PDA

View Full Version : Добавки и Медикаменти от София



bybalazi
06-15-2010, 23:03
Искам да си набавя качествени добавки и медикаменти от София.Че тия тука са сурватки нишистета и така натам а да тръгна да изпробвам всичко некак си не иде...и така въпроса ми е как ще стане?

Shazzrah
06-16-2010, 09:34
поръчай си ги от нета 8)

Valento
06-16-2010, 10:45
Искам да си набавя качествени добавки и медикаменти от София.Че тия тука са сурватки нишистета и така натам а да тръгна да изпробвам всичко некак си не иде...и така въпроса ми е как ще стане?

Отиваш в залата,ако има инструктор го попитай какво ти трябва за твоите желания за ефект , попитай го как се приемат и кое как се тренира за да използваш максимално "добавките и медикаментите" :)

bybalazi
06-16-2010, 10:49
Искам да си набавя качествени добавки и медикаменти от София.Че тия тука са сурватки нишистета и така натам а да тръгна да изпробвам всичко некак си не иде...и така въпроса ми е как ще стане?

Отиваш в залата,ако има инструктор го попитай какво ти трябва за твоите желания за ефект , попитай го как се приемат и кое как се тренира за да използваш максимално "добавките и медикаментите" :)

Да някак си така ще стане , исках да не ги поръчвам от разни сайтове , а да ми ги донесе доставчик

Valento
06-16-2010, 10:53
Искам да си набавя качествени добавки и медикаменти от София.Че тия тука са сурватки нишистета и така натам а да тръгна да изпробвам всичко некак си не иде...и така въпроса ми е как ще стане?

Отиваш в залата,ако има инструктор го попитай какво ти трябва за твоите желания за ефект , попитай го как се приемат и кое как се тренира за да използваш максимално "добавките и медикаментите" :)

Да някак си така ще стане , исках да не ги поръчвам от разни сайтове , а да ми ги донесе доставчик

Аз бих ти казал че една суроватка 80 % и повече млечни и зърнени храни ще ти направят добър ефект на тялото !

Myrth
06-16-2010, 11:40
Еми поръчваш ги от силабг с наложен платеж, куриера ти ги носи, ти му даваш кинтите и си готов... ако изобщо питаш за това. Не се разбира много от въпроса ти.

Chacho
06-16-2010, 12:31
Може да питаш и по-старите във фитнеса откъде взимат. Гледай да са такива, които имат минимален брой явни странични ефекти. Във фитнеса, в който аз ходех нон-стоп се коментираше къде са най-добрите магазини, кой от къде си купувал и т.н. Но не ставаше въпрос за София.