PDA

View Full Version : Училище-претенции



Xpress93
06-17-2010, 08:34
Във facebook има група :

"Искаме климатици в класните стаи"

Какво мислите по този въпрос вие? :-o

Аз лично смятам че днешното младо поколение е твърде разглезено .Едно време да не би да е имало такива изгъзици 8-) ?
До сега как са търпяли че изведнаш им се приийска,те направо ако може и по някое друго легло да сложат. :D

breathslow
06-17-2010, 08:38
Ама онова време си е за онова време ;) не че аз искам климатик , но кво като се замислиш си е така ако в стаята не ти е жега или не е студ ще ти е по кеф нали ;)

А пък ти незнам на колко си ама така говориш сеедно си някоя баба или дядо '' по онова време не е имало изгъзици'' :lol: еми да е имало :)))

Xpress93
06-17-2010, 08:41
Наистина и аз така твърда че онова време си е друго,ама давам пример.

Колкото дали ше ми е по добре,аз нямам претенции каквото такова.

ecstazy
06-17-2010, 10:11
по онова време не е било 40 градуса.

Slave4You
06-17-2010, 10:15
Според мен това по-скоро е било на бъзик ама карай;) (групата де)
Иначе в мн отношения да- разглезени сме, но трябва все пак да има някво развитие света. Мн се нервя като почнат наще да ми говорят за доброто старо време, когато учениците правили това и това, не им било позволено еди си какво, а сега какви сме били..

gofeto917
06-17-2010, 10:58
По тази логика с доброто старо време, направо да се местят учениците обратно в килийните училища, според мен всяко нещо, което допринася за постигането на максимално добра среда за учене е добре дошло. Ученикът трябва да може да се концентрира върху това, което става в часа, а в тея адски жеги това трудно ще стане или пък във кучешки студ. Миналата година по това време като бяхме 11 беше някакъв ужас, предполагам и сега е така. Доколко климатика е здравословен и е най - доброто решение за решаване на проблема със жегите е друг въпрос, защото съм чувал, че въздуха застоява, а това не е никак полезно, само че други по - оптимални решения биха стрували много повече пари.

L0ST
06-17-2010, 11:39
а нас ще ни слагат в стаята по информатика :grin: :P


Иначе е изключено да сложат навсякъде климатици.. :? А, че сме разглезени не отричам... но по-скоро учителите / родителите ни с виновниа това, а не ние

ameli
06-17-2010, 11:43
В 'Димчо Дебелянов' - Варна има 8-)

L0ST
06-17-2010, 11:46
то хубаво ма..ама се настива лесно от климатик... Педи 1 седмица го бях нагласил моя на 16градуса..уж да се охлади хубаво... и съм задрямал за малко и гледай после кво става... :?

Unendlich
06-17-2010, 13:37
Да ти кажа - нормално е да се има претенции. На мен лично ми е писнало да слушам 'по онова време всички учеха, сега вие си гледате само кефа и изисквате'. За мен е важно да имам хубава среда в училище, а честно казано - липсва. Под всякаква критика е материалната база, а се водим за най-елитните в областта. Чиста подигравка. Имаме климатици само в кабинетите по информатика и естествено - учителската. :-x

elito0o0o0
06-17-2010, 14:10
по онова време не е било 40 градуса.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Manik96
06-17-2010, 14:27
Мен също много ме дразни като започнат "едно време това,едно време онова"..... Но,хайде по темата...В никакъв случай не бих отказала да сложат климатици в училище,ще е много по - добре.Особено в тези жеги сега кадето са....Ще се съсредоточаваме по добре в "ученето"... :-D :-D

Seductress
06-17-2010, 15:50
Разбира се, че сме разглезени... малко или много е така. НО и аз искам климатици. Класната ми стя е на четвъртия етаж :shock:, пече ни от всякъде и пуквално се сваряваме. :D Учим на отворени врати и прозорци. И пак е много горещо. От класа има поне 3 човека, които заминават заради жегата. Не защото просто им е топло, на всички ни е, обаче на някои настина им става лошо. Половината училите, които ми преподават са ни казали - стане ли ни лошо бегом до чешмата без да питаме дали може да излезем или не. :? Иначе през междучасията се пръскаме с вода и малко се разхлаждаме. Климатици има само в компютърните зали и разбира се при шефа и заместниците. 8-)

L0ST
06-17-2010, 16:00
Разбира се, че сме разглезени... малко или много е така. НО и аз искам климатици. Класната ми стя е на четвъртия етаж :shock:, пече ни от всякъде и пуквално се сваряваме. :D Учим на отворени врати и прозорци. И пак е много горещо. От класа има поне 3 човека, които заминават заради жегата. Не защото просто им е топло, на всички ни е, обаче на някои настина им става лошо. Половината училите, които ми преподават са ни казали - стане ли ни лошо бегом до чешмата без да питаме дали може да излезем или не. :? Иначе през междучасията се пръскаме с вода и малко се разхлаждаме. Климатици има само в компютърните зали и разбира се при шефа и заместниците. 8-)

кажи речи същото е и при нас.... само дето в едната компютърна зала все още няма (ще слагат тея дни)... добре, че от догодина ще прекарвам пвоечето време в компютърните зали :grin: :lol:

LoupGarrou
06-17-2010, 16:23
Жега е голяма, но ние отваряме вратата и прозорците и така положението е приемливо. Иначе климатици в стаите ?! Мисля, че е прекалено, трябва само за комп. зали ...

SmilezZz
06-17-2010, 16:25
С това "По онова време" ми омръзна..Онова време си е било онова време - сега времената са други..Както казаха по-горе преди не е било 40 градуса !! Но иначе с разглезенността съм съгласна - малко или много и така..Но нямам претенции - каквото такова

jo0zy
06-17-2010, 19:52
С това "По онова време" ми омръзна..Онова време си е било онова време - сега времената са други..Както казаха по-горе преди не е било 40 градуса !! Но иначе с разглезенността съм съгласна - малко или много и така..Но нямам претенции - каквото такова

+1 :)

misspraskofkaa
06-17-2010, 19:55
emm nqma da e losho v uchilishtata kudeto imat po wisoki sgradi da pusnat edno asansiorche ;pp
bazikm se de ..no puk nqma da e losho i da ima po nowichki neshta :]]

ecstazy
06-17-2010, 20:39
като искате си съберете пари и си купете. В нащо даскало само една стая има климатик и то почти съм сиг че са си събрали парите хората и са си купили. Хах никой няма да си дава парите за такива глезотийки тъй че.. Ние си събрахме по левче на човек и купихме вентилатор не върши мн работа но за 25 кинта повече не може да се иска. Ако искате климатик си купете-никой не ви пречи.

Phobiaa
06-18-2010, 08:55
При нас има само в стаята по информатика .. абсурт да сложат във всички стаи.Е големите жеги не се издържа всички са разчекнали вратите и прозорзите :D .Няма да навреди ако има но каквото такова.