PDA

View Full Version : HELP ME ; [[



ludata96
06-15-2010, 09:09
imam problem iskam da popitam za brasneneto purviq p1t pri momi4etata izbrasnax se wednuj posle wtoriq p1t nemojax kosum4etata sa mnogo kusi i kogato gi brusna pochervenqva kojata boli i te4e kruv ima i nqkakvi kato 4e rustat pod kojata neznam kvo da pravq na 13 sum ne smeq da xodq na lekar nito da kaja na mama ... kakvo moje da e da ne bi da e zaradi bik4eto kajete nqkakvi kremove sajelqwam za bulgarskiq ezik prosto nqmam

p.s iskam burzi otgovori neznam kakvo da pravq :-o

angel4eto100
06-15-2010, 10:30
Кожата ти е чувстителна купи си епилатор или ходи на кола маска и да не си пипнала повече браснача. За косъмчетата те са подкожни не се притеснявай и аз имам :) За кръвта може би не се бръснеш както трябва и се нараняваш все пак това са ножчета ако ще го правиш още а аз не те съветвам помоли майка ти да ти покаже по-добре. От доктор според мен няма нужда :-o

ludata96
06-15-2010, 15:42
Кожата ти е чувстителна купи си епилатор или ходи на кола маска и да не си пипнала повече браснача. За косъмчетата те са подкожни не се притеснявай и аз имам :) За кръвта може би не се бръснеш както трябва и се нараняваш все пак това са ножчета ако ще го правиш още а аз не те съветвам помоли майка ти да ти покаже по-добре. От доктор според мен няма нужда :-o


Amii epilatora g/d kolko struva edin az sum ot pernik otkade moga da si vzema ? Ami to e normalano da se porqzvam chesto mi se sluchva dori po krakata no kak da kaja na maikami che iskam epilator ;x ako produlja da se brusna s bik4eto moje li da stane ne6to po seriozno vednuj veche sum gi maxnala moje da iz4akam da porasnat pove4e ii da gi maxna s samobrasna4kata ami p1rviq p1t zashto ne mi stawashe taka a weche sled tova te sa nqkwi tvurdi kosum4eta nemoga da gi maxna kolko vuprosi imam nishto si ne razbiram ma sum trugnala da se brusna :xxx

kalpazanka
06-17-2010, 14:32
Консултирай се с правилата на форума.