PDA

View Full Version : По дяволите - обичам го!!!!



essential919
06-15-2010, 19:16
За съжаление и аз попаднах в капана на любовта!Казвам за съжаление , защото любовта ми е несподелена.Влюбена съм в един пълен боклук.Осъзнавам , че е такъв , но все още го обичам доста силно.Има си гадже към което дори не знам дали изпитва нещо , но въпреки това се сваля с всяка срещната.Третира момичетата като курви , непрекъснато говори мръсотии и тн . Питате се как съм могла да се влюбя в него ли - ами работата е такава , че веднъж бях на екскурзия с него и ми се стори , че не е такъв за какъвто се представя.Видях в него едно момче , което не знае как да покаже чувствата си и затова се държи грубо с всички.Там той се държеше прекрасно с мен , когато се върнахме в София ,той се опитваше да се сближи с мен , но аз се отдръпнах (НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА В ЖИВОТА МИ).А сега се държи с мен както и с другите (sad).В момента точно тва не мога да преживея.А на всичкото отгоре си има и гадже , а аз само си страдам без той дори да знае!Кажете ми какво да направя , защото остават само 2седмици до края на годината и ако не направа нещо не знам как ше преживея лятото без да го виждам!


ПП:Моля ви без обиди!Знам , че съм допуснала голяма грешка , но искам да я поправя!!!! :)

MiMcHeToOo
06-15-2010, 19:19
Няма смисъл просто. При положение, че вече си се отдръпнала веднъж едва ли ще спре да се държи така, както досега ;)

BlueFace
06-15-2010, 19:19
Еми ти такива си ги подбираш....Ние какво можем да направим ,че харесваш "боклуци" ... Нали знаеш-Каквото си надробиш,това ще сърбаш ;)


Едит: Дам ,прочетол съм един изречение грешно и от там е станало объркването :) Ноо все още съм на мнение ,че не го обичаш ;)

П.П. Ти сама знаеш отговорите на въпросит си,знаеш какво трябва да направиш,но отказваш.Ние няма как да ти помогнем ;)

essential919
06-15-2010, 19:22
BlueFace , навсякъде става въпрос за един и същи човек! ;d

valdesbg
06-15-2010, 19:27
Е като знаеш че е боклук - кво чакаш още?

Скръцваш със зъби, търпиш малко болка и наранено его и си уреждаш живота. С магическа пръчица.. няма да се получи нищо.

На практика е точно толкова лесно, колкото звучи на теория. Естествено ако не се самонавиваш за глупости.

Paramour
06-15-2010, 19:41
^+1! :) Успех!

essential919
06-15-2010, 19:42
Прав си , но явно не съм толко силна за колкото се мислех.

valdesbg
06-15-2010, 19:46
Спокойно, не си само ти. Почти всекичовек надценява себе си и после се разочарова страшно много когато не успее в нещо, за което толкова много се е надъхвал. И се почват едни самообвинения, едни филми едни чудеса.... а всичко е можело простичко да се реши ако човека си е казал "Аз не мога да направя това, имам нужда от помощ". И в това няма нищо срамно. Колкото и да се мъчи мравчицата няма как да премести един камък примерно. Ама ако се съберат целия мравуняк.. сигурно ще успеят :)

Такива работи :)

aHeJlua
06-15-2010, 20:00
добре де.. да приемем хипотетично, че ти в крайна сметка успееш да спечелиш сърцето. После кво става ? Щом смяташ че е боклук мисля че се уважаваш достатъчно, за да не тръгнеш с него

P.S. винаги съм смятала, че така нареченото и описано твое "влюбване" не е влюбване, а само увлечение.. и си мисля че на тебе ти страда егото след като той веднъж ти е обърнал внимание, не го е направил и втори път .. не може всички да са специални

ivcheto0o
06-16-2010, 11:14
Поговори с него,опитаи да се сближите...няма какво да губиш ако опиташ.

pyxkawataa
06-16-2010, 11:36
Хах и аз съм била така, харесвах едно момче и знаех, че е края на годината и няма никво време, защото няма да се виждаме .. не се получи нищо, но лятото го забравих и въобще не съм мислела за него :wink: По - добре не се занимавай с него щом виждаш, че е такъв .. после ше страдаш мн. повече .. :wink: Ако те харесваше наистина, нямаше да се занимава с други момичета и да се държи с теб така.. ;d Гадно е, но щом смяташ, че е боклук не вярвам ако се сближите да откриеш нещо повече в него .. Досега би трябвало да го е показал .. ;) Успех .. :)

danito369
06-16-2010, 14:49
Изчакай малко . Когато отново останете насаме , го заговори както обичайно. Като почне да се държи по този начин , кажи нещо от сорта на "А аз си мислех , че си различен, и те харесвах " и си тръгни . Когато те потърси , вече ще знаеш какво да правиш .

ScarletBite
06-16-2010, 17:12
Малко като да му подадеш ръка и когато той се пресегне да я хване, да я дръпнеш рязко. Чувства се подведен. Държи се зле с теб, за да демонстрира гордост и непукизъм - мъжко его, съвсем естествено.
Не се чувствай виновна. Той сам е избрал своя път и подход към хората. Правилно си го преценила на екскурзията - суровостта е маска, винаги е маска.
Този човек е като прогнилия плод от клипа на Don't Speak. Нещо в него отдавна е пречупено. Леко ти се е отворил, насочил е част от себе си към теб и ти си се почувствала специална. Нормално. После си се дръпнала (а запитвала ли си се защо? едва ли е било просто необяснима "грешка". вътрешно усещане, дарлинг), без да си убедена дали си постъпила правилно. Неговата реакция напомня сърдито дете, а първият инстинкт на родителя (и тук е клъвнал твоя майчински инстинкт и желание да закриляш) е да утеши рожбата си. Почувствала си се несигурна, гузна и си започнала да премисляш, премисляш, премисляш... Попаднала си във водовъртеж. Потърсила си го отново и той се е държал гадно. Сметнала си, че отношението му е наказание и си започнала да се чувстваш виновна. Което води до мания "ами ако... " и разни фантасмагории.
Мъртвото вълнение те понася все по-навътре в морето.
Освободи се!

candyelle
06-16-2010, 19:32
Щом един път си се отдръпнала, едва ли той още един път ще се държи толкова добре с теб..пък и щом си има приятелка ( независимо дали изпитва някакви чувства към нея ) няма смисъл.. плюс това щом се държи с момичетата като с курви, не очаквай АКО сте заедно с него, много дълго време да се държи добре с теб : ] Според мен се опитай да го забравиш..

MaLkaTa_LaDy
06-16-2010, 19:46
С воля и желание всичко става.

ScarletBite
06-17-2010, 00:00
С воля и желание всичко става.
Съвършено права си.
Обаче не е правилно. Да си наложиш нещо е себенасилие. Просто... изкривяваш се. Аз затова съм на тоз хал сега - лутам се и не мога да си намеря мястото от твърде много себеконтрол, изисквания и напъни.
Човек трябва всичко да си изживее. Няма вечни работи, ще премине от самосебе си. :)

Auby
06-17-2010, 01:23
Ами да, има хора като него. Мисля, че се държи така с хората защото е по-лесно. Да не показваш чувтствата си, да се държиш студено. Ами и аз това бих направила, така никой не е способен да те нарани. Честно да ти кажа, не мисля че е толкова боклук, за колкото хората го мислят. Защо не опиташ да признаеш чувствата си и да видиш дали ще продължи да носи маската си и пред теб? Знам ли, може да имаш шанс, а ако е така, нищо не губиш ако опиташ. :)

onqtam
06-17-2010, 08:37
Е като знаеш че е боклук - кво чакаш още?

Скръцваш със зъби, търпиш малко болка и наранено его и си уреждаш живота. С магическа пръчица.. няма да се получи нищо.

На практика е точно толкова лесно, колкото звучи на теория. Естествено ако не се самонавиваш за глупости.

!!!