам да продължава да прави. :smt007

BloomF
06-24-2010, 15:47
Браво на него 8-)
Та той 3 деца ли има бе :shock: Сигурно живеят в огромна къща.Ама майката къде е?
Сега като погледнах първата му дъщеря е колкото мене :shock: мале,а аз си мислех,че са малки на по 5-6...
че ти не си ли 8 клас или на мен така ми се струва? 8-)O да бе сега видях, че най-голямата всъшност е 93 година :D Говорех за тази русата дето я пусна - Хейли

Ъъъм Хейли не е ли 95? :-o



Да, за Хейли. Като малка е по хубава.. :D Не виждам много общи черти с баща й.
усмивката? :-o 8-)

Вярно, там се забелязва нещо Еминемово :D

insane7
06-24-2010, 16:22
Ъъъм Хейли не е ли 95? :-o
Дам, 95 е.

BloomF
06-24-2010, 17:14
Ъъъм Хейли не е ли 95? :-o
Дам, 95 е.

И като говорим за Хейли, тук е момента да кажа: когато за пръв път прочетох текста на Mockingbird/докато пее в бързината трудно го разбирам/ се разплаках.. :-o Невероятен текст просто/и не само този/!!! Личи си, че е писано от сърце!

noproblembitch
06-25-2010, 19:18
Ето една страница, която ще се хареса на повечето от вас:
http://www.facebook.com/pages/We-want-Eminem-to-sing-in-BULGARIA-Iskame-Eminem-da-pee-v-BLGARIA/117094194987735?ref=ts

kireca
06-26-2010, 22:41
Започвам да се чудя вече какви фенове сте .... :D
По какво се опраделя кога 1 човек е фен на някой ....
Що му слушаш музикат аи му кефариш у вас начи си фен ето спора е решен :lol:
друго ... от цяла тема ми казахте само 3 албума - Relapse , Recoveri и Marshall Matthers LP. Slim Shady LP споменахте , но има и Slim shady EP Ако не знаете ... за него никой нищо не каза , и никой не спомена "Refill" тоя албум да сте го чували ??? там и някой суперски песнички като : "Music Box" и "Elevator" :razz:

lubomirky
06-26-2010, 23:20
Refill и Slim Shady EP не са точно албуми, а са просто.. допълнителни песни общо взето. не сме споменали encore и eminem show и аз не знам защо ;д пък и за да върви темата..

коя е последната негова песен, която си пуснахте и защо ? ^^

BrainDamage
06-27-2010, 07:17
Аз пък не виждам Infinite да е споменат :) Както и да е, в момента слушам точно песен от него - It's Ok. Поздрав за всички имащи своите проблеми, but everything is ok. :P

CantBeTamed
06-27-2010, 21:24
Ами аз не знам дали съм точно фен, но се смятам за такъв.Нямам му цялата дискография, нито му знам всички песни на изсут, но ми харесват доста негови песни и ги слушам почти постоянно.Имам по-голям брат, който го слушаше като беше на моята възраст, а аз тогавааа бях доста малка( имаме 8 години разлика), но още т тогава имаше много песни, които ми харесват.Повечето ми приятелки даже не знаеха кой е той, а аз даже си припявах... :-D :-D :-D После започнах по-малко да го слушам, но преди някъде година реших, че отново трябва да започна да го слушам и така.... :D :D :D

Иначе, знаете ли някое хубаво фен сайтче, което се обновява редовно, за Маршал, защото както горе споменах слушам музиката му, но си нямам идея от новите проекти с които се занимава и всякакви новини изобщо.Та, ако знаете сайтче...... :) :) :)
Мерси предварително.

lubomirky
06-27-2010, 22:23
^ eminem.com официалния му сайт ;> ако излиза нещо от него винаги има новини

CantBeTamed
06-28-2010, 12:21
Мерси много, въпреки че аз този сайт си го знам и ме интересуваше фен сайт, но няма значение.И бтв, реших да си поръчам една тениска от сайта му, знаете ли колко ще е доставката

Ssimonka
06-28-2010, 14:44
Аз също съм фенка...Новия албум на Еминем е супер..а в клипа на Not Afraid .. Еминем е просто прекрасенн.. и едно поздравцче от мен : Eminem - So Bad.. 8)

kireca
06-28-2010, 20:20
Ами попринцип аз ще правя фен сайт сега , ама се чудя дали да правя или не ... ,ако има желащи да ми помогнат за сайта драснете 1 ЛС да направим 1 Фен Сайт ;]

insane7
06-28-2010, 20:22
има и Бг форум на Shady
http://shady.bulgarianforum.net/forum.htm
тук винаги пускат всичко ново, приятни хора и хубави семейства си имаме 8-)

lubomirky
06-28-2010, 20:23
kireca, каква помощ ти трябва?

kireca
06-29-2010, 12:05
ми тряат ми модератори аз мисля днес да направя сайта ... :)

BrainDamage
06-29-2010, 13:16
Ще чакам да ни го линкнеш ;d, като е готов. =)

CantBeTamed
07-08-2010, 15:02
Днеска си купих хай клуба и отварям на последната страница и гледам: плакат на Ем.Страшно се изкефих, въпреки че той на снимката е направил баси и смешната физиономия де, ама нищо...Та да кажа, ако искате другия четвъртък си го вземете. :)