PDA

View Full Version : Лятото



CherryS
06-17-2010, 07:38
Аз нямам проблем, вече. 8-)
В смисъл да оправих се. ( май ).
Сега следтва да ви попитам нещо, което не се изисква да ми дадете съвет ами да, просто за да знам.
Таа въпроса ми е следния: Всички ли си имат гаджета за през лятото? И вие как мислите, че е по - добре: Да си с гадже цяло лято или, пък да отидеш на купон/ море и да се зарибиш с някого само за спортта?
Чакам дълги и смислени коментари!

partychild
06-17-2010, 07:50
Не си падам по такъв спорт. Предпочитам да съм с някого, когото обичам и да прекарам лятото с него - така и ще бъде де :-D

3oPuTy
06-17-2010, 08:12
Това със зарибяването "само за спорта" го практикувах,когато бях на 14-16 години.
Що се отнася до понятието "гадже за лятото" - не ми е познато!
Аз съм на принципа "гадже целогодишно".
А и не виждам причина да нямам гадже през лятото :? Точно тогава е най-яко да си с любимия човек някъде,далеч от града ... Я на море,я някъде в планината ... Супер си е :)

babity
06-17-2010, 08:21
Ако чувстваш приятеля си като кофти багаж, който ще помъкнеш към морето, значи чувствата ти не са достатъчно силни. Оставяш го и отиваш да спортуваш. Обаче само заради тръпката от флирта не бих си зарязала гаджето преди да отида на море. Има и едно неписано правило: Каквото се случи на морето си остава там (ако не сте заедно на морето). 8-)

w0sh
06-17-2010, 08:45
Който си няма гадже лятото може да си среже вените

selassie
06-17-2010, 08:47
Който си няма гадже лятото може да си среже вените

damn .. i did it :(

По темата , изключително приятно ще е да си с любим човек , да изживеете едно романтично лято , под звездите на безкрайния небосвод :)

onqtam
06-17-2010, 08:52
а защо само за лятото а не за повече?..

FuriousBlader
06-17-2010, 09:54
Твърдо не! Няма нищо по-хубаво от свободата :):):)

razores
06-17-2010, 10:15
И двата варианта ги практикувам :)

mechtaq_za_teb
06-17-2010, 11:15
Все тази.. Какво знаачение има дали си с гадже или без? Важното е, когато дойде краят на лятото, да си кажеш изкарах си супер :)

sunshinepp
06-17-2010, 11:30
ми . . честно си признавам, че в 2та случаи в последните 3 години и с двете ми уж сериозни момчета се отцепвахме преди лятото . . не знам що става така.. :( а иначе бих предпочела лятото да имам човек до себе си! . . . бих могла да сподеря доста хубави мигове с него . . :-) :)

valdesbg
06-17-2010, 11:30
Дълги и смислени коментари на кофти въпрос няма как да се получат.

Минах периода на зарибявките и лигавите истории, така че "с гадже по принцип" или "без гадже изобщо" са ми вариантите.

Paramour
06-17-2010, 11:40
Ами при мен имаше възможност да си имам мн яко гадже за лятото, но нещата се промениха... той реши, че не иска да бъде с мен... нз как стана.
За флирта... нз. Не си падам по такъв спорт 8-)

ReachlessGirl
06-17-2010, 12:04
Предпочитам сериозните връзки и мноого любов заедно с тях .. а не забивките - безмислени са ми .. :?

tnp123
06-17-2010, 12:10
Опитвам се и аз да се уредя с момиче....ама ще видим....дано да стане....

Remy
06-17-2010, 14:13
CherryS ако това на аватара си ти ще те ИЗЯМ !!! :D

По темата : И двете са доста примамливи и хубави.
1. Ако си с любим човек, обаче да е любим не "любим" е много хубаво.
2. Ако си за спорта - тръпката е супер.. :-D

anonymous708973
06-17-2010, 14:27
Съгласна с горния пост.
В момента съм със сериозен приятел и ще си прекарам лятото с него, даже ще сме заедно една седмица на море - устройва ме перфектно, не се нуждая от нищо друго...
Но доколкото се познавам, би ми било интересно и да съм сама и готова за закачки на морето :P

valdesbg
06-17-2010, 14:39
http://jessika-violet.deviantart.com/art/sunshine-161486076

До Remy - не е тя :)

Seductress
06-17-2010, 15:29
Каквото се случи на морето си остава там. 8-)

Миналата година отидох на почивка с тази мисъл... обаче не остана на морето, както аз исках. :D Момчето беше доста настоятелно и си запазихме връзката и след морето, даже след лятото. :shock: Разбира се, не съжелявам ни най-малко.
В момента си имам друг приятел. Предполагам, че ще прекарам лятото с него, може би не цялото, възможно е да се разделим.
Но пък идва тънкия момент, че другия месец аз ще замина на море с приятели, а той няма да дойде. :oops: Не знам дали ще сме още заедно, но ... каквото стане. Дано този път остане на морето.
А ако трябва да отговоря точно на въпроса... по- интересно е да се 'спортува'. Друга е тръпката, съвсем различно преживяване. Просто не е същото без лятна забивка. :D

GD95
06-17-2010, 16:02
Второто!На 15 съм и не ми е време за сериозни връзки! :)

BlueFace
06-17-2010, 16:04
Това лятно не си търся нещо определено...Ще се впусна в това ,което ми предостави съдбата :)

Remy
06-18-2010, 15:18
Мерси valdes :)
Тъкмо се бях обнадеждил :D

H8_mE
06-18-2010, 15:31
Аз нямам проблем, вече. 8-)
В смисъл да оправих се. ( май ).
Сега следтва да ви попитам нещо, което не се изисква да ми дадете съвет ами да, просто за да знам.
Таа въпроса ми е следния: Всички ли си имат гаджета за през лятото? И вие как мислите, че е по - добре: Да си с гадже цяло лято или, пък да отидеш на купон/ море и да се зарибиш с някого само за спортта?
Чакам дълги и смислени коментари!

Аз си имам приятел вече второ лято сме с него. Но това, че си имаш приятел не значи директно, че не можеш да се забавляваш. Можеш и то още по-хубаво. Когато отидеш на купон не е задължително да се зарибяваш с някой, отиваш там, за да се забавляваш. И това забавление можеш да го направиш и с гаджето си. А можеш да излезнеш и само с приятелки, докато си обвързана и пак да се забавляваш. На море също можеш да отидеш с приятеля си и да си прекарате супер яко. Знаеш, че има някой с теб, който е загрижен и на който можеш да разчиташ, който може да ти помогне в много сложни ситуации и да те успокои. Това разбира се може да го направи и приятелка, но в някои неща тя няма да е толкова силна. Ако го обичаш няма да ти пречи и да предпочиташ да го няма, а ако е просто за ей така ... то е ясно. Лично на мен ми е по-забавно, когато виждам, че и момчето, което обичам се забавлява заедно с мен и споделя момента.