PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!! ИМАМ НЕЩО В УСТАТА!



natito96
06-15-2010, 21:04
Въй в момента си изкарвам акъла мн яко! Имам някакво черно петно с големината и формата на сусам закрепено отдясно на долната ми челюст, там отзад дето не са ми поникнали още зъби ама е само кожа. Опитах се да го махна ама не става! Мисля че е кърлеж ама не съм сигурна. Някой може ли да ми каже дали мога да имам там кърлеж? :-k
И моля не ми казвайте да отида на лекар защото в момента е мн късно.

FuckedUp
06-15-2010, 21:11
Въй в момента си изкарвам акъла мн яко! Имам някакво черно петно с големината и формата на сусам закрепено отдясно на долната ми челюст, там отзад дето не са ми поникнали още зъби ама е само кожа. Опитах се да го махна ама не става! Мисля че е кърлеж ама не съм сигурна. Някой може ли да ми каже дали мога да имам там кърлеж? :-k
И моля не ми казвайте да отида на лекар защото в момента е мн късно.
"Някой може ли да ми каже дали мога да имам там кърлеж?" е тук, спрях да чета..

kefchoyy
06-15-2010, 21:15
Значи пий 1 лъжичка олио без да го гълташ само го таковай из устата после се опитай да избуташ това нещо ако не стане утре отиди на зъболекар...

kireca
06-15-2010, 21:16
Аз като прочетох заглавието на темата си викам "б*х маму тоя има х*й в устата и още не е забелязал" :D :D :D :razz:

kefchoyy
06-15-2010, 21:21
Аз като прочетох заглавието на темата си викам "б*х маму тоя има х*й в устата и още не е забелязал" :D :D :D :razz:

Щеше да е сложено в раздел секс :D:D:D

FuckedUp
06-15-2010, 21:23
Аз като прочетох заглавието на темата си викам "б*х маму тоя има х*й в устата и още не е забелязал" :D :D :D :razz:
ААААААААА НЕ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Haker4ity
06-15-2010, 21:53
Аз като прочетох заглавието на темата си викам "б*х маму тоя има х*й в устата и още не е забелязал" :D :D :D :razz:
ААААААААА НЕ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


ахътхтъхъхххххаа :lol: :lol: :lol:

gia_sena_mono
06-16-2010, 09:24
А бе ти добре ли си? Я мисли малко - кърлеж в устата?!
Иди на лекар!

annabelJB
06-16-2010, 12:44
Кърлеж бъди сигурна, че не е. Според мен, това е някаква инфекция на устната кухина..Почти невъзможно е да бъде в следствие на СПИН, защото трябва да знаеш, че си носител на болестта, но изклучим ли този факт в крайните етапи на болестта СПИНсе получават такива петна в устната кухина.

Най-добре отиди на лекар, вместо да ни разкацзваш какво ти е.Не сме кфалифицирани като медицински лица!

Sashko95
06-16-2010, 15:32
Аз като прочетох заглавието на темата си викам "б*х маму тоя има х*й в устата и още не е забелязал" :D :D :D :razz:
ААААААААА НЕ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


ахътхтъхъхххххаа :lol: :lol: :lol:

и аз си помислих същото :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-[

elito0o0o0
06-16-2010, 17:18
Аз като прочетох заглавието на темата си викам "б*х маму тоя има х*й в устата и още не е забелязал" :D :D :D :razz:
ААААААААА НЕ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


ахътхтъхъхххххаа :lol: :lol: :lol:

и аз си помислих същото :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-[me too!

:lol: :lol: :razz:

onqtam
06-17-2010, 09:46
къв кърлеж там ве :Д

sunshine01
06-17-2010, 12:34
Въй в момента си изкарвам акъла мн яко! Имам някакво черно петно с големината и формата на сусам закрепено отдясно на долната ми челюст, там отзад дето не са ми поникнали още зъби ама е само кожа. Опитах се да го махна ама не става! Мисля че е кърлеж ама не съм сигурна. Някой може ли да ми каже дали мога да имам там кърлеж? :-k
И моля не ми казвайте да отида на лекар защото в момента е мн късно.
"Някой може ли да ми каже дали мога да имам там кърлеж?" е тук, спрях да чета..

що за отговор... :?
ам по темата: както всички казаха няма как да е кърлеж и може да посетиш лекар или зъболекар за по-сигурно..

gia_sena_mono
06-17-2010, 19:14
И все пак какво стана? Какво се оказа?

crazyme
06-18-2010, 11:20
кърлеж :shock: ти да не си ял/а трева?!?! :lol:

darkPaladin
06-19-2010, 06:25
Много смешно хахахаха...(когато на човек му има нещо и на идея си нямате какво му минава през ума и вие не сте по-розави)

Нямаш спин иди на стоматолог

DeinStern
06-19-2010, 15:59
Имах същия проблем и се оказа, че съм си прехапала на това място бузата, и това бил някакъв съсирек. 8-)

St1kit0
06-20-2010, 21:07
Тва е малка армия от бръмбари мозъкояди,които ще атакуват мозъчето ти до дни?Последни думи?!? :::

Jessie
06-20-2010, 22:40
кърлеж :shock: ти да не си ял/а трева?!?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dexterbg
06-21-2010, 06:20
Има ли развитие по въпроса? Какво се оказа?