PDA

View Full Version : Корем..



JackSparrow
06-16-2010, 14:36
Абе пичове, какво може да ми е причинило червена черта на корема.. ??

DaemonBoy
06-16-2010, 14:39
Седиш седнал дълго време и се потиш през това време, поувиснал си ;)

JackSparrow
06-16-2010, 14:47
Седиш седнал дълго време и се потиш през това време, поувиснал си ;)

За седенето си прав, но съм без грам сланина или квито и мазнотии да са по корема.. Преди доста време бях доста слаб, после напълнях главоломно и сега съм в нормално тегло. Да не би да е от това? Защото имам доста, как да го кажа, все едно съм в кожата на някой разширен, а съм 1,67см, 54 кг и съм що-годе стегнат..

HHristov
06-16-2010, 20:07
Aз имам такова нещо - спукани капиляри (поне така ми казаха).
Никва идея от каде

DaemonBoy
06-16-2010, 20:20
Седиш седнал дълго време и се потиш през това време, поувиснал си ;)

За седенето си прав, но съм без грам сланина или квито и мазнотии да са по корема.. Преди доста време бях доста слаб, после напълнях главоломно и сега съм в нормално тегло. Да не би да е от това? Защото имам доста, как да го кажа, все едно съм в кожата на някой разширен, а съм 1,67см, 54 кг и съм що-годе стегнат..Бързо си отслабнал и кожата ти седи още отпусната ;)

ArrowsOfDeath
06-16-2010, 22:20
Няма как просто да не се получи тая черта. Не можеш постоянно да си изправен. Обикновено като седнеш се образува, а пък колкото да ти е стегнат корема, все пак се свива, щото ако беше изпънат докато си свит, как щеше да се изправиш? 8-)

RedLabel
06-18-2010, 08:10
все пак се свива, щото ако беше изпънат докато си свит, как щеше да се изправиш? 8-)


wadafaaaaaaaaaaaaaaaaaak :shock: :shock: :shock: :lol: