PDA

View Full Version : Балообразуване в Варненска тарговска гимназия /много спешно



silweto
06-16-2010, 12:01
[i]Здравейте ! Сега съм 7 ми клас и ще кандидатствам в Варненска търговска гимназия . Проблема е ,че незнам как точно е балообразуването , ако някой знае наистина ще съм му много благодарна ако ми каже : ] Благодаря предварително !

stelSs21
06-16-2010, 13:17
3 пъти оценката по математика от изпита,1 път от изпита по български, един път годишната по български и 1 път годишната по география, само за паралелката с информатика е различно знам че за там трябваше и физика.Между другото и аз там кандидатствах с Икономика и мениджмънт на първо желание.

silweto
06-16-2010, 15:56
Мерси много : ) Ами и аз мисля да пиша търговската на първо желание с даначен и митнически посредник или с икономика и мениджмънт . Дано да ме приемат ,също така и тебе : )

bebsss16
06-16-2010, 21:33
Аз тази година завърших там и мога да ви кажа,че изобщо няма да съжалявате в последствие за избора си.Пожелавам ви успех.
* за паралелката Икономическа информатика искат само оценката по физика,без тази по география(казвам го,защото stelSs21 пишеше,че трябва И оценка по физика.Не се заяждам,само уточнявам).Айде много :-) и после кажете какво е станало :)