PDA

View Full Version : Маска против черни точки



YaNcHeToOo
06-16-2010, 18:10
Преди няколко дена срещнах маска против черни точки, направих я 3 пъти и резултатът е удивителен!! Ето я, само да предупредя, че преди да я приложите трябва да сте сигурни, че не сте алергични към аспирин. :)

2-6 аспирина се стриват на прах с няколко капки розова вода. Сместа се нанася на лицето и след като изсъхне се изтрива хубаво с ръка, а остатъците се измиват.

Да допълня, че аз я правя с чешмяна вода, а може и с минерална.
Дано и при вас има ефект ! :)
Аз преди какво ли не съм ползвала..Гарниер 3в1, Клийн енд Клиър, Клиър скин на Ейвън...но нямаше ефект, а с тази маска за 3 дена почти изчезнаха.Успех! :-)

Inn0cenCe
06-16-2010, 18:46
А искам да попитам - аспирина от този фервесцентният (разтворимият) ли трябва да е ? :)

YaNcHeToOo
06-16-2010, 19:13
^аз използвам от Американския, такъв намерих вкъщи 8-)

LipSy
06-16-2010, 19:19
ОООО, аз тази маска трябва обезателно да я изпробвам! :) :) :-)

kaksekazvam
07-07-2010, 21:35
Тук искам да вмъкна(без да прозвучи като реклама :D )-преди около 3 месеца си взех един пилинг и един тоник за лице на Clean&Clear,останах доволна,те са против черните точки,действат и освежаващо.....не са скъпи,в сини опаковки :D :D Знам,колко са гадни тия неща по лицето,дано съм помогнала на някой :) :P

tonique
07-07-2010, 22:01
Преди няколко дена срещнах маска против черни точки, направих я 3 пъти и резултатът е удивителен!! Ето я, само да предупредя, че преди да я приложите трябва да сте сигурни, че не сте алергични към аспирин. :)

2-6 аспирина се стриват на прах с няколко капки розова вода. Сместа се нанася на лицето и след като изсъхне се изтрива хубаво с ръка, а остатъците се измиват.

Да допълня, че аз я правя с чешмяна вода, а може и с минерална.
Дано и при вас има ефект ! :)
Аз преди какво ли не съм ползвала..Гарниер 3в1, Клийн енд Клиър, Клиър скин на Ейвън...но нямаше ефект, а с тази маска за 3 дена почти изчезнаха.Успех! :-)

И аз ще пробвам :-D че са ми излязли и на мене :-D

roshavkotof
07-08-2010, 09:02
И аз си взех на Ейвън ,от поредицата Clear and Clean и я ползвам вече седмица но няма ефект . :( Така че мисля да пробвам твоята маска :) . Само да те питам по колко пъти на ден се прави и има ли значение кога (сутрин,вечер) ? :)

j_adore2
07-08-2010, 09:11
И аз съм си правила маска,само че аз сложих и малко кафе (утайка) и също имаше ефект.Става като ексфолиант.Според мен не е хубаво да се прави всеки ден,все пак аспирина е чиста салицилова киселина.Най - добре и поне през ден два ;)

elito0o0o0
07-08-2010, 09:19
Аз пък преди 4 дена си взех на Гарниер 3 в 1 и съм си правила само 2 пъти маската... има някакъв ефект. Мисля да пробвам и това с аспирина.

Neopitom3na
07-08-2010, 09:26
оо и аз ще се мажа 8-)

mynichka
07-08-2010, 09:29
Тези маски не е хубаво да се правят лятото и после да се излага кожата на слънце, или поне си вземете някакъв крем с голям фактор.

SmiLe3e
07-08-2010, 19:46
и аз ще пробвам :P благодаря за идеята :P

Callisto
07-08-2010, 19:49
Аз редовно си я правя тази маска, но ползвам Ацетизал. Кожата след даже и 10 минути е уникална. Супер мекичка и чиста. :)

Преди 1 година гледах това клипче и от там научих за маската и как се прави: http://www.youtube.com/watch?v=Q-Hksg8B4cQ :)