PDA

View Full Version : Търся си доктор, но не знам какъв..



petrunka
06-15-2010, 12:36
Доста е късно чак сега да повдигам тази тема, но вече 3 години имам доста сериозен проблем - усещам нещо странно в крака и ако не си задържа здраво ръцете за миг, губя всякакъв контрол над дясната си ръка за 15 секунди и извършвам странни тикове и неконтролируеми движения. Не съм отишъл на лекар, защото всички членове от семейството ми смятат, че се лигавя и правя такива движения, за да привличам вниманието, но съм в състояние да докажа, че това не е така. Какъв лекар да потърся, за да може да ми се изчисти този здравословен проблем и мога ли да отида сам при него, като още нямам 18.
Забравих да спомена, че ми се случва и когато трябва да направя рязко движение - например звънне телефонът и аз трябва да го вдигна, а съм на другия етаж или съм се отнесъл и като погледна се оказва, че веднага трябва да слизам от автобуса или като разбера, че много трябва да бързам, пак получавам тези тикове.

gia_sena_mono
06-15-2010, 13:47
Не знам какъв е доктора, но можеш да попиташ личния. Със сигурност ще ти каже. И не чакай повече. МОже да е нещо сериозно, може и да не е. Не се знае, но иди на лекар.
Успех!

darkPaladin
06-15-2010, 15:36
Ти си за бевро хирург,но иди при личния

Sigrina
06-15-2010, 21:48
Отиди при личния да ти даде направление за невролог.