PDA

View Full Version : След тренировка.



tItEufFf
06-15-2010, 20:04
Какво да правя след тренировка?
Скапана съм, отпусната, краката ми ме болят .. връщам се в 9 часа вечерта от тренировка, и веднага лягам да спя, без да ям, дори и като имам домашни или контролни. Нямам сили.
Вие какво правите след тренировка?

hamilcar
06-15-2010, 20:13
Ям банан и нещо сладко. Пък и след тренировка се чувствам приповдигнат.

ZipFail
06-15-2010, 20:21
Може да е от неправилно хранене. Ако не приемаш достатъчно енергия и протеини след тренировка, не можеш да се възтановиш и е нормално да се преумориш..

changess
06-16-2010, 03:59
Може да ти е много натоварена тренировката.
Аз след тренировка съм като нова.

Shazzrah
06-16-2010, 09:32
Може да ти е много натоварена тренировката.
Аз след тренировка съм като нова.

значи не тренираш правилно :)

По темата: 2 часа преди тренировка изяж 2 банана за да имаш енергия по време на тренировката.От колко време тренираш?Ако може да си дадеш програмата за да я погледна...Също важно е и кога ходиш на тренировка?Какъв ти е дневния режим...ходиш ли на работа/училище и тн...какво ядеш през деня...

tItEufFf
06-16-2010, 09:49
Ами аз тренирам волейбол. От година и половина някъде.
Натоварено ми е, защото аз цял ден съм на училище (Не живея в България) . Свършвам в 5.30, тренировката ми е в 6.30 и нямам време да се прибера в нас...
Аз като тренирам имам достатъчно енергия и мога много да играя, но като приключим краката ми просто не ме държат.

Shazzrah
06-16-2010, 09:56
Хм...ами при сериозните тренировки е така...аз навремето като тренирах баскетбол същата работа беше...от училище направо на тренировка...адски изморително!

Ами това което мога да ти предложа е да пиеш някакви енергийни напитки веднага след тренировка...ако си виждала на олимпиадата на атлетите как им дават 1 синьо питие след като са бягали дълго... та намери си такова и пий след тренировка ще се чувстваш по-добре според мен

JackSparrow
06-16-2010, 14:28
Мед, кола или малко шоколад ще ти дойдат добре. Гледай колата да е диетична, а шоколада поне 60% натурален..