PDA

View Full Version : Матура



BeBeTo
06-16-2010, 06:27
По каква матура смятате да се готвите тази година?Според вас коя е по-лесна-Анг.ез. или Философия

SmilezZz
06-16-2010, 06:38
Според мен и двете са лесни..Стига и английския,и философията ти е да ти вървят..Но според мен е по-добре английския..Не знам..Избора си е твой - решавай :wink:

mrtn
06-16-2010, 15:25
За мене матурата по английски е по-лесна, тъй като си нямам и на представа от тоя Философски цикъл. Бих избрал английския, но теб силата може да ти е във философията, но нали знаеш че не е само философия.. там психология, логика, етика, право, свят и личност.

Iria
06-16-2010, 15:39
Aз съм набор 93, но от септември ще започвам да се готвя за матура по география. (:

s3nsual
06-16-2010, 15:54
Всичко зависи от това , кой от двата предмета ти върви повече. :) На мен , матура по философия ми звучи ужасно , но на теб може ти се отдава този предмет повече
От догодина ще започна да се готвя по английски или география . И аз още не съм решила

xWandereRx
06-16-2010, 16:37
ако и си добра и по двата предмета изтегли си няколко минали матури по двата предмета, разгледай ги и прецени с коя ще се справиш - какви задачи има, теми ... да добиеш няква представа
според мен по английски е по - лесно, разбира се стига да го разбираш
аз за сега съм решила английски, ама сигурно догодина ще си променя мнението... :(
та няма трудна матура, ако си подготвен :D