PDA

View Full Version : Яйчниции



pussucetka
06-16-2010, 19:07
Здравейте . От вчера или от онзи ден имам няккакви тъпи болежки долу много ниско вдясно . . Не е апендесит, но ми се струва, че е от яйчниците защото като се пипнах имах чувството или си въобразявам, че ми е малко много малко подуто а на от другата страна нито ме боли нито нищо . .Чудя се от какво е това ? :-o Някакси все едно съм си натъртилаа такава е болежката :) . . Само не ми казвайте да хода на гинеколог, че тоя месец се съсипах от ходене по доктори то какво ли не бяха : очи, алергия и т.н. :?

stupid0boy
06-16-2010, 19:09
Сигурна ли си, че не е апендесит?
Знаеш ли какво е апендесит-а ... също може да се подуе ...

alonedark
06-16-2010, 19:14
Амм...мене ме болят яйчниците всеки месец , преди да ми дойде...просто се случва така , поради причината , че стената на матката се лющи и убилното кръвотечение(поне при мен) , започва да те боли...А пък при мен са такива болки , че ми се е случвало да се свлека на земята от болка!!!

pussucetka
06-16-2010, 19:20
Сигурна ли си, че не е апендесит?
Знаеш ли какво е апендесит-а ... също може да се подуе ...

Разбира се, че знам . . И преди ми се е случвало така да ме боли . . Трябва да ми дойде към 29 чак . . Да не би да е защото тези дни трябва да съм в овулация ? :-o

DemonchY
06-16-2010, 19:57
едва ли е от овулацията... поне не би трябвало... според мен ако не можеш да разбереш какво точно те боли отиди на лекар... те затова са там хората - да помагат ;) много лекари значи че ше оздравейш... няма такива неща кат 'не ми се ходи щот мн по лекари ходя' ...
alonedark не че нещо ама мисля че момичето също знае че преди да й дойде може да я болят яйчниците, както и като й дойде 8-)

LovelyGirl
06-16-2010, 20:30
Ами като си ходила толкова много по лекари, сега си стой вкъщи и се прави на врачка от какво може да е. Всеки може да ти каже хиляда неща. Това с какво ще ти помогне? Сама ли ще почнеш да се лекуваш?
Стой си докато стане нещо сериозно и не ти се наложи принудително да те закарат.

PepSsSi
06-16-2010, 20:31
ами мен така ме боли попринцип.... Но аз имам нередовен цикъл и поликистоза...та при мен е нормално. Но тези усещания са от яйчника попринцип...ама ако ти е редовен цикъла няма защо да се притесняваш - или си в овулация или ще ти дойде всеки момент :)

CuteBaby
06-16-2010, 22:28
Миналата година и аз имах такива болки от дясно и ходих на лекар и за апандесит и на гинеколог и ми нямаше нищо и за 2 дни ми мина и повече не ме е боляло.Но ако те боли мн или не ти мине до няколко дни по-добре отиди на лекар.Дано не е нищо сериозно ;)

mimsssssss
06-17-2010, 00:54
нисо долу болката е от жегата... съкращаване на мускула и става някво изтръпване... да свикнеш със жегата и до няколко дена ще ти мине :)

има вече 3 теми такива, явно проблема е често срещан и аз съм така

едит: ето подобна -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=344065

pussucetka
06-17-2010, 12:34
Благодаря на всички, които се отзовахаа на проблема ми .. Болките отминаха, не бяха силни, явно наистина е било от жегата и все пак отново благодаря ! :-)

Grudi_SeXa
06-17-2010, 12:41
От тая жега и моите яйчници се свариха.

fanincety
06-21-2010, 21:03
Амм...мене ме болят яйчниците всеки месец , преди да ми дойде...просто се случва така , поради причината , че стената на матката се лющи и убилното кръвотечение(поне при мен) , започва да те боли...А пък при мен са такива болки , че ми се е случвало да се свлека на земята от болка!!!

същата работта ;dd ..тфа е само заради менструациятаа :o :o тъпо течениее.. тъпо, тъпоо 8-)