PDA

View Full Version : Обичам го тъпака!



myrapture
06-15-2010, 18:31
С него съм от 6 месеца и там някакви дни.Първите 4 месеца всичко беше приказка.Двамата сме ужасно горди-казахме си,че се обичаме няколко дни преди 5тия месец(а и 2та сме го изпитвали от много преди това)Няма да ви разправям сърцераздирателни истории сега.Въпросът ми-когато и двамата сме болно горделиви,инатни,неотстъпч иви,караме се 90% от времето с крещене,аз даже тръгвам да си ходя,тои ме спира после обратното(зверски скандали!!)може ли да има любов?!За сметка на това физическите ни отношения са нешо неописуемо-Обожаваме се,целувките прегръдки страст-сякаш сме родени един за друг,сякаш телата ни са създадени да си пасват-и влагаме много чувства в секса.Сега имахме много жесток скандал.Моля ви да чуя няколко мнения!!!Ще полудея с него-от едната краиност в другата.А наистина се обичаме!

valdesbg
06-15-2010, 18:39
Ти сигурна ли си че знаеш какво значи да обичаш и да те обичат?

Щото ината по мое мнение изобщо не бива да присъства в концепцията, горделивостта също.

Компромиси - да сте чували тая думичка?

ivcheto0o
06-15-2010, 18:45
Не мисля че скандалите означават че не се обичате,просто може би имате еднакви неотстъпчиви и инатливи характери.Според мен след време като свикнете няма да са такива скандалите.Аз лично не виждам смисъл да късате или нещо такова,всъщост връзката ви донякъде много ми допада :)

rebeccaa
06-15-2010, 18:51
Ами аз мисля, че тези които се карат най-много се обичат.Все пак неможе във една връзка всичко да е розово.

MiMcHeToOo
06-15-2010, 19:06
О, споко. Нищо ви няма докато скандалите не започнат да заменят абсолютно всичко хубаво, което си описала :)

bbbrs
06-15-2010, 19:22
С него съм от 6 месеца и там някакви дни.Първите 4 месеца всичко беше приказка.Двамата сме ужасно горди-казахме си,че се обичаме няколко дни преди 5тия месец(а и 2та сме го изпитвали от много преди това)Няма да ви разправям сърцераздирателни истории сега.Въпросът ми-когато и двамата сме болно горделиви,инатни,неотстъпч иви,караме се 90% от времето с крещене,аз даже тръгвам да си ходя,тои ме спира после обратното(зверски скандали!!)може ли да има любов?!За сметка на това физическите ни отношения са нешо неописуемо-Обожаваме се,целувките прегръдки страст-сякаш сме родени един за друг,сякаш телата ни са създадени да си пасват-и влагаме много чувства в секса.Сега имахме много жесток скандал.Моля ви да чуя няколко мнения!!!Ще полудея с него-от едната краиност в другата.А наистина се обичаме!Ми то винаги има скандали неможе да няма..

valdesbg
06-15-2010, 19:24
Деца - естествено че може да няма скандали и разправии. И че връзката ще е пак толкова хубава, че даже и по-хубава.

Ама ако не ви гъделичка нещо, ако няма нещо което да ви тормози и да го мислите... не сте щастливи.

aHeJlua
06-15-2010, 20:03
Разгледай го от тази страна тази страст, която има препокрива ли всичките скандали и болката ?

soul1199
06-15-2010, 20:13
тва не е любов,а тръпка и привличане

babity
06-15-2010, 22:20
Трудно ти е, нали? Скандалите, търканията, инатът... уморяват. Обаче пък така се чувстваш жива... Не съм съгласна, че е възможно всичко да е равно в една връзка. В такъв случай бих била обвързана с вещ. И какво ако са горделиви и са инати, това че се карат не значи, че не правят компромиси. Напротив, ако е всичко е равно, то значи често компромисите се правят лесно и от едната страна само, а това похабява чувствата. Аз мисля, дори съм сигурна, че ако решите наистина да градите нещо голямо от връзката си, то нещата рано или късно ще се уталожат. Радвайте си се и не се косете за глупости!

ScarletBite
06-16-2010, 11:04
Страст.

DYNAMIC
06-16-2010, 22:32
леле все едно си ме описала мен :shock: и моята връзка в момента
.. и аз понякога се чудя същите неща като тебе..понякога този инат ми тежи мн,но накрая обичта надделява
имам 1 въпрос към теб..той как се държи когато сте с приятелите му?
..според мен това е много страст и игра,лошото според мен е когато често почва да се минава границата на допустимата игра и всичко се превръща в дразнене и цупене..и все пак сладкото не е така сладко,без горчивото :)

no0name3
06-17-2010, 12:11
имам същата връзка.. тоест имах след поредния скандал се разделихме нашето оправия нямаше и сега си го обичам и си страдам.. така че ако се обичате проявявайте повече разбиране за да може да сте заедно :) :)

DaemonBoy
06-17-2010, 12:17
Хора всякакви на този свят. Явно сте такава двойка. Опитайте се да направите малко компромиси.