PDA

View Full Version : Такса за ползването на телевизор ?!?!?!



natalia_91
06-17-2010, 05:20
http://www.facebook.com/group.php?gid=125599160809232&ref=mf :shock: :shock: :shock: Какво мислите по въпроса? Може ли такива безобразия вече и от това да взимат пари :shock: то както е тръгнало може и този който има компютър и той да плаща :? :? :?

BERCUT
06-17-2010, 11:21
Не ми се сърди, но вие сте си виновни. Никой не ви е карал да си избирате господин Бойко Борисов и компания.

ZipFail
06-17-2010, 11:47
Супер, телевизията и без тва е супер вредна ;)

Arieca
06-17-2010, 12:09
Не ми се серди, но вие сте си виновни. Никой не ви е карал да си избирате господин Бойко Борисов и компания.
Абе еи ти като какав пишеш бе забелязвам ти коментарите.. каде живееш ти каква работа имаш в този саит БЪЛГАРСКИ ?

BERCUT
06-17-2010, 12:38
Не ми се серди, но вие сте си виновни. Никой не ви е карал да си избирате господин Бойко Борисов и компания.
Абе еи ти като какав пишеш бе забелязвам ти коментарите.. каде живееш ти каква работа имаш в този саит БЪЛГАРСКИ ? Пиша като чужденец, който живее в България, имащт известни познания относно политиката, защото преди това съм живял в Молдова (заради работата на баща ми) и Русия (родината ми) и сега съм тук отново относно работата на баща ми. Живея в София, ако толкова те интересува, но след няколко седмици за два месеца, ако толкова те интересува, ще съм в Екатеринбург.
От кога на чужденците им е забранено да четат и изказват мнение в българските сайтове. Ако има такъв закон, извинявам се, вече няма да пиша, но си мислех че, България е демократична страна и всички имат еднакви права, за разлика от Русия, където сме варвари и обичаме авторитарима (според АМК).

ПП Не ти отива да пишеш толкова неграмотно на собствения си език, аз, ако бях на твое място, бих умрял от срам. И може в постовете си да се държиш малко по-културно, не винаги хамалското държание върши работа.

amk933
06-17-2010, 13:28
^Точно пък ти не ни чети морал кого сме си избрали, като имаме предвид кой вас ви управлява и как гласувате като стадо за него от избор на избор. Радвайте си се на диктатурата, погазените закони, осакатените медии и политическите затворници, но не си месете на нас в делата. И никога не съм казвал, че сте варвари...просто ми е много странно колко може да се остави един народ да бъде лъган.

Няма да въведат такава такса. То е ясно. Спекула се нарича това.

BERCUT
06-17-2010, 13:44
Това за варварите го казах образно :) Това, че Путин е докаран като тиранин от западните медии нищо не значи. Докато не си живял в Русия не можеш да говориш как управлява. За разлика от теб, аз на медиите изгубих доверие много отдавна. Докато живеех в Молдова мнението ми за България мога да ти кажа, че беше доста по-различно и коренно се измени от както живея тук.

T72
06-18-2010, 18:24
Нека ме накарат да плащам, да видиме какво ще стане. Ще има: "Ма ко туй телевизор. Яде ли се, пие ли се? От де да си взема едно кило?". И защо мамка му и тия които не гледат трябва също да плащат.

xWandereRx
06-18-2010, 18:42
http://dnes.dir.bg/news.php?id=6590124

filmimilmi
06-20-2010, 20:45
Не гледам телевизия и без това.