PDA

View Full Version : ПЪРВА СРЕЩА!!!



moonka
06-14-2010, 20:51
Малко помощ!!!
Някакви идеи как да поканя едно момче на среща!! Защото предчуствам, че ме харесва, аз него също.
Досега ми хрумна само една-единствена идея: да му кажа, че скоро ще има много хубаво кино, обаче нямам с кого да отида. Кажете ми дали е хубава идеята ми и как да му го кажа, така че отговорът му да е: "Аз съм свободен тогава!!!!!".
Благодаря ви предварително!

umri
06-14-2010, 20:52
Първа среща на кино не е добра идея. Идете на кафе/в парка, а друг път на кино.

tuzaro
06-14-2010, 21:01
има хубаво кино майна :lol: :lol: кажи му да пиете кафе като е свободен, ако ти каже че е зает начи не та е`бава за слива майна

hahavteen
06-14-2010, 21:17
Аз така съм канила няколко момчета на среащ. "Ей дават еди кой си филм ама няма с кой да ида на кино. Айде в петък с мен!" :D . Винаги се получаваше.

ShtrudeL
06-14-2010, 21:19
Ако не кино може да пробваш същото с парка и каквото и да е друго.
"Ей как ми се ходи в парка пък никой не иска да дойде с мен..."

tuzaro
06-14-2010, 21:23
кво пък му е интересното да идеш в парка на среща?? нито кафе предлага нито има хубави места за сядане и може да умреш от жега дебa

Nakadah
06-14-2010, 21:29
^^ За това не ходиш в 2 часа на обяд...

lubomirky
06-14-2010, 23:45
при нас вечерта беше 25 градуса.. най-добре на някое кафе

ladykeisy
06-15-2010, 00:02
Просто го покани на кфе или обяд/вечеря... Може да му кажеш, че искаш да се поразходите или да ти помогне за нещо.Идеи колкото щеш :)

MaLkaTa_LaDy
06-15-2010, 05:52
Не го кани на кино. Там само ще гледате филм и ще си мълчите. Аз принципно бих ти дала съвет да му покажеш, че го харесваш, а да го изчакаш той да те покани. Но ако си си решила да го каниш - зависи какво момче е, но най-травиалното е кафе.

Tempest
06-15-2010, 06:18
тия изчаквания да не ти казвам къде да ги завреш... на кино може и да е интересно.. зависи от филма ест... и кой казал, че ше е скучно (ше гледате само филма и т.н.) пък момчето ако не те харесва, то ше си покаже, може и от уважение да иде с тебе... може и от съжаление, че нямаш с кого да идеш.. никога не се правят такива заключения бързо... баналното и тъпо (за мен) "ай на кафе" /или производни/ все още върши работа.. щото да не се окаже накрая да... отидеш на кино 8-)

Sunshin3
06-15-2010, 07:31
Кафе и разходка е по-добра идея и според мен. Или например билярд или боулинг.

mz1
06-15-2010, 13:09
:o

hahavteen
06-15-2010, 13:48
Според мен киното съвсем не е лоша идея ако един от двамата или и двамата са притеснителни. Аз винаги канех на кино защото ми беше по-лесно. В началото не си говорим много но все пак седим 2 часа един до друг и постепенно се отпускам. После като свърши филма почваме да го обсъждаме и съвсем притеснението се изпарява. 8-)

Paramour
06-15-2010, 15:31
Не го кани на кино. Там само ще гледате филм и ще си мълчите. Аз принципно бих ти дала съвет да му покажеш, че го харесваш, а да го изчакаш той да те покани. Но ако си си решила да го каниш - зависи какво момче е, но най-травиалното е кафе.
+1! 8)

peshost
06-15-2010, 15:57
Еми покани го на кино и после отидете на кафе, тъкмо ще си имате тема за разговор.

tnp123
06-15-2010, 16:01
То хубаво така ще се изчаквате, другия да направи първата крачка, ама не мислите ли, че можете да се разминете в житейския си път? Ти чакаш, той/тя чака.... Взаймно, по малки крачки към успеха! Би трябвало да проработи.... :)

justwondering
06-15-2010, 16:12
Това за киното "няма кой да дойде с мен" би трябвало да свърши работа. А иначе може на кафе, в парка, на боулинг, абе на доста места. Само ако ще ходите на открито, внимавай да не е много топло да не получите някой слънчев удар. :)

TeodorKoichinov4ever
06-15-2010, 20:04
За мен това с киното е малко остаряло, а и обикновено момчетата канят по кина и т.н... Най - добре кафе, ресторант... етк... XD

tuzaro
06-15-2010, 20:12
точно пък 14 годишни да вечерят в рестурант :lol: :lol:

Force_bladeR
06-15-2010, 20:17
Не се ли натровихте с тия кафета вече бе.. :lol:

bybalazi
06-15-2010, 20:20
Първа среща на кино не е добра идея. Идете на кафе/в парка, а друг път на кино.

+1 така е :)

frozendeath
06-16-2010, 01:35
Според мен киното съвсем не е лоша идея ако един от двамата или и двамата са притеснителни. Аз винаги канех на кино защото ми беше по-лесно. В началото не си говорим много но все пак седим 2 часа един до друг и постепенно се отпускам. После като свърши филма почваме да го обсъждаме и съвсем притеснението се изпарява. 8-)


+ Вземи избери някой романтичен филм, току виж схванал намека :-D

hgfh
06-16-2010, 07:09
Според мен киното съвсем не е лоша идея ако един от двамата или и двамата са притеснителни. Аз винаги канех на кино защото ми беше по-лесно. В началото не си говорим много но все пак седим 2 часа един до друг и постепенно се отпускам. После като свърши филма почваме да го обсъждаме и съвсем притеснението се изпарява. 8-)


+ Вземи избери някой романтичен филм, току виж схванал намека :-D
или току-виж заспал.. :lol: шегичка :)

не е лоша идеята за киното, по-добре от колкото в кафе ,банално е вече според мен, нищо лично . :?
иначе за ресторанта -не :lol: не е подходящо също :D