PDA

View Full Version : Шега.. или пък не



Brok3nHeart
06-14-2010, 21:46
Вчера бях излязла с едно момче, с което от доста време се харесваме така да се каже.. и преди дори ходихме за известно време.. та вчера бяхме заедно и той ме целуна, след което ми каза "не можеш да се целуваш ха-ха шегувам се" :shock: :lol: Как да го приема това, че не се целувам добре ли?! :shock: Знам, че не можете да ми кажете, но въпроса ми е бихте ли се пошегували по този начин и дали бихте го казали сериозно?

Nakadah
06-14-2010, 21:50
Вчера бях излязла с едно момче, с което от доста време се харесваме така да се каже.. и преди дори ходихме за известно време.. та вчера бяхме заедно и той ме целуна, след което ми каза "не можеш да се целуваш ха-ха шегувам се" :shock: :lol: Как да го приема това, че не се целувам добре ли?! :shock: Знам, че не можете да ми кажете, но въпроса ми е бихте ли се пошегували по този начин и дали бихте го казали сериозно?

за мене темата ти е шега...

Brok3nHeart
06-14-2010, 21:54
Не е шега. Просто преди време ходихме за няколко дни, но техните се разведоха и се наложи той да замине при баща си за няколко месеца. Както и да е, някакви мнения?

BlueFace
06-14-2010, 22:01
За всяко малко нещо пускате теми във форума.... :? :?
Целунал те е => те харесва => явно иска нещо повече от това да сте просто приятели.Аз така си го тълкувам.

Толкова ли е трудно да погвориш с него на тази тема? ... Жалкото е ,че заради този интернет и висенето по цял ден пред компютъра много тийнове не могат да общуват с противоположният пол : "Как да го заговоря" , "Как да го понакя на среща" , "Как да му кажа ,че го харесвам" и т.н. :? :? :?

Paramour
06-15-2010, 11:55
^... нямам какво друго да добавя...