PDA

View Full Version : скъсахме по-най тъпия начин...



loveinmyheart
06-17-2010, 07:48
имах си гадже.бях щастлива с него докато той не реши че ще късаме,и то по най-тъпата причина на света (според него не е тъпа ,но от моя гледна точка е ) - казал е на негов приятел че сме и този негов приятел му е казал ,че ме е видял да се прегръщам с някакав друг,тъпо нали? защо пък трябва да му ''изневерявам'' след като може да съм го прегърнала защото ми е приятел? ама най-тъпото е ,че това не се е случило .добре както и да е -скъсахме ,и слемалко той (стефан се казва) предложи на НАЙ-ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА (ети) ! това е най-тъпото.. :cry: и това ме кара да мисля ,че той си е измислил цялата история ,за да има някаква причина (основателна,неоснователна :x ) да скъсаме ! аз си мислех,че ме обича,добре ако не ме обича да ме харесва! заклеваше се че никога няма да скъсаме... таа ети не го харесва (знам кой харесва :D ) и имаше идеята да му откаже :oops: ии да му каже ,че аз много го харесвам (обичам) ... обаааче той не се хвана а и сега дори незнам дали историята му е истинска защото той започна да се оплаква на ети как му е омръзнало да го лъжа (моля? не съм го излъгала за нищо) и сега незнам дали ... абе объркано е и тя отказа на стефан и той реши че аз съм виновна и съм я накарала да му откаже.... много е объркано... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: и просто незнам какво да направя

babity
06-17-2010, 08:18
Абе вие малоумни ли сте бе?! ГОВОРЕТЕ! Само двамата, изяснете се!

loveinmyheart
06-17-2010, 08:38
Абе вие малоумни ли сте бе?! ГОВОРЕТЕ! Само двамата, изяснете се!
ти да не мислиш 4е не съм пробвала... звънях му 1000 пъти,не дига писах му не ми пи6е търсих го... просто имам чувството че е потънал в дънземя (незнам точно как се пи6е) :D :D

babity
06-17-2010, 09:01
Правиш еди, наистина последен опит да се свържеш с него по какъвто и да е начин и после... следващия. Пък и смятай колко много те е обичал щом дори не иска да те изслуша. :?

selassie
06-17-2010, 09:23
Наскоро четох абсолютно същата тема , само че откъм страна на момчето.Може би е бил приятеля ти :D Поразрови се по задните теми и ще я намериш. И до колкото си спомням се питаше , на кой да вярва , на теб или на най добрия му приятел който му е казал.И познай какви бяха повечкото мнения .. хах , да позна - "зарежи я" , "оставяй я" "вярвай на приятеля си" ..

peshost
06-17-2010, 09:33
Вместо да пускате теми, вземете се вижте, отиди до тях, прати му sms... Има начини да се разберете.

candyelle
06-17-2010, 09:56
Опитай се само още веднъж да се свържеш с него по всякакъв възможен начин и ако не стане го остави : ]

jo0zy
06-17-2010, 10:14
Наскоро четох абсолютно същата тема , само че откъм страна на момчето.Може би е бил приятеля ти :D Поразрови се по задните теми и ще я намериш. И до колкото си спомням се питаше , на кой да вярва , на теб или на най добрия му приятел който му е казал.И познай какви бяха повечкото мнения .. хах , да позна - "зарежи я" , "оставяй я" "вярвай на приятеля си" ..

искам да я видя темата :D ама нещо не можах да я намеря :?

dementic
06-17-2010, 10:15
Не е скъсал с теб заради "изневярата", а просто защото не може да си намери друга причина, с която да излезе от неловката ситуация. get ova it :)

Paramour
06-17-2010, 11:45
оф ся не ми се обяснява... Заеби момчето, щото е тъпо по безброй мн причини... амм само 1 въпрос: на колко сте? 8-)

tnp123
06-17-2010, 12:05
Пък на мен ми каза баба ми, че нейна приятелка, чула от бабата на гаджето ми, която пък си говорела с майка й, че веднъж тя звъннала на един съученик за домашните, ама аз не го вярвам и скъсахме.... :cry: :cry:

ibojilow
06-17-2010, 12:09
Махай го тоя паляк .. Самия той незнае какво иска и обвинява другите, търси си нов приятел, но гледай да е ваш общ познат ..
Така ще се почуства кофти.
Напиши му един SMS : Някой ден ще разбереш какво значеше за мен, ДА ГО ДУ*АШ и Приятен Ден! ...


Love ? Едва ли.. just сериали.

Force_bladeR
06-17-2010, 12:33
аз си мислех,че ме обича,добре ако не ме обича да ме харесва! заклеваше се че никога няма да скъсаме... таа ети не го харесва (знам кой харесва :D ) и имаше идеята да му откаже :oops: ии да му каже ,че аз много го харесвам (обичам)

Аха.. ти май не правиш разлика между "обичам те" и "харесвам те".. като сте тръгнали пича сигурно е казал: "Може ли да си станем гаджета?" :lol:

justonegirlwithonehope
06-17-2010, 12:40
Много си във филма, осъзнай се !

BlueFace
06-17-2010, 15:44
На колко сте ?13? 8-) :?

Sashko95
06-17-2010, 16:03
Зарежи го ако не те иска,не се хаби за този който не би направил нищо за теб.

Ама твоята приятелка е бомба в твойте ръце :D поне имаш на кого да се довериш

loveinmyheart
06-17-2010, 17:57
еми ети каза на стефан че не го харесва ,неиска да стават :shock: :shock: и аз неможах да повярвам че му го е казала НАИСТИНА... и той почна на мене да ми пише как съжеляваааал , прибързал с изводите незнам си кво си да съм му била прстила че имал чувства към мене ... ей такива простотии...
аз само се чуда... Абе тоя нема ли да си седне на гъза ??? :D :D
защото той попринцип... еми той си има гадже за всеки месец :smt012 :smt012 :smt012 ... ети каза ,че той просто си търси гадже ...

dreaml1nd_
06-17-2010, 20:20
Ети каза това, Ети каза онова ... направи това, което искаш ти пък ако се прецакаш ще си си отговорна сама ... колкото до това момче ... не му се е получило с приятелката ти и сега се връща при тебе ... това са глупости! Мен ако питаш ... отрежи го ;) ии да на колко сии?

Tempest
06-17-2010, 21:36
еми ети каза на стефан че не го харесва ,неиска да стават :shock: :shock: и аз неможах да повярвам че му го е казала НАИСТИНА... и той почна на мене да ми пише как съжеляваааал , прибързал с изводите незнам си кво си да съм му била прстила че имал чувства към мене ... ей такива простотии...
аз само се чуда... Абе тоя нема ли да си седне на гъза ??? :D :D
защото той попринцип... еми той си има гадже за всеки месец :smt012 :smt012 :smt012 ... ети каза ,че той просто си търси гадже ...

ам чоек.. сама си отговори на въпросите.. само не почвай с "ама не мога да го забравя, не мога да го преодолея, не мога да спра да мисля за него"... продължаваш напред.. или ако ше се върнеш крачка-2 назад, то трябва да е за засилка ;)

FuckedUp
06-18-2010, 12:30
Много си във филма, осъзнай се !
:booooomb: