PDA

View Full Version : Как стоят нещата с университетите ?



selassie
06-15-2010, 21:40
Хайде , някой който е кандидатствал ,да каже как точно се правят нещата.Решил съм да кандидатствам с оценка от матура по математика.Първите ми дати за подаване на документи са в МЕИ Сливен и ТУ-Варна, обаче това са ми по 2-ро и 3-то желание , първо място ми е Бургас "Асен Златаров" ТУ също. Обаче там датите са 03.08 .. тоест след месец и половина.И примерно аз сега като подам в Сливен и Варна , ако ме приемат някъде , те още резултатите от Бургас няма да са излезли понеже са по късно.И нали ще трябва да кажа примерно ако съм приет в Варна дали да ме запишат , ако откажа и чакам Бургас а там не ме приемат .. кво правим.Аз така си го обеснявам целия процес , но хайде някой вече който го е минал да сподели как протича всичко и как се прави.Мерси много.

selassie
06-17-2010, 10:59
хайде .. някой да сподели.съмнявам се никой да не е кандидаствал до сега.

victimofpain
06-18-2010, 05:57
Прецакано е просто и в София има такъв момент...просто си преценяваш дали да се задоволиш с 2 и 3 желание или да чакаш за 1то, защото ако се запишеш във Варна или Сливен ще ти земат дипломата за средно образование и вече няма да можеш да кандистастваш в Бургас