PDA

View Full Version : Вие и приятелите му/й



anonymous708973
06-17-2010, 07:32
Честно казано, не потърсих дали има подобна тема, защото знам ли с какво заглавие може да е... :)
Разбирате ли се с приятелите на гаджето си, излизате ли всички заедно или не ги понасяте и си хойкате само с нея/него? А той/тя как се разбира с вашите? :)

HexGirl
06-17-2010, 08:01
Не се разбирам с едан негова много добре приятелка 8-)
Както се казва женска злоба... как той ще е по близак с момиче което не съм аз

иначе с всички други се разбирам повече от чудесно и той с мойте

3oPuTy
06-17-2010, 08:04
Аз се разбирам отлично с приятелите му,той с моите също.
Моите и неговите приятели вече се познават и често си излизаме всички :)

onqtam
06-17-2010, 08:49
няма интриги

BrainlessROCKBABY
06-17-2010, 09:02
мисля, че се разбирам с нейните :D Шефка 1, тя е шефка 2 ии Вели ии Пакоо :D :D :D
тя моите не ги познава, само иска да убие едно курве :D

candyelle
06-17-2010, 10:03
И аз се разбирам с неговите, и той с моите : ]

silky92
06-17-2010, 10:49
За момента се разбирам с тях ,а и те са готини.

gia_sena_mono
06-17-2010, 10:56
Даже не ги познавам ... :-o

EndlessVoid
06-17-2010, 11:05
Аз се разбирам добре с тези, с които за сега ме е запознала :grin: А тея дни и предстои на нея да се запознае с голяма част от моите и съм убеден, че ще се разбира доста добре с тях :grin:

ReachlessGirl
06-17-2010, 12:07
От неговите приятели познавам точно един (и то не лично) ..
Моите приятелки ги познава, но само един път сме излизали с тях ..

общо взето като се виждаме сме само аз и той, а приятелите сме ги оставили за личното пространство .. :-|

ShtrudeL
06-17-2010, 13:18
С неговите се разбираме. Аз нямам мои. Всъщност познатите ми не ги харесва. То и аз не че ги обожавам. хъх

anonymous708973
06-17-2010, 14:10
Да си кажа и аз... Не виждам смисъл да го запознавам с моите - държат се страшно недорасло и не виждам за какво ще си говорят. Аз неговите ги познавам - разбираме се доста добре, сближихме се по повод едно ... "леееко" напиване от моя страна, в резултат на което следващите два месеца ме поздравяваха с "Оо, салатата!" или "Ооо, пиянде!" 8-) Те не ме изолират, което ми беше главното притеснение, държат се мило с мен... Кефят. А за мен беше много важно да ме харесват :grin:

XTREMEFREERIDE
06-17-2010, 14:19
Не сме имали проблеми. :)

hahavteen
06-17-2010, 14:24
От неговите приятели познавам точно един (и то не лично) ..
Моите приятелки ги познава, но само един път сме излизали с тях ..

общо взето като се виждаме сме само аз и той, а приятелите сме ги оставили за личното пространство .. :-|

Горе-долу и при мен е така.. Все сме си двамата. Запозна ме с тримата си най-добри приятели но след годежа отсвири двама от тях защото му наговориха куп глупости за мен и ме обидиха. Другия му по-близък приятел ще му е кум и сме се виждали 2 пъти. Симпатичен ми е а и аз на него. Познавам и още няколко негови колеги но не сме си говорили. Любимия познава приятелките ми в България както и колежките с които дружа. Много се харесаха! Излизали сме обаче само 1-2 пъти всички заедно. С момичетата предпочитаме да си излизаме по женски.

valdesbg
06-17-2010, 14:25
Бе с последната девойка нямахме проблеми. Намъкнах се в комапнията с която излиза и .. сега няма проблеми.

Но не бих се бутал да ме запознава с когото и да е. Нито пък аз ще я карам да се запознава с някой от моите. Все тая ми е дали познавам лично или не нейните прителки и приятели. Въпроса е да знам що за стока са.

Обратното също е в сила.

Не горя от желание обаче да (се) запознавам с приятели и приятелки. Предпочитам аз да си избера човека, и да се запозная. Щото иначе обикновено е неловко малко или много.

DYNAMIC
06-17-2010, 15:06
еми той познава моите и се разбират добре,даже може да се каже ,че са си партия като излизаме или ходим на купони и е веселоо..иначе аз познавам голяма част от неговите,най-добрите му приятели ги познавам добре г/д и се кефим взаимно,особено с единия той е пичага и добре се разбираме..иначе от всичките му приятели само 1 не понасям и той мен ..направо изпитвам неприязън и то голяма :) :)

Seductress
06-17-2010, 15:09
С мойте приятели не сме излизали, той даже не ги и познава. Пък и аз почти спрях да излизам с тях.

Неговите приятели са много готини, постоянно се мъкнем всички заедно, събираме се доста често. Направо си станаха и мои приятели, нищо че не ги познавам много добре. С всичките съм в добри отношения. Обаче малко ме притеснява това, че една от бившите му е още в тази компания, но нея не я виждам особено често. :D

3oPuTy
06-17-2010, 20:01
Аз пък не мога да си представя как може част от вас да не познават приятелите на гаджетата си и обратното :shock: :-o
Ако моя не познаваше приятелите ми,това щеше да означава,че трябва да излизам с него само през деня,защото вечер съм в някое заведение с приятели. :shock: Да не говорим,че не мога да си представя как петък вечер ще сме цялата тайфа в "нашето заведение" и моя няма да е там :shock: :?

valdesbg
06-17-2010, 20:42
Какче, различни приоритети (:

3oPuTy
06-17-2010, 20:47
Бате,така е ама ...
Ясно ми е,че искат време само за себе си,но все пак ...
Просто не мога да си представя как някой път ще изляза с приятели и моя няма да е с мен (освен ако няма някаква основателна причина) :shock: Или да ми се налага да избирам дали да изляза с компанията или с него ... :shock:

valdesbg
06-17-2010, 20:53
Еми... нали и аз това ти казвам - аз например ще избера гаджето ми в 9 от 10 случая.

Приятелите са си приятели, любимия е любим. Приятелят няма да ти се разсърди ако не му се обадиш 2 седмици. Любимият би трябвало да ти се разсърди ако не му звъннеш два дена примерно. Схващаш ли разликата?

Тук вече се намесва кой какви роли възлага на приятелите и на гаджето си в живота.

Което всъщност е дългата версия на прдния ми пост.

3oPuTy
06-17-2010, 21:01
Ааа ... Чакай малко!!!
И аз предпочитам да съм с Найден вместо с другите,но това не е причина да не го запозная с тях,нали?!
Едно е да искаш да си с гаджето си (нормално си е) и съвсем друго постоянно да излизате само двамата и да нямате общи приятели ... :?
На мен това "не познавам приятелите му/й" и "не познава приятелите ми" ми звучи като "не иска/м приятелите му/ми да знаят за нас" :neutral:

valdesbg
06-17-2010, 21:03
Еее така кажи :)

Тука не се говори за това. Става дума дали искаш да дружиш с приятелите на гаджето ти, както и той с твоите. Не дали искаш те да знаят/не знаят за вас.

3oPuTy
06-17-2010, 21:08
Е така де ама ...
Няколко човека казаха,че не познават приятелите на гаджетата си ... Е как ще знаят дали искат да дружат с тях след като дори не ги познават 8-)
И продължавам да съм на мнение,че това не е нормално :? Как няма да имаш общи приятели с гаджето си?! :shock:
Не знам ... Явно двамата разбираме темата по различен начин,но за мен това е НЕНОРМАЛНО :?

hahavteen
06-17-2010, 21:14
Е Зори според мен си е до човек. Бившия ми познаваше приятелките ми и аз познавах неговите приятели. Е да ама никога не сме излизали всички заедно. Той с приятелите си излизаше най-много веднъж в месеца по мъжки а аз с приятелките бях по цял ден в даскалото. През уикендите не ходех по дискотеки. С годеника ми пак е горе-долу така. С колежките излизам през седмицата а с него през уикендите. Те момичетата така и така не са в града събота и неделя. Някак си аз предпочитам да съм си с него вкъщи, да си сготвим и да гледаме филм вместо да ходим да купонясваме с приятели. И двамата сме кротки и скучни :D . Пък като гледам сестра ми и нейния и те а така. Тя следобеда излиза на кафе с приятелките си и до там. Съвсем рядко ходи някъде с гаджето и приятелите заедно някъде. Пък и родителите ми и те са такива странни. Веднъж на 2-3 месеца канят едно приятелско семейство на барбекю у нас и това е. Иначе всеки се вижда поотделно с приятелите си.

3oPuTy
06-17-2010, 21:26
И аз по принцип предпочитам да прекарвам повече време с приятеля ми и точно за това започнах доооста по-рядко да излизам някъде с другите или ако излезем то ще е за час-два и после сме самички :)
За сметка на това ако той не е с мен в повечето случаи дори не излизам :-D До такава степен свикнах да е около мен,че ми е няк'во тъпо,когато го няма.
Мисълта ми беше,че не мога да схвана как може двама души да са заедно и да не познават приятелите на другия (ако ще тези приятели да са 1-2).
...
Чудно ми е,когато единия има Р.Д. как ще процедират 8-) "Днес ще си празнувам с теб,а утре с приятелите ми" :shock: 8-)

hahavteen
06-17-2010, 21:36
Е съвсем да не ги познаваш е странно наистина... :-o
Иначе аз тази година ще празнувам само с любимия а той само с колегите си :D . На миналия му рожден ден бяхме само двамата ама понеже бяхме в друг град.

RedLabel
06-18-2010, 07:01
аз се разбирам с нейните обаче тя мрази една от мойте щото мисли че ме харесва и някви тъпи истории :D

babity
06-18-2010, 08:46
Започнавала съм го с моите и като се видим му говоря разни неща за тях. Аз не познавам неговите, той не иска да ме покаже и аз не давам зор, те не ме интересуват, а и с оглед на нашите сериозни отношения е напълно излишно...

SisinkaS
06-18-2010, 10:10
Повечето народ от града малко или много го познават него заради професията му, а лично с мойте приятели и приятелки .. ще цитирам PinkPan7her -
Не виждам смисъл да го запознавам с моите - държат се страшно недорасло и не виждам за какво ще си говорят .. като се замисля и аз самата вече не ги търся толкова.. държат се супер тъпо за годините си :-o Доволна съм от това, че с най-добрата ми приятелка се разбират без проблеми.А аз и неговите приятели - всичко е 6, познаваме се, излизали сме заедно.. един път някой от тях не ме е подминал някаде. А наскоро нещо взех да се запознавам и с фамилията :oops: 8) 8-)

CuteBaby
06-18-2010, 10:52
Аз се разбирам отлично с приятелите му,той с моите също.
Моите и неговите приятели вече се познават и често си излизаме всички :)

+1

xoxi
06-18-2010, 10:53
Познавам повечето му приятели, но не ги харесвам особено. Той е в същото положение спрямо моите приятели.

YouMakeMeSmile
06-18-2010, 11:05
Приятелите на приятеля ми са пичове. Смисъл, веселяци. Готини са и нямам нищо против тях. Приятелят ми също се разбира с мойте приятели и ги харесва. :)

Jessie
06-18-2010, 11:51
Той с моите приятели се разбира отлично. Отначало много се притесняваше, че няма да го харесат, беше почнал да си вкарва филми, че вече е така. :-D Но след време се убеди, че са точни хора. А аз с неговите приятели ... ммммм ... с едно от момчетата яко се скарахме, щото е педал. :P И моя не го уважава особено, въпреки, че се познават от деца (и двамата са 90 набори), живеят в един блок, работят на едно и също място и до скоро бяха 5 години в един клас. И въпреки това, след като му казах, че тоя тъпак ме е обиждал и т.н. - моя от тогава не си говори с него. Иначе с другите му приятели се разбирам ... сравнително добре. Аз съм тежък характер. :-D С първият му братовчед, с когото са като братя, съм в един клас ии .. не се разбираме перфектно, но поне се стараем да не сме като куче и котка. (Аз съм кучето. 8-) ).

vesito13
06-19-2010, 16:24
И аз, и той познаваме приятелите на другия. Но рядко излизаме двамата и приятели. Той е повече с мъжка компания. При мен пък са само момичета.
Някак си не го виждам да го мъкна него, а иначе да сме само момичета. Пък и местата, които харесват едните и другите, въобще много различия има. Освен това аз излизам все по-рядко с повечето си "приятелки", всъщност остана само едно момиче, което мога да нарека приятелка, с нея си поддържам постоянен контакт. Другите явно нямат голямо желание да поддържаме контакт. Общо взето станахме на здравей, здрасти.
Неговите приятели са готини хора, но приятелките им не мога да ги трая :? С приятелите му нямам проблем да си прекарвам времето. Проблемът е, че те са толкова неорганизирани, че нито знаеш къде ще се ходи, нито кога, и така си излизат повече само те. Струва ми се, че не обичат много, много да мъкнат и жените с тях :-D Понякога това, че излиза доста често с тях успява да ме подразни, но се преодолява.
А бе познаваме си приятелите, но не излизаме кой знае колко с тях.

gia_sena_mono
06-19-2010, 16:34
Не разбирам защо казвате "Не съм я/го запознал/а с тях,защото са идиоти.". Е, какви приятели са тогава, като ги мислите за идиоти? И защо дружите с тях, щом имате лошо мнение за тях?

izlishna
06-19-2010, 17:34
Може да се каже, че се разбирам с тях, но някои не са ми приятни.. И той е така с моите :)

L1n4e7o
06-19-2010, 17:48
разбирам се перфекно с приятелите му.. :) дори когато той не си е тук излизам с тях...много готини хора са...той също се разбира с моите...така че всичко е наред :)

Assshley
06-19-2010, 20:37
Амииии да,като цяло се разбираме.Като изключим факта,че някои имат повече от приятелски чувства към мен. 8-) Забавно ми е с тях.Излезем ли с тях само глупости да искаш.Понякога се дразним,защото си падат олигофренчета ама .. 8-) А с моите той се разбира чат-пат.За него всичките ми приятелки всъщност не са ми приятелки освен едно момиче,с което сме най-добри приятелки от около 6 години.Иии много пъти е излизал прав.Опитва се да се държи добре с тях ама не винаги му се получава.Абе като цяло намираме някакъв баланс на нещата.:)

FiRe_LaDy
06-19-2010, 20:49
Разбирам се много добре с неговите приятели и често излизаме с тях.Той също се разбира с моите приятели и нямаме проблеми в тези отношения.

reni7o0o
06-19-2010, 21:16
Еми различно имало е случаи да се разбирам с приятелите на гаджето ми и да сме в една компания. Случаи в които пак се разбирам с момчетата но приятеля ми да не е искал да излизаме с тях защото беше много ревнив. :D Имало е случаи в които ще си извадим очите от караници 8-)

cherinka
06-19-2010, 21:26
Има закон, при който не трябва да имаш никакви отношения с приятелите на парнтоьра ти. 8-)

Преди ми харесваше, че не ми харесва приятелките, ама вече и той не ме кефи, щото няма вкус щом не ги харесва. 8-)
А неговите грааааааааам не мога да ги трая. Пълни завършени селяни!

Докато с предишните ми гаджета просто сме били от една среда, всички се познаваме, излизаме си, всеки е приятел с всеки и хоп някои измежду тях се залюбват и приятелите ни са общи...

А тоя сегашния къде го намерих... мани мани

tuzaro
06-19-2010, 21:46
много добре се разбирам, даже понякога излизам само с нейните приятелки без нея 8-)

Zarity
06-20-2010, 10:39
Еми някой път излизаме с неговите приятели,някой път с моите,някой път си излизаме само двамата.Аз се разбирам с приятелите му,поне с повечето.Той също с моите,въпреки че някой път като станат много шумни приятелките ми и той гледа да се отдалечи :D

cveti685
06-20-2010, 11:35
Излизае много често с неговите приятели.И се разбираме съпер :grin: :grin:

Black_Fyed_Peas
06-20-2010, 12:01
аз се разбирам чудесно с неговите, както и той с моите

beachy_bunny
06-20-2010, 16:07
Попринцип съм алергична към приятелките му .. както и той към моите приятели ... ,но аз с приятелите му се разбирам добре .. както и той с моите приятелки ..

Z0mBay0
06-20-2010, 19:24
Амии... Разбирам се с приятелите и, с едно малко изключение (просто една от приятелките ми е антипатична заради действията си) :)

black_baby
07-01-2010, 17:32
Не познавам лично приятелите на моя,но пък и не съм седнала да се вайкам затова. :)

dqvolcheto9
07-01-2010, 19:19
Излизаме много често с неговите приятели.И се разбираме супер :grin: :grin:

malka_sladkka
07-01-2010, 20:21
Нямам против приятелите му, но има едно изключение. Рядко излизаме с тях. Иначе към моите май няма отношение...случвало се е 2-3 пъти да излезнем с тях :)

didi0804
07-02-2010, 10:57
Много се разбирам с неговите приятели,излизаме заедно,прекарвам си супер с тях.А нашите го обожават и винаги им става много приятно когато той идва вкъщи

kremen4eto
07-02-2010, 11:44
По-често излизаме с неговите приятели. Общителна съм и уж с всички добре се разбирам (освен ако не съм на кеф нещо). Докато той е по-срамежлив и рядко сме с моите приятелки, но си се разбират и те.
Най-приятно ни е на село в общата компания - там са и мои приятели и негови. :)

justonegirlwithonehope
07-02-2010, 12:25
В момента си нямам приятел и ще говоря за бившия ми.Той се разбираше с моите приятели или поне се опитваше и се случваше да излизаме всички заедно, аз също полагах усилия да се сближа с приятелите му.Ходили сме в апартаментите на негови приятели, по кафета сме ходили заедно, къде ли не и честно казано доста си допаднахме с неговата компания и дори след раздялата потдържам връзка с тях.От друга страна аз доста добре се спогаждах с родителите му, майка ми също го приемаше, но баща ми беше твърдо против.До такава степен ме ревнува милия, че е имало моменти, в които е искал да му скача на бой, беше някакъв ужас, но пък ни беше много хубава връзката. :)

woshata
07-02-2010, 12:29
Познавам 3ма, като само с единия сме излизали аз, той и приятеля му ии се разбираме.. вече 8-) Той познава мои приятелки, но критиката, която отнасят е нереалната :lol: Общо взето е хубаво да имаме общи познати и приятели ии якото е, че има и такива г/д.. и няма проблеми :booooomb: 8-)

d3viL
09-08-2010, 14:26
мисля, че се разбирам с нейните :D Шефка 1, тя е шефка 2 ии Вели ии Пакоо :D :D :D
тя моите не ги познава, само иска да убие едно курве :D

Само да я убия ли?! XD
Малко й е.

Та да, аз какво друго да кажа. XD

mimka1912
09-08-2010, 17:38
Приятелите му са много готини хора. Много ме кефят и с удоволствие излизам с тях. С изключение на една мноого "умна" к***а, която аз мноого "обичам". Ама той приключи отношения с нея. Иначе и той се разбира с моите приятели. :) :) :)

Lexynnka
09-08-2010, 17:39
да, разбираме се, той с моите и аз с неговите. Случвало се е да излизам и без него с неговите фр-та...