PDA

View Full Version : Препоръка



Milen0v
06-15-2010, 20:56
здравейте искам препоръки спря кои хранителни добавки да приемам и как да ги сачетая заедно за по добър ефект !
целта ми е чистене на мазнини и орелефяване в същото време и покачване мускулна маса?
Може да кажете и някоя схема която вие ползвате и сте доволни

мисля за кре-алканин + гуалтамин
или креатин монохидрад+кре-алканин
:)

актуални снимки : http://img815.imageshack.us/img815/9176/picture007l.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/3134/picture005zc.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/1269/picture004pn.jpg

D3NG3rZ0N3
06-15-2010, 21:04
Не може едновременно да чистиш, да орелефяваш и да трупаш ММ. Лятото чистиш мазнините, а зимата правиш маса.

Milen0v
06-16-2010, 03:35
а някакъв съвет какви добавки да приемам?

Myrth
06-16-2010, 04:59
В никакъв случай втория вариант, няма логика.

Shazzrah
06-16-2010, 10:21
В никакъв случай втория вариант, няма логика.

+

тъй като и 2те са формула на креатина няма смисъл да приемаш и 2те едновременно!

за качване на ММ (мускулна маса): протеин (задължително) + N.O Explode + Cellmass

тренировка: 3/4 x 8/10 тежки пирамидални серии за последните 2 повторения партът ти да ти помага

за релефене: L-carnitine + BCAA

тренировки и тн не съм правил за релеф и отслабване и не мога да ти кажа....по интензивни серии с повече повторения ... нещо такова

Milen0v
06-16-2010, 14:47
бих искал да почна с ММ ама както виждаш на снимките се страхувам да не се издуя още

Naik1
06-16-2010, 21:51
@milen0v, на колко си ? Добавките, препоръчани от Shazzrah и според мен са добри, но попринцип.No-Explode дава сила, за която бих казал, че е 10 пъти по-силна от монохидрата приерно, само че е немисля, че е добре за хора под 20г.. или поне ако го пият такива - да намалят повечко дозите, защото е доста силничък и на моменти направо издивяваш..А и ако го пиеш задължително трябва да приемаш и BCAA (съдържат се в протеина), за да голяма част от това, което изгражда експлойда(всичко, което качиш трудно ще задършиш, защото той събира и доста вода).За cellmas няма да говоря, тъй като не съм кой знае колко запознат с него :)

Milen0v
06-17-2010, 03:56
ами на 17 съм
на снимките ми изглеждаш добре пиеш ли нещо?
незнам искам просто да се стегна някой части от тялото ми които са отпуснати и да кача повече ММ затова питам какви добавки да приемам за по бързо действие =)

Naik1
06-17-2010, 05:22
^ аз ?

Milen0v
06-17-2010, 14:31
да ;д

Naik1
06-21-2010, 19:57
Ами аз си пия традиционното - протеин/амино + креатин и съм доволен :)
За покачване на мускулна маса се насочи към протеин и евентуално креатин.Сега ако ще питаш какъв креатин да пиеш немога да ти отговоря точно.. аз пия трикреатин малат час преди тренировка и следващия прием ми е 5 часа след 1вия (1ви- 8 часа; 2ри - 13 часа ;) ). И все пак всяка добавка действа различно при всеки, си мисля че трикреатина или СЕЕ са добри и можеш да започнеш единия ;).Можеш също така да вземеш и глутамин стига да разполагаш с повечко пари.Това е главното.Ако вече имаш възможност за повече можеш да вземеш анпример NO-Explode.Помпи доста добре, дава сила обаче събира бая водица :Х затова трябва да се внимава с пиенето на вода.Един приятел беше си го вземал тая зима и наистина бая порасна.. ама пиеше по 5-6 литра вода( за зимата говорим) и след това една част от изграденото остана, но по-голямата част отиде в кенефа .. е сега ако той пиеше БЦАА можеше да запази повече, но когато пием без да сме информирани така става .. за тази добавка чети из гугъл, че има доста за обясняване ;)
Ами общо взето това бих ти препоръчал.За храната вече си знаеш - наблягаш на пилешко, телешко, риба, плодове и зеленчуци. Приемай въглехидрати, но не прекалявай. Засега това от мен ак осе сетя нещо ще допълвам.Ако някой не е съгласен да пише все пак никой неможе да знае всичко :)

play23
06-21-2010, 21:56
Пак ще кажете, че правя реклама, ама 8-) Малко инфо по въпроса, дали е възможно да се свалят мазнини и да се качва ММ едновременно
<<ТУК>> (http://lubomirivanov.com/2549)

LuxurySk0B
06-22-2010, 13:00
bsn n.o. explode + plasma jet за 1 седмица просто няма да се познаеш

LuxurySk0B
06-22-2010, 13:03
Naik1 стига заблуждавай , че азотния бустер е само за сила ии аз ти препоръчвам първо да направиш така че да си личи че ходиш на фитнес и тогава да пишеш

LuxurySk0B
06-22-2010, 13:06
Shazzrah е най-прав от тук 2 креатина няма смисъл + тва само монохидрат е става защото от него се задържа вода и си струва да го пиеш за чистене най-добре stromba или winstrol

Naik1
06-22-2010, 16:29
@LuxurySk0B депресиращо си ТЪП САШЕ :shock: :shock: :shock:
То ако ти добре ти личи, че ходиш на фитнес закакво ти е бустер-ът ? Аз ако съм направил тяло дали ще ги пия тея ла*на или ще поддържам и ще вървя бавно нагоре (както споменах протеин и евентуално креатин) ? Виждал съм последствията от използването на бутсер-ите ;) Трябва наистина да си на ти с добавките и всичко останало, за да имаш резултатите, които очакваш, а съм повече от сигурен, че ти не си ;)
Остави добавките.Преди да почнеш да учиш за тях започни с правилата на форума.3 мнения 1 след друго .. модераторите наистина че са като бг полицията ама това е друга тема.Виж хората какво правят - незнаят и питат, информрат се.Ти като незнаеш какво правиш ? Едно на ръка, че оспамваш форума ами и ръсиш съвети наляво и надясно, все едно фитнесът и всичко свързано с него е произлязло от кратуната на раменете ти.
Апък всъщност не съм много сигърен.. може би разбираш доста, но неможеш да изразиш това, което мислиш по логичен начин, че останалите да те разберат.
И в 2та случая обаче имаш нужда да поработиш в/у себе си :?

LuxurySk0B
06-22-2010, 16:59
да прав си не съм перфектен

Myrth
06-22-2010, 17:06
Не му се връзвай пък ти, само се бъзика и дразни, не може наистина да е толкова тъп :)

Naik1
06-22-2010, 17:18
Абе прав си ама понякога немога да се сдържа да не нахраня някой олигофрен 8-) просто отвътре ми идва и не ми е приятно когато си подтискам чувствата ии така .. :D

D3NG3rZ0N3
06-22-2010, 17:35
Shazzrah е най-прав от тук 2 креатина няма смисъл + тва само монохидрат е става защото от него се задържа вода и си струва да го пиеш за чистене най-добре stromba или winstrol

Колко пъти трябва да ти казвам да не философстваш? Осра се, да се правиш на интересен...
Като се пие Стромба, се взема и Карзил, за да предпазиш бъбреците.
За стотен път ти го казвам: КАТО НЕ РАЗБИРАШ ОТ ТЕЗИ НЕЩА, НЕ ФИЛОСОФСТВАЙ!!!

Shazzrah
06-23-2010, 09:27
Така сега искам да разясня някои неща защото виждам че доста хора са заблудени отностно въпросните азотни буустъри!Ще започна малко по-отдалеко.

Политиката на BSN е да пускат 1-2 продукта, които да доставят всичко на 1 билдър!Погледнете колко продукта имат BSN и колко имат Optimum за сравнение.Та изхождайки от това BSN пускат на пазара N.O Explode с идеята с 1 продукт да доставят на билдърите това от което имат нужда, а не да си купуват 20 продукта.

N.O Explode-ът съдържа креатинова матрица и L-arginin (аминокиселина, която изгржда мускулната тъкан.) => с този продукт се изгражда мускул!Съдържа таурин и витамин B12 и други, които не ги знам какви са.Т.е до тук какво ни става ясно: купуваме си 1 продукт и получаваме богат набор витамини + креатинова матрица + аминокиселини.

Ще ви помоля когато коментирате нещо да коментирате с факти!

Vasoto129
06-23-2010, 10:06
няма такова животно качване и чистене едновременно или едното или др :) :)

ZipFail
06-23-2010, 10:55
няма такова животно качване и чистене едновременно или едното или др :) :)
напротив ;)