PDA

View Full Version : Как да стои повече време...



autopsy
06-15-2010, 13:04
Здравейте!Изправям си косата всеки ден,и след има няма час,два отново се начупва :o не пръскам лак,защото хем не държи,хем ми става на клечки от него.Нямам излишни пари за нова преса,доволна съм от тази..странното е,че преди ми косата ми стоеше цял ден права,че и на другия,а сега издържа само час,два..абе даже кви два часа,днеска сигурно само 30мин. е стояла права :-o Бах мааму,дори и на момчетатра косите им са по-добре и трайно изправени от моята :razz: 8-)
Нужно ли е да я изправям 100пъти,че да стои?Я кажете какво си слагате на косата преди и след преса за да не се начупва?

gerityySUN
06-15-2010, 13:17
и при мен е така преди цял ден ми стоеше права а сега на 30-тата минута и се едно нищо не съм и правила :?

britzy
06-15-2010, 13:27
и при мен е така преди цял ден ми стоеше права а сега на 30-тата минута и се едно нищо не съм и правила :?

и при мен :shock:

autopsy
06-15-2010, 13:30
Дам,при мен е абсолютно същото..защо ли 8-) :-o :x
Да не би да иска повече горене? 8-) :x
Хм,абе на тея кокони от класа ми,дето всеки божи ден си изправят косите ,как така им стоят цял ден :?

casey
06-15-2010, 13:36
Може би, защото е лято, става горещо, изпотявате се и от влагата косата ви се начупва... :-o
Пък и зависи от самите коси. Ако са ви по-начупени или къдрави е нормално да не издържат дълго. Пък и на някои момичета косите им са толкова третирани, че както ги направят седят така докато не се изкъпят. Това, че косата ви не се поддава лесно на изправяне означава, че е жива...

dead_princess
06-15-2010, 13:48
Да ви имам проблемите.
Имах ги де 8-)
Вече ги нямам след трайното изправяне :-P

MaLty
06-15-2010, 14:03
явно ще трябва да се примирим .. и при мен е същото 8-)

Molzinka
06-15-2010, 14:12
При мен си остава идеално права само, когато отида на фризьор и ми направи прав сешоар, но пък става много бавно, а аз се изнервям да чакам, та затова не ходя много често 8-) Иначе става идеално права и не е скъпо - 8 лв 8)

mimichi
06-15-2010, 15:02
При мен си остава идеално права само, когато отида на фризьор и ми направи прав сешоар, но пък става много бавно, а аз се изнервям да чакам, та затова не ходя много често 8-) Иначе става идеално права и не е скъпо - 8 лв 8)

А при мен даже и така не става идеално гладна отдолу ми се подвива и трябва да я мина с пресата.

VampireGirl666
06-15-2010, 15:40
Забелязах, че този месец и при мен е така. Косата ми е чуплива и като я изправя си стой права до следващото къпане. Сега обаче не иска...

hotxxmess
06-15-2010, 16:39
Може би, защото е лято, става горещо, изпотявате се и от влагата косата ви се начупва... :-o
Пък и зависи от самите коси. Ако са ви по-начупени или къдрави е нормално да не издържат дълго. Пък и на някои момичета косите им са толкова третирани, че както ги направят седят така докато не се изкъпят. Това, че косата ви не се поддава лесно на изправяне означава, че е жива...

bloodyF
06-15-2010, 17:47
Може би, защото е лято, става горещо, изпотявате се и от влагата косата ви се начупва

FamauseBaby
06-15-2010, 19:10
офф д0бре, че ми е права к0сата .. :grin: ;;д

diiana86
06-16-2010, 19:43
Честно казано, нямам представа, мен ме мързеше да я изправям всеки ден и си направих трайно изправяне... Една от класа си я изправя с ютия, за да и държи повече време :shock:

Harum_Scarum
06-16-2010, 19:48
Може би шампоана ти е много силен за косата,и тя става прекалено мека.. Пробвай да си измиеш косата 1 път със сапун и след това 1 път с шампоан,при мен помогна,пробвай няма какво да губиш! :)

LipSy
06-16-2010, 19:55
Аз пък като тръгна да си изправям косата тя въобще, ама въобще не се изправя. Не знам защо. Пресата ми е пък инъче страхотна. И вафличките си ги прави добре, и масурчетата с машата си ги прави добре. Абе просто ми върщи много добра работа, обаче като тръгна да се изправям...въобще не трябва да я търся! :D 8-) :D

magince
06-16-2010, 20:53
при мен винаги е така пролет лято зима абеее винаги незнам защо :D

cAnDyYy
06-19-2010, 09:40
Първо я мий с шампоан и балсам за изправяне. Има на NIVEA на ORIFLAME и нa AVON. Изправи малко със сешоар и кръгла четка. Преди да изправяш кичура с преса напръскай леко отдалече с лак за коса.
Това,че става на пръчки след като я напръскаш с лак накрая и помага да издържи повече време. Когато се изправиш не я пипай много. Не ходи на влажни места. Надявам се да съм помогнала. :)

SmilezZz
06-19-2010, 10:14
Нормално е според мен..Горещо е,потите се и всичко отива на никъде 8-) ..Не знам дали може и да е от това,че постоянно я третирате с пресата и косата ви отива на "кино" 8-) Тъй де и след време ще се чудите как да я възстановите

elz95sladki64etoy
06-27-2010, 09:17
ами аз за да ми стои повечко време първо си слагам пяна ,изправям хубаво и после пръскам и с лак за коса :) :)

mimichi
06-27-2010, 09:21
А не остава ли лака и пяната по пресата? :shock:

Claudette
06-27-2010, 09:29
Дам,при мен е абсолютно същото..защо ли 8-) :-o :x
Да не би да иска повече горене? 8-) :x
Хм,абе на тея кокони от класа ми,дето всеки божи ден си изправят косите ,как така им стоят цял ден :?

Именно, защото използват преса всеки ден, косата им по-лесно се изправя. Изсушена и по-твърда коса по-лесно се изправя.

iwancho
06-27-2010, 11:13
От времето и влагата е,аз преди като се изправях зимата по цял ден косата ми беше идеална,преди месец като се изправях отивам на училище и след 1 час вече ми е :Х Затова се постригах 3 номер ;]

placebo
06-27-2010, 11:51
при мен не става така защото моята коса е права :D
но една моя приятелка има същият проблем ...
може би трябва да пробваш по-скъп лак за коса защото тези по-евтините не държат много време и както казваш ти правят косата на клечки ... но зависи и от самия ти косъм .

Luscious_Heart
06-27-2010, 11:57
офф д0бре, че ми е права к0сата .. :grin: ;;д
Оф, блазе ти. :cry:

nikoll4479
06-27-2010, 12:28
Пресатаа тряабва да ее с керамични приставки , най-малко 40 W .. за да се запази по дълго ,, отдляш на 3 пласа .. с три шноли примерно ,, ии изправяш кичур по кичур ,, обръщай внимание на краищата .. аз не се изправям често , , пресата ми е от 19 лева .. :-D :-D :D обачее пък държи , най-накрая се убедих че колкото по - ефтино токова по-качествено излиза ,, както казаха преди д аизправиш кичура можее да пръснеш малко лак ,, :) :) :) дано да съм ти полезнаа

betibarclay
06-27-2010, 12:34
Здравейте!Изправям си косата всеки ден,и след има няма час,два отново се начупва :o не пръскам лак,защото хем не държи,хем ми става на клечки от него.Нямам излишни пари за нова преса,доволна съм от тази..странното е,че преди ми косата ми стоеше цял ден права,че и на другия,а сега издържа само час,два..абе даже кви два часа,днеска сигурно само 30мин. е стояла права :-o Бах мааму,дори и на момчетатра косите им са по-добре и трайно изправени от моята :razz: 8-)
Нужно ли е да я изправям 100пъти,че да стои?Я кажете какво си слагате на косата преди и след преса за да не се начупва?
ако си като пудел в главата е нормално да не ти държи :D

spopi
06-27-2010, 14:28
Вече и привикнала към пресата и затова не държи много не я изправяваи 100 пъти без коса ще останеш.питаи в козметичен магазин или фризиорката си.Може да си вземеш кристали. :)

scaramouche
06-27-2010, 18:19
Изправяйте си я по 100 пъти и до няколко години ще се гледате без коса. Не можем всички да сме с прави коси, къдравите също са хубави, стига да се третират добре. Радвайте се на косите си, не е нужно да сте нечие копие :)