PDA

View Full Version : Ефикасни упражнения на Лостове...



Valento
06-16-2010, 10:59
Здравейте колеги,искам да ми кажете ефикасни упражнения за :
Гърди
Гръб
Рамо
Бицепс
Трицепс
Корем

правя стандартните набирания , кофички и други упражнения ... искам малко промяна в начина на трениране..благодаря предварително !

awerw
06-16-2010, 11:28
аве и аз искам да попитам тук с гирички у дома нещо за гръб може ли да се получи :? смисъл да ми кажете някакви упражнения за у дома с гиричките за гърба ама ако може де щот в тоя фоум не се славя мн 8-)

Valento
06-16-2010, 11:34
аве и аз искам да попитам тук с гирички у дома нещо за гръб може ли да се получи :? смисъл да ми кажете някакви упражнения за у дома с гиричките за гърба ама ако може де щот в тоя фоум не се славя мн 8-)

Лично аз не знам в домашни условия упражнения за гръб...предпочитам лостовете и фитнеса , но сега времето е много топло за фитнес и за това искам да тренирам на лостове ... за гръб на лостове нормално набиране

http://www.kulturizam.co.cc/exercises/images/back-exercises-wide-grip-rear-pull-ups.gif

представи си че това е лоста на вън :)

yakuza_
06-16-2010, 11:40
Сещам се за 2 аз. Гребане с гира ли как са казваше едното и другото е по - скоро за кръста.

Myrth
06-16-2010, 11:54
Има адски много упражнения, но тези които са по-добри от кофите и набиранията, са много advanced. Но няма да сгрешиш, ако се научиш да ги правиш.

Гърди
planche-push ups (изключително трудни)
french dips

Гръб
static front lever hold
иначе набиранията са си идеални, не ги спирай

Рамо
handstand press

Бицепс
набирането е достатъчно тук

Трицепс
bodyweight triceps extensions - ако се прави правилно, направо изгаря трицепса
http://www.youtube.com/watch#!v=bTV2p3Hj1L4&feature=related
от този линк виж първото упражнение, triceps press, страшно трудно и ефективно (и пак само ако се прави правилно)


Корем
front lever
human flag
dragon flag
toes to hands
иии добрите стари повдигания на крака от вис до 90 градуса

Има и още доста, но повечето от тях са вариации на посочените :)

vaseto0o
06-16-2010, 13:18
аве и аз искам да попитам тук с гирички у дома нещо за гръб може ли да се получи :? смисъл да ми кажете някакви упражнения за у дома с гиричките за гърба ама ако може де щот в тоя фоум не се славя мн 8-)
С гириЧки нишо няма да стане, трябват ти сериозни дъмбели разбира се зависи от силата ти де... Пробвай гребане, също така има и мъртва тяга с гири ама ако са малки нищо няма да стане...