PDA

View Full Version : Подарък за майка ми



Seductress
06-16-2010, 18:52
Майка ми има рожден ден след няколко дни. Почти всеки път и подарявам козметика или дрехи, този път искам да е нещо различно. Много се е запалила по готвенето, голяма кулинарка е станала. Постоянно чете и търси рецепти в инетернет, купува си готварски книги, гледа телевизии, по които се готви 24/7. :shock: Направо се е побъркала. Искаше ми да се да и направя вечеря- изненада, обаче няма как да я разкарам от кухнята. Прибере ли си почти само там стои. Това е много сладко и мисля да се пробвам да го направя, сигурна съм,че ще и хареса.; http://www.receptite.com/recepta.php?r=14097 Може да го направя на бързо след училище.Обаче, ми се иска и нещо за кухнята да и подаря. Но какво? Тигани и тенджери има в изобилие, както и всякакви кухненски роботи и машинки. Дайте някакви предложения, разбира се може и в съвсем друга насока. Вие сте..

ibojilow
06-16-2010, 20:29
Това, че се е запалила по готвенето не значи, че трябва да и купуваш нещо свързано с него! Зависи от парите който имаш, но да ти кажа кутийката е наистина много хубава!

bloodyF
06-17-2010, 07:00
книга за готвене?
престилка? ;Д

де да знам,ама да е нещо свързано с готвенето де ;)

lovey0u
06-17-2010, 07:25
комплект ножове 8-)
престилка

Blessed666
06-17-2010, 09:38
Идеята ти за кутийката наистина е добра, ще я зарадваш.
А иначе, може да й подариш книга с рецепти, в зависимост от това по каква кухня си пада ... ако харесва, да речем, скандинавска кухня - книга със скандинавски рецепти; италианска - с италиански etc.

Другото, което можеш да направиш и което не е свързано с кулинарията - да й направиш диск с любима нейна музика, или да й подготвиш пакет с глезотии в някой салон за красота, примерно масажи, освежаващи маски, педикюри, маникюри ... да се поглези просто, да избяга за малко от домашните задължения и т.н. Все ще измислиш нещо. :)

onqtam
06-17-2010, 09:56
може да подариш некъв прибор за готвене... неква лажица или неква тенджера и аз да я гравирам :) за повеше информация виж линка в подписа ми :-D :-D :-D

teenems
06-17-2010, 10:12
престилка и на нея да пише
най-добрата майка

Моята има точно след 1 месец .
Миналата година и подарих сребро и сега да и подаря пак ще се зарадва.
За 8 март пък и купих парфюм.
И сега много ми харесват тези мечета :

http://www.outofthisworldltd.co.uk/uploader/thumbs/me%202%20you%20001.jpg

Та мисля нещо такова да и купя с някакъв сладурски надпис ..

cvetelina1996
06-17-2010, 12:14
Аз мисля,че в тези книги с италиански,скандинавски и т.н рецепти има продукти,които не са много известни в България и не ги има във всеки магазин...ножовете и престилките ще се изхабят до някое време и помен няма да има от тях..Според мен ще е хубаво да и подариш например някакъв хубав сервиз или голяма ваза,която да разкраси стаята..моята майка много харесва такива неща..но и някое златно синджирче,пръстенче или гривничка със сигурност ще и допадне много. :wink: