PDA

View Full Version : скрит номер!



shyshincetoOo
06-16-2010, 18:03
Първо се извинявам ако не съм оцелила темата.
И и бих искала да Ви попитам има ли някакъв начин по който мога да разбера кой ми звъни от СКРИТ НОМЕР ? От няколко дена ми звънят но не е някакъв тормоз. Явно е някой който ме познава и си прави голяма гавра така но почвам да се изнервям и искам да разбера кой е !Аз съм на Мтел.
Ако знаете как и можете да ми помогнете ще съм Ви много благодарна!
:)

cherinka
06-16-2010, 18:56
Питай го кой е или си направи среща с него. 8-)

shadow4e
06-16-2010, 21:21
Чери, ти с всеки непознат, който ти звънне ли би излезнала? 8-)
А иначе не е трудно да се предположи, че някой й затваря или не се представя, щом се чуди кой е.

alexandr0v
06-16-2010, 21:26
Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...

cherinka
06-16-2010, 21:46
Аха. Сега кажи, че е и безплатно.

tuzaro
06-16-2010, 23:00
стиляно0 ит си ми идол майнма

MakeMeLaugh
06-16-2010, 23:00
Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...
Няма как да стане това без жалба в Полицията ;)
Факт

alexandr0v
06-16-2010, 23:12
Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...
Няма как да стане това без жалба в Полицията ;)
Факт

Грешиш. Преди доста време, когато го разбрах този номер със скрития номер, се съдрах да прозвънявам на класната късно вечер. На следващия ден следобед се обади на майка ми възмутена да пита защо съм я безпокоял, като и казала че ходила в централния офис на МТЕЛ и направила някаква справка. Доколкото знам полиция не е била замесвана...

MakeMeLaugh
06-17-2010, 09:54
Долколкото знаеш...
Преди доста време..
Като разбереш със сигурност пак пиши де ;)

Другия вариант е да си платиш, но не съм сигурен дали действа вече.

В момента има закон за защита на личните данни и точно той ти пречи да ти кажат кой те търси, освен ако няма жалба.

myNameIsImmortal
06-17-2010, 10:41
Отиваш в офиса на МТЕЛ (по възможност главния) и им обясняваш за какво става въпрос. Там би трябвало да ти кажат скрития номер какъв е и съответно на кой...
Няма как да стане това без жалба в Полицията ;)
Факт

Грешиш. Преди доста време, когато го разбрах този номер със скрития номер, се съдрах да прозвънявам на класната късно вечер. На следващия ден следобед се обади на майка ми възмутена да пита защо съм я безпокоял, като и казала че ходила в централния офис на МТЕЛ и направила някаква справка. Доколкото знам полиция не е била замесвана...

Преди време Да, но сега вече се води защитаване на данните на потребителя, като за тази услуга като си на сметка се подават определени документи, за да можеш да си криеш номера.
Така че, просто можеш да чакаш и кликащият непознат сам да се разкрие..