PDA

View Full Version : Оф, Любов



vanessa101
06-15-2010, 07:12
Здравейте, отношенията ми с приятелят ми взеха да отхладняват малко по-малко (благодарение на това, че не сме от един град) и на мене ми е супер гадно :lol: ... Напоследък се отнася с доста голямо пренебрежение към мене и това мн ме наранява ... Объркана съм и нз какво да правя, вече си мисля че не изпитва нищо към мен ... Дайте някаква идея, с която да му спечеля вниманието, опитах да му отида на гости да се видим, но той ми отказа понеже бил мн зает - а си мислих, че щом се виждаме рядко би се зарадвал на това, но уви :lol: ... Пиша в този сайт понеже дори няма какво да си кажем вече, мислила съм да се разделим, но това не е решението понеже и двамата се обичаме ...

alonedark
06-15-2010, 07:36
Съжалявам , че трябва да ти кажа гадната част , но трябва да приемеш , че между вас всичко е свършило.Щом няма какво да си кажете , той се държи пренебражително , значи вече сте изчерпали връзката си , а пък и сега идва лятото , време за кратотрайни флиртове с готини момчета.Просто трябва да приемеш раздялата и да продължиш напред!!!

Anf3tamin4o
06-15-2010, 08:31
Как си сигурна че те обича?Ако те обичаше,нямаше да ти отговаря че е зает а защо не и той да идваше до твоя град.

vanessa101
06-15-2010, 09:37
Как си сигурна че те обича?Ако те обичаше,нямаше да ти отговаря че е зает а защо не и той да идваше до твоя град.


Той самият ми казва, че ме обича, а и като съм при него самата аз го виждам, но след като се прибера отново всичко става ужасно :lol: ... Той не идва, защото цитирам: "нямам работа там" ...

ThePowerOfLove
06-15-2010, 13:18
Как така 'няма работа там'? Нали ти си там? Баси тъпия отговор. Дали не му е все тая дали ще се видите.. Това какво ти казва няма значение, гледай действията..

blueprincess
06-15-2010, 14:05
Жестоката истина .. :( :( Не те обича вече .. :( И с мен беше веднъж така и аз го зарязах ..- :? :? Ммне просто не си заслужава .. Не ви познавам но съм сигурна че всичко се е изчерпало, и че тоя е голям с извинение идиот, свиня, тъпо магаре и т.н. ! :( Зарежи го сега, за да не съжеляваш после! :)

CuteBaby
06-15-2010, 14:15
Няма смисъл повече да се нервираш заради него,по това което си написала си мисля,че на него вече си му безразлична щом "няма работа там"..значи не му пука особено за теб,а и да му предложиш да му отидеш на гости и той да не иска(ако искаше да те види щеше да намери поне няколко часа за да се видите).. :(

06-15-2010, 14:20
Четете в подписа, ако са изпълнение ще имаш пълноценна връзка, ако някое не е на ред няма да имаш... късмет.

bobito_th
06-15-2010, 15:11
Здравейте, отношенията ми с приятелят ми взеха да отхладняват малко по-малко (благодарение на това, че не сме от един град) и на мене ми е супер гадно :lol: ... Напоследък се отнася с доста голямо пренебрежение към мене и това мн ме наранява... Объркана съм и нз какво да правя, вече си мисля че не изпитва нищо към мен ... Дайте някаква идея, с която да му спечеля вниманието, опитах да му отида на гости да се видим, но той ми отказа понеже бил мн зает - а си мислих, че щом се виждаме рядко би се зарадвал на това, но уви :lol: ... Пиша в този сайт понеже дори няма какво да си кажем вече, мислила съм да се разделим, но това не е решението понеже и двамата се обичаме ...

И се обичате 8-) . Нямате бъдеще по-добре го зарежи преди той да те е зарязал и да ревеш.

Paramour
06-15-2010, 15:18
Здравейте, отношенията ми с приятелят ми взеха да отхладняват малко по-малко (благодарение на това, че не сме от един град) и на мене ми е супер гадно :lol:
Не сте от един град... това никога не е било добре за една връзка.
А и по емотиконките си личи колко ти е 'гадно' ;д


... Напоследък се отнася с доста голямо пренебрежение към мене и това мн ме наранява ... Объркана съм и нз какво да правя, вече си мисля че не изпитва нищо към мен ... Дайте някаква идея, с която да му спечеля вниманието, опитах да му отида на гости да се видим, но той ми отказа понеже бил мн зает - а си мислих, че щом се виждаме рядко би се зарадвал на това, но уви :lol:
Под пренебрежение имаш предвид, че не ти пише по скайп ли? :lol: :lol: :lol:
Как да му спечелиш вниманието ли? Та вие нали сте гаджета? Какво внимание трябва да търсиш? Той трябва да ти обръща внимание! а и бтв ти след като написа всичко това не го ли прочете? Момчето те пренебрегва, не иска да му ходиш на гости, очевидно е! Щото ако искаше щеше да си освободи 'препълнения' график, за да бъде с теб! При положение, че ти му предлагаш да отидеш в неговия град, а той твърди, че те обича, не би ли следвало да иска да отидеш??


... Пиша в този сайт понеже дори няма какво да си кажем вече, мислила съм да се разделим, но това не е решението понеже и двамата се обичаме ...
Пхаха обичали се! :lol: :lol: Не се обичате, споко! Не било решение :lol: :lol: :lol: :lol: Момчето не те обича, и ти не го обичаш ии общо взето решението е ясно...

извод: Казваш му да си гледа работата и толкова!
п.п. не било решение щото и двамата се обичали... :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ... тва ме разби!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bobito_th
06-15-2010, 15:26
п.п. не било решение щото и двамата се обичали... :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ... тва ме разби!! :razz: :razz: :razz: [/i] :razz: :razz: :razz:

точно там се налях да се хиля :lol:

justwondering
06-15-2010, 16:19
Съжалявам , че трябва да ти кажа гадната част , но трябва да приемеш , че между вас всичко е свършило.Щом няма какво да си кажете , той се държи пренебражително , значи вече сте изчерпали връзката си , а пък и сега идва лятото , време за кратотрайни флиртове с готини момчета.Просто трябва да приемеш раздялата и да продължиш напред!!!
+1 На него му е все тая, дали ще се видите или не, направи си изводите. :wink:

soul1199
06-15-2010, 18:18
избягва те,не иска да те вижда,държи се зле-сигурни причини,че те е зарязъл,а ти още не си разбрала

bobito_th
06-15-2010, 18:35
избягва те,не иска да те вижда,държи се зле-сигурни причини,че те е зарязъл,а ти още не си разбрала

как ще зарежеш някой без той да разбере :shock:

MiMcHeToOo
06-15-2010, 19:12
избягва те,не иска да те вижда,държи се зле-сигурни причини,че те е зарязъл,а ти още не си разбрала

как ще зарежеш някой без той да разбере :shock:

О, всякакви ги има.

spopi
06-15-2010, 19:13
Щом е отказал да идеш може да има друга .Зарежи го! :) Пък няма какво да си кажете няма смисал.

Paramour
06-15-2010, 19:19
избягва те,не иска да те вижда,държи се зле-сигурни причини,че те е зарязъл,а ти още не си разбрала

как ще зарежеш някой без той да разбере :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

soul1199
06-15-2010, 20:06
избягва те,не иска да те вижда,държи се зле-сигурни причини,че те е зарязъл,а ти още не си разбрала

как ще зарежеш някой без той да разбере :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:абе вие в къф свят живеете? :lol: естт,че може да я зареже,тва,че тя от намек не разбира,не означава,че той не я е отписал отдавна

vanessa101
06-16-2010, 06:02
избягва те,не иска да те вижда,държи се зле-сигурни причини,че те е зарязъл,а ти още не си разбрала

как ще зарежеш някой без той да разбере :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:абе вие в къф свят живеете? :lol: естт,че може да я зареже,тва,че тя от намек не разбира,не означава,че той не я е отписал отдавна
Офф бе какви ги дрънкате не ме е зарязъл ... Та аз до оня ден го питах дали иска да се разделим и той ми каза, че не иска! ... Просто не мога да си обясня това негово държание -като съм при него е един, а след като си замина - друг :( :(

Paramour
06-16-2010, 11:11
Еми като не иска да се разделяте що се държи тъй? Вземи го питай, а??

бтв като не те е зазязал той, зарежи го ти ;] :lol: 8-)

vanessa101
06-17-2010, 18:28
Еми като не иска да се разделяте що се държи тъй? Вземи го питай, а??

бтв като не те е зазязал той, зарежи го ти ;] :lol: 8-)
Офф малко ли съм го питала, а той все ми отговаря, защото така искал, дори и аз самата не мога да го разбера, казва че ме обича, а само ме кара да страдам :lol: Аз толкова мн го обичам и не веднъж съм го доказвала, а на него все едно нещо му хлапа дъската, знам ли вече какво да си мисля :(