PDA

View Full Version : какво най често правите на компа :]] ?



bebzgirl
06-15-2010, 11:45
Ами отдавна имах идея за такава тема ама все нямах време :-D та по темата всеки може да сподели какво най често прави на компа кои програми използва и т.н :D и ако нещо не ви харесва темата и мислите че е глупава не е тук мястото да обиждате :) 8) Такам айде аз ше съм първа щоту нали е моя темата

Най често на компютъра правя клипове или се ровя в ютуб () www.youtube.com ) А относно клиповете правя ги с програмата sony vegas :) Който иска да ги види ето тук www.youtube.com/user/selenalove33 дано да ви харесат :)
а относно най използвани програми sony vegas , skype , winamp , safari :)

GreenDay
06-15-2010, 12:40
Емии най-често използваните програми от мен са:
Skype, Google Chrome, Photoshop, Dev ++, sdlBASIC.
А иначе ПЦ-то го използвам най-вече за учене на програмни езици :D

L0ST
06-15-2010, 14:46
програмиране..

Visual studio (c#, c++, vb), devcpp ...

други програми: photoshop, chrome, skype, msn, ms office.. мързи ме да изреждам :lol:

ludikalinki
06-15-2010, 14:53
Ами... я да помисля (изискват се нечовешки усилия за извършване на някаква мисловна дейност :D )
На работа: Remote Desktop, Internet Explorer 8, MS Office 2007, Office Communicator, Active Directory Users and Computers, VNC, Skype...
В къщи: IE8, Skype, BSPlayer, Firefox, uTorrent...

dPa3HuTeJl
06-16-2010, 16:38
Цъкам УоУ.. 8-) Само когато чакам да вляза в сървара и пиша тука .. :lol:
Най-използвани програми: Skype,firefox :P

dPa3HuTeJl
06-16-2010, 16:38
Цъкам УоУ.. 8-) Само когато чакам да вляза в сървара и пиша тука .. :lol:
Най-използвани програми: Skype,firefox :P

DruGmAsTer
06-16-2010, 17:24
Използвам следните програми:Skype,GOM Player,Foobar,Firefox,MS Office,Adobe Dreamweaver,Daemon Tools,Dev C++,Nero,BitComet



Methamphetamine

Reaper93
06-16-2010, 17:34
Използвам следните програми:Skype,GOM Player,Foobar,Firefox,MS Office,Adobe Dreamweaver,Daemon Tools,Dev C++,Nero,BitComet



Methamphetamine


На интересен ли се правиш с тва:

Methamphetamine
и от другата тема:

muthafuckin drugz
:-o

Сложи го в подписа ти..

mlakniwe
06-16-2010, 17:35
Вися в нета, но след като си купя утре новата видеокрта ще играя и най-новите игрички на макс 8)

Foreverbg
06-17-2010, 06:54
програмиране , музика , скайп и по между другото малко цс-че

най-често използвани програми:skype,firefox,codeblocks,bitcomet


ПП. Гледам тука много хора се занимават с програмиране? Та, въпроса ми е професионално или за кеф?

onqtam
06-17-2010, 10:47
гарена.

L0ST
06-17-2010, 12:16
програмиране , музика , скайп и по между другото малко цс-че

най-често използвани програми:skype,firefox,codeblocks,bitcomet


ПП. Гледам тука много хора се занимават с програмиране? Та, въпроса ми е професионално или за кеф?

живот и здраве професионално след някоя друга година ;) ...

Foreverbg
06-17-2010, 16:01
програмиране , музика , скайп и по между другото малко цс-че

най-често използвани програми:skype,firefox,codeblocks,bitcomet


ПП. Гледам тука много хора се занимават с програмиране? Та, въпроса ми е професионално или за кеф?

живот и здраве професионално след някоя друга година ;) ...
Явно не си разбрал смисъла на въпроса. Имах впредвид ходиш ли на състезанията по информатика и някъде учиш ли по усилено?

koko95
06-17-2010, 18:20
аз качвам клипове в вбох7,играя цс,рова се в нета.За мене най-използваните програми са:
winamp,internet explorer,mozilla firefox,google chrome,camtasi studio,Tracker pro и още подобни програми.Може който иска да ми помага да качвам клипове в зазз.бг.Имам профил.Може който иска заедно да ги правим и аз да ги качвам

L0ST
06-17-2010, 21:16
програмиране , музика , скайп и по между другото малко цс-че

най-често използвани програми:skype,firefox,codeblocks,bitcomet


ПП. Гледам тука много хора се занимават с програмиране? Та, въпроса ми е професионално или за кеф?

живот и здраве професионално след някоя друга година ;) ...
Явно не си разбрал смисъла на въпроса. Имах впредвид ходиш ли на състезанията по информатика и някъде учиш ли по усилено?

еми по състезания ходя, но за националната не успях да завърша проекта навреме, На есен в Шумен мисля, че иам, там ще съм.. и живот и здраве на националната също да отида догодина. Усилено уча C#, a v daskalo C... А ти?

Foreverbg
06-18-2010, 02:16
програмиране , музика , скайп и по между другото малко цс-че

най-често използвани програми:skype,firefox,codeblocks,bitcomet


ПП. Гледам тука много хора се занимават с програмиране? Та, въпроса ми е професионално или за кеф?

живот и здраве професионално след някоя друга година ;) ...
Явно не си разбрал смисъла на въпроса. Имах впредвид ходиш ли на състезанията по информатика и някъде учиш ли по усилено?

еми по състезания ходя, но за националната не успях да завърша проекта навреме, На есен в Шумен мисля, че иам, там ще съм.. и живот и здраве на националната също да отида догодина. Усилено уча C#, a v daskalo C... А ти?
Ами и аз ходя на състезания, участвам в топкодер, майкамп накратко и аз изучавам интензивно С++. Ти от кой град си и за коя група се състезаваш (кой клас си)?

MissHouse
06-18-2010, 10:22
Емии най-често използваните програми от мен са:
Skype, Google Chrome, Photoshop, Dev ++, sdlBASIC.
А иначе ПЦ-то го използвам най-вече за учене на програмни езици :D

L0ST
06-18-2010, 11:28
програмиране , музика , скайп и по между другото малко цс-че

най-често използвани програми:skype,firefox,codeblocks,bitcomet


ПП. Гледам тука много хора се занимават с програмиране? Та, въпроса ми е професионално или за кеф?

живот и здраве професионално след някоя друга година ;) ...
Явно не си разбрал смисъла на въпроса. Имах впредвид ходиш ли на състезанията по информатика и някъде учиш ли по усилено?

еми по състезания ходя, но за националната не успях да завърша проекта навреме, На есен в Шумен мисля, че иам, там ще съм.. и живот и здраве на националната също да отида догодина. Усилено уча C#, a v daskalo C... А ти?
Ами и аз ходя на състезания, участвам в топкодер, майкамп накратко и аз изучавам интензивно С++. Ти от кой град си и за коя група се състезаваш (кой клас си)?

Еми от троян съм и съм 9-ти клас (догодина 10-ти)..

Foreverbg
06-18-2010, 16:50
А тази година на състезания ходил ли си, защото незнам някой от Троян да е участвал.Набор си ми, на есенния (от Шумен съм) ще съм Б група. За НОИ мисля да отида в А група.