PDA

View Full Version : Влюбена съм...



stephanieee
06-15-2010, 13:33
Здравейте! :P Преди около 1 месец се запознах с момче в скайп, писахме си доста време като приятели! После като че ли всичко се промени разменихме си телефонните номера, пишехме си смс-и и какво ли още не. След време като гръм от ясно небе той ми каза, че ме обича...помислих си, какво ли бъдеще имам с него все пак не сме се виждали никога и не се знаеше дали това някога ще се случи. Уплаших се...казах му, че не го харесвам и разбих сърцето му :( но го излъгах, обичах го повече от всичко на света просто не исках да го призная пред себе си.. :( Той продължаваше да ми пише в скайп също така с смс-и. Един ден ме попита дали съм сигурна в това което му казах, дали наистита искам всичко да приключи :( В този момент рухнах, забравих всичко което му бях наговорила, забравих това, че роднините ми нямаше да го приемат и му казах, че съжалявам за всичко което съм му причинила, казах му, че го обичам! Когато той ми прости,чувствах и знаех, че съм най-щастливото момиче на света! Ще кажете, че не знам какво чувствам, че си играя с него....да преди незнаех какво искам от живота , но вече знам...да бъда щастлива с него дори от разстояние :smt007 нали затова е любовта!! 1-2 седмици след това той дойде до моя град и се видяхме...оттогава се чувствам страхотно, никой не може да мe натажи освен 1 мисъл която ми се върти в главата от тогава...дали това щастие ще бъде вечно??[/i]

Glamour92
06-15-2010, 13:36
за добро или за лошо нищо не е вечно...всичко,което си има начало има и край
радвай се на живота сега и недей да се филмираш за глупости.А,и по-малко сериали...

bobito_th
06-15-2010, 13:48
обичах го повече от всичко на света

ето тук спрях да чета.

DqVoLsKoJeLaNiE
06-15-2010, 14:01
Не мисли дали ще е вечно и т.н., радвай се на това, което имаш сега. Има ли връзката перспектива, ще мислите, когато стане нещо повече от едно излизане и чат. :)

06-15-2010, 14:24
Не може да се каже със сигурност, но ако той си те обича и ти си го обичаш ще си се обичате до край

BlueFace
06-15-2010, 14:28
обичах го повече от всичко на света

ето тук спрях да чета.

Хахаха и аз 8-) Скайп любов- There is no such thing ;)

bobito_th
06-15-2010, 14:38
обичах го повече от всичко на света

ето тук спрях да чета.

Хахаха и аз 8-) Скайп любов- There is no such thing ;)

най-тъпото е че вече става модно ;д поне в обкръжението ми

BlueFace
06-15-2010, 14:41
Не ти завиждам за обкръжението 8-) :lol:

Просто самата мисъл да се влюбиш в човек ,който дори не си опознал на живо ,е смешна :?

bobito_th
06-15-2010, 14:47
Ми да ама както казвам аз c'est la vie. Някой хора са по-малоумни от други ;д

VampireGirl666
06-15-2010, 15:17
Няма да е вечно и ще става все по-зле. Не си усложнявай живота с такива връзки.

justwondering
06-15-2010, 16:26
Естествено, че няма. :lol: Освен ако не се ожените и т.н. Но пък виж- сега си щастлива, може да си щастлива още много време с него. После може вече да не го харесваш, да скъсате, но ще ти останат страхотни спомени! Сега мисълта да си без него ти се вижда немислима, но някой ден няма да е така- ще си го спомняш с усмивка! И сега, като ти кажем, че няма да е вечно, недей да почваш да правиш всичко за него, да се измъчваш и да се филмираш! Пусни се по течението! :)

stephanieee
06-15-2010, 17:22
BlueFace и bobito_th след като не сте прочели всичко защо коментирате??? Вище за какво става вапрос и тогава изказвайте мнението си както са направили всички други....и да според мен може да има любов от разстояние, пък и нашата не е съвсем от разстояние, защотото сме се виждали и съм го опознала много добре, след като не сте толкова запознати със случая не съдете хората :?

jo0zy
06-15-2010, 17:48
Хахаха и аз 8-) Скайп любов- There is no such thing ;)

+1 8-)

soul1199
06-15-2010, 18:21
Абе хора разберете,любов без да сте се виждали няма.

bobito_th
06-15-2010, 18:27
BlueFace и bobito_th след като не сте прочели всичко защо коментирате??? Вище за какво става вапрос и тогава изказвайте мнението си както са направили всички други....и да според мен може да има любов от разстояние, пък и нашата не е съвсем от разстояние, защотото сме се виждали и съм го опознала много добре, след като не сте толкова запознати със случая не съдете хората :?

Не знам на колко си. Час след като писах от скука прочетох цялата тема. Тъпо е да кажеш "обичам го повече от всичко на света". Звучи толкова тъпо, тъпо адски тъпо. не няма да е вечно щастието. Всичко рано или късно свършва, нищо не е вечно освен простотията. бтв с blueface май ще тряа да се пазим мирише ми на бой :lol:

stephanieee
06-15-2010, 18:32
пфф :-D на мен пък ми мирише на простотия :-D но се тая няма да се разправям...по-добре да не бяхте писали :razz: щом ви се струва тъпоо...пък ии.. данък хорско мнение не плащам :razz:

bobito_th
06-15-2010, 18:50
пфф :-D на мен пък ми мирише на простотия :-D но се тая няма да се разправям...по-добре да не бяхте писали :razz: щом ви се струва тъпоо...пък ии.. данък хорско мнение не плащам :razz:

Е ти угода нямаш :? Нали ти казах какво мисля кво повече. Окей, човек вечно ще сте заедно, ще си направите децата по скайп и пред компа ще се родят.. спокойно :wink:

stephanieee
06-15-2010, 18:53
да пред компа ще се родят :D е поне е забавно нали...? :D

umri
06-15-2010, 18:55
Здравейте! :P Преди около 1 месец се запознах с момче в скайп, писахме си доста време като приятели! После като че ли всичко се промени разменихме си телефонните номера, пишехме си смс-и и какво ли още не. След време като гръм от ясно небе той ми каза, че ме обича...помислих си, какво ли бъдеще имам с него все пак не сме се виждали никога и не се знаеше дали това някога ще се случи. Уплаших се...казах му, че не го харесвам и разбих сърцето му :( но го излъгах, обичах го повече от всичко на света просто не исках да го призная пред себе си.. :( Той продължаваше да ми пише в скайп също така с смс-и. Един ден ме попита дали съм сигурна в това което му казах, дали наистита искам всичко да приключи :( В този момент рухнах, забравих всичко което му бях наговорила, забравих това, че роднините ми нямаше да го приемат и му казах, че съжалявам за всичко което съм му причинила, казах му, че го обичам! Когато той ми прости,чувствах и знаех, че съм най-щастливото момиче на света! Ще кажете, че не знам какво чувствам, че си играя с него....да преди незнаех какво искам от живота , но вече знам...да бъда щастлива с него дори от разстояние :smt007 нали затова е любовта!! 1-2 седмици след това той дойде до моя град и се видяхме...оттогава се чувствам страхотно, никой не може да мe натажи освен 1 мисъл която ми се върти в главата от тогава...дали това щастие ще бъде вечно??[/i]
Има само две вечни неща. Едното е вселената, а другото е човешката глупост. За първото, обаче не е сигурно.

valdesbg
06-15-2010, 18:57
Умри - оригинала е малко по друг. И е мисъл на великия А. Айнщайн.

Авторке - не искаш да се изказвам, затова кротичко ще си замълча. Че ще стане война. А не ми се занимава с дивотии.

MiMcHeToOo
06-15-2010, 19:05
Вечно? Едва ли...

noproblembitch
06-15-2010, 19:09
Още не се виждали и си казват, че се обичат.... Детска му работа. Общо взето: ФИЛМИ!!! :?

stephanieee
06-15-2010, 19:12
Умри - оригинала е малко по друг. И е мисъл на великия А. Айнщайн.

Авторке - не искаш да се изказвам, затова кротичко ще си замълча. Че ще стане война. А не ми се занимава с дивотии.

Еми щом не ти се занимава недей не карам никой да пише, вие искате да се заяждате аз нямам такова желание

balon4eeeee
06-15-2010, 19:13
обичах го повече от всичко на света

ето тук спрях да чета.
а пък аз започнах да се отчайвам

bobito_th
06-15-2010, 19:14
Умри - оригинала е малко по друг. И е мисъл на великия А. Айнщайн.

Авторке - не искаш да се изказвам, затова кротичко ще си замълча. Че ще стане война. А не ми се занимава с дивотии.

Еми щом не ти се занимава недей не карам никой да пише, вие искате да се заяждате аз нямам такова желание

да ти чакаш всички да те подкрепят ;дд

bbbrs
06-15-2010, 19:19
Здравейте! :P Преди около 1 месец се запознах с момче в скайп, писахме си доста време като приятели! После като че ли всичко се промени разменихме си телефонните номера, пишехме си смс-и и какво ли още не. След време като гръм от ясно небе той ми каза, че ме обича...помислих си, какво ли бъдеще имам с него все пак не сме се виждали никога и не се знаеше дали това някога ще се случи. Уплаших се...казах му, че не го харесвам и разбих сърцето му :( но го излъгах, обичах го повече от всичко на света просто не исках да го призная пред себе си.. :( Той продължаваше да ми пише в скайп също така с смс-и. Един ден ме попита дали съм сигурна в това което му казах, дали наистита искам всичко да приключи :( В този момент рухнах, забравих всичко което му бях наговорила, забравих това, че роднините ми нямаше да го приемат и му казах, че съжалявам за всичко което съм му причинила, казах му, че го обичам! Когато той ми прости,чувствах и знаех, че съм най-щастливото момиче на света! Ще кажете, че не знам какво чувствам, че си играя с него....да преди незнаех какво искам от живота , но вече знам...да бъда щастлива с него дори от разстояние :smt007 нали затова е любовта!! 1-2 седмици след това той дойде до моя град и се видяхме...оттогава се чувствам страхотно, никой не може да мe натажи освен 1 мисъл която ми се върти в главата от тогава...дали това щастие ще бъде вечно??[/i]тос скаип разваля хората :o

valdesbg
06-15-2010, 19:22
И отново клиширан и глупав отговор, всеки път е такъв. Ех... кога ще порастнете бе деца?

Да не мислите че сте първите дето минават по тоя път? Топлата вода ли ще откривате? Хем човек се опита кротичко да ви помогне... веднага скачате че не е така. Бъзне ви леко човек.. пак пускате дефанзивата, и се сърдите че няма никой с вашия акъл (: Ми тука всичките дето се "заяждаме" сме минали през скайп любовите и онлайн връзките.

И да, знам какъв ще е следващия ти пост. При тебе е различно.

Окей. Лека вечер :)

stephanieee
06-15-2010, 19:25
Направих тази тема, за да кажа какво чувствам, защото ако не го направя се чувствам като пребита...исках едва ли не да ми дадете съвет какво да правя, как е най-добре и за 2-мата, но хорато които ми помогнаха по някакъв начин се броят на пръстите та едната ми ръка :( и им благодаря от сърце :grin: Повечето веднага започнаха да се заяждат, но както и да е и тях няма да съдя =P~ Всеки си има мнение и тук е мястото да го каже..можеше малко по деликатно, но какво пък... :D

valdesbg
06-15-2010, 19:29
Е всички ти казахме едно и също - не се навивай за простотии. Само че по различен начин.

Заяждането е само в твоята глава :)

Другия път напиши инструкции как искаш да ти се помогне и да не прозвучи като заяждане. За да няма неразбрани.

stephanieee
06-15-2010, 19:33
Ами благодаря ви тогава...явно сте се опитвали да ми помогнете, но не съм разбрала намека :oops: :)

valdesbg
06-15-2010, 19:36
А ние "Благодаря" не пием. За мен - Tuborg (:

stephanieee
06-15-2010, 19:42
Ок...Имаш 1-2 каси от мен :D :D :D

Dyany10000
06-17-2010, 18:32
аз ли4но не знам н0 сп0ред мен няма такова нещо като скайп любов съгласен съм с пове4ето от вас