PDA

View Full Version : Mit oder ohne Eltern



whenbackintolove
06-15-2010, 16:58
Здравейте, днес имах изпит по немски и темата беше буквално със или без родители като в текста отдолу пишеше, че децата исках да ходят на пътуване, ама без родители и трябваше да вземем позиция спрямо това...аз малко съм се отклонил от темата, защото не го бях разбрал мн добре, ама искам да ми кажете иначе какво мислите..



Heute bevorzugen manche Jugendliche ohne Eltern zu leben, denn manchmal entstehen Konflikte zwischen den Eltern und den Kindern. Im Gro

changess
06-15-2010, 18:42
Няма много грешки, само че аз не мога да схвана темата. И твоят текст е логически несвързан. И не знам какво прави в този раздел.

ПП: Сега прочетох пак и схванах темата. Ама текстът ти изобщо не е по темата. Ти си писал за живот без родители.

whenbackintolove
06-15-2010, 19:15
Няма много грешки, само че аз не мога да схвана темата. И твоят текст е логически несвързан. И не знам какво прави в този раздел.

ПП: Сега прочетох пак и схванах темата. Ама текстът ти изобщо не е по темата. Ти си писал за живот без родители.


нали и аз това казвам, отклонил съм се от темата..е смис накрая има нещо което се застъпва и в началото може би, ама аз искам като цяли да разбера