PDA

View Full Version : Сърцето ми остава тук



ivka5
06-16-2010, 04:59
Свърших училище, и както обикновенно баща ми ще ме заведе на село.....без компютър (това не ми пречи) без приятели....без нищо....Всичко от моя град ще ми липсва...от въздоха...до всяка малка прашинка..Сърцето ми остава тук..и копнее за мига в когото ще се прибера и отново ще бъда във най-прекрасния филм - Живота, всяка секунда която съм далеч искам да умра, искам да ме нямаше, искам си стария живот, колко пъти съм говорила с наще че не искасм лятото да си ходя, но те ен ме разбират.Писна ми да си пропилявам най-прекрасните години, детството ми....отиде си на вятъра от 2госишна ходя на село сяко лято, а сега съм на 15.....
:( :( :(

w0sh
06-16-2010, 05:23
Хората на село нямат детство.

тъжно мислене

hgfh
06-16-2010, 06:59
^ 8-)
Намери си някакво занимание .Човек би си помислил че отиваш да те колят :?
стига да искаш може да направиш така че да си прекараш чудно.

SmilezZz
06-16-2010, 07:07
И в селото си може да си намериш приятели..Да излизаш и там..Ти го изкара така,че все едно ще те убият там..
Има много начини,за да си изкараш добре - стига да имаш желание

JoyfulCompany
06-16-2010, 08:12
Тонове книги, колело, физически упражнения, разходки из местността (не може да няма река или гора (често има и двете)), плодове и зеленчуци на корем, забавни животинки, къпане със слънчева вода на двора, истински тихи нощи и събуждане с птички and not a single care. Може би поизкривена от възрастта, но ако това е лошо...

О, да не забравя... а ти как си представяш, че едно детство трябва да премине? Ако не си правил лютеница, не си имал детство. 8-) (или ако не си джвакал в лехите, докато дядо ти полива, фъъън)

SisinkaS
06-16-2010, 08:50
нагласила си се много негативно за ваканциите на село.. може да бъде много забавно там. Аз само като се сетя за мойте годинки искарани на село.. :X :lol: От къщата съм бягала, учила съм се да заливам с цимент, в най-големите жеги съм хващала тен на покрива на къщата и редовно си яздех магарето ...и най-интересното е, че това ми липсва :lol: :lol:

s3nsual
06-16-2010, 09:57
И в селото си може да си намериш приятели..Да излизаш и там..Ти го изкара така,че все едно ще те убият там..
Има много начини,за да си изкараш добре - стига да имаш желание +1
Освен това , на село можеш да си изкараш по-добре отколкото в града , стига да си намериш подходяща компания . Няма ли деца на твоята възраст в това село :o
Само не разбирам , защо темата е в раздел любов ?

gogss
06-16-2010, 10:11
+10000 На село може да си изкараш чудесно :) аз наприме миналата година треаше и зимата да сам там събота и неделя защото правихме ремонт вкъщи.. изкарах си супер,наеш кфа маниа е да се изкачваш по скалите :razz: как се изтарсих първия път... аре със здраве

ScarletBite
06-16-2010, 11:00
Въх. И на село мъртва ли ще си? Искала да бъде в "най-прекрасния филм - живота"... тъпо клише...
Ще четеш книги и ще караш колело. Ще помагаш в градината и ще хапваш мекици за закуска. Баба ти ще ти се радва, ще утешиш типичната старческа самотност. Ще си купуваш сладолед от 40ст от старото магазинче на ъгъла и той ще ти се струва като най-големия деликатес на света. Ама за да оцениш тези неща, трябва да си човек... :?
Лигавщини...

ivcheto0o
06-16-2010, 11:08
И в селото си може да си намериш приятели..Да излизаш и там..Ти го изкара така,че все едно ще те убият там..
Има много начини,за да си изкараш добре - стига да имаш желание

rebeccaa
06-16-2010, 11:42
Въх. И на село мъртва ли ще си? Искала да бъде в "най-прекрасния филм - живота"... тъпо клише...
Ще четеш книги и ще караш колело. Ще помагаш в градината и ще хапваш мекици за закуска. Баба ти ще ти се радва, ще утешиш типичната старческа самотност. Ще си купуваш сладолед от 40ст от старото магазинче на ъгъла и той ще ти се струва като най-големия деликатес на света. Ама за да оцениш тези неща, трябва да си човек... :?
Лигавщини...


+1

Paramour
06-16-2010, 12:47
И в селото си може да си намериш приятели..Да излизаш и там..Ти го изкара така,че все едно ще те убият там..
Има много начини,за да си изкараш добре - стига да имаш желание +1
Освен това , на село можеш да си изкараш по-добре отколкото в града , стига да си намериш подходяща компания . Няма ли деца на твоята възраст в това село :o
Само не разбирам , защо темата е в раздел любов ?
+1! 8-) 8-)

BladeOfMySoul
06-16-2010, 14:08
Депресирах се... :( :( :(

Blessed666
06-16-2010, 14:38
Аз пък никога не съм прекарвала летата си на село, и честно казано, съжалявам за това ... за едно дете лятото, прекарано на село, предлага максимално забавно изкарване. :)

ginny
06-16-2010, 15:04
Тонове книги, колело, физически упражнения, разходки из местността (не може да няма река или гора (често има и двете)), плодове и зеленчуци на корем, забавни животинки, къпане със слънчева вода на двора, истински тихи нощи и събуждане с птички and not a single care. Може би поизкривена от възрастта, но ако това е лошо...

О, да не забравя... а ти как си представяш, че едно детство трябва да премине? Ако не си правил лютеница, не си имал детство. 8-) (или ако не си джвакал в лехите, докато дядо ти полива, фъъън)

Много вярно ! А и може да ги накараш да замъкнат компа !?

П.П. И защо в Любов

ronzss
06-16-2010, 15:56
Защо си толкова негативно настроена? Излез, запознай се с хората там. Има толкова много начини да се забавляваш, стига да искаш. Като се самосъжаляваш нищо няма да постигнеш. Айде, успех със селото :D

onqtam
06-17-2010, 08:55
всичко си има и добра страна