PDA

View Full Version : МГ Плевен



viv4etooo
06-17-2010, 12:05
Здравейте!Аз съм от Плевен. Тази година завърших 7 клас и реших да кандидатствам в МГ :P .Ще съм ви много благодарна ако ми дадете малко информация за училището 8-[ -как са учителите, много ли се учи и такива неща.
:oops:
Благодаря предварително :)

L0ST
06-17-2010, 12:22
да не си от сторгозия :D
преди малко минах до училището вътре не съм влизала ама иначе отвън е хубаво ама колкото знам се учи и държат строго :booooomb:

Което е само в + ..

kindergarden
06-17-2010, 13:11
от 5ти клас съм в МГто сега съм 10ти
сестра ми също го завърши
общо взето сме много доволни
няма да сбъркаш ако се запишеш
а що се отнася до учителите има ги всякакви :D

ShtrudeL
06-17-2010, 13:22
Не знам за училището,но поне учениците май са годни. От там имам бивши съученици и са си печени. хъм къде си учила до 7-ми?

elito0o0o0
06-17-2010, 13:56
Ами.. да ти кажа... там ще те научат на много, но пък има учители, които са под всякаква критика (някои) .. все пак във всяко училище ги има. Аз съм си в ГПЧЕ и си ми е идеално.. ^^ За МГ-то не знам много.. общо взето ще получиш добро образование. :)

Впрочем, къде си учила преди?! :-o

viv4etooo
06-17-2010, 14:13
Ами аз съм от Дружба и до 7-ми клас учих в Климент Охридски. :D

elito0o0o0
06-17-2010, 14:35
МАйкоо :shock: :shock: :shock: Искаш от единия край на града до другия да ходиш... :shock: ВСЕКИ ДЕН ... в продължение на 5 години?! :shock: :shock: :shock: Еее не.. Що не опиташ в Интелекта ?! 8-) Аз бих избрала този вариант.. :shock:

awerw
06-17-2010, 15:22
а аз тази година ще кандидатсвам в химията (пак плевен :D ) някой да има инфо дали се учи яко и печени ученици има ли 8-) а в мг имам един познат и от него знам че яко учат :D

elito0o0o0
06-17-2010, 16:17
а аз тази година ще кандидатсвам в химията (пак плевен :D ) някой да има инфо дали се учи яко и печени ученици има ли 8-) а в мг имам един познат и от него знам че яко учат :DВ Химията до 1 са супер идиоти!!! :? Учителките са няк`ви истерички, побърканячки, забозили от всякъде.. :? НЕ ти препоръчвам да влизаш в Химията.. :booooomb:

awerw
06-17-2010, 16:36
ами сиг е така но аз не съм от плевен и ми трябва добро у-ще което е само на 1 смяна иначе трябва квартира и мн пари :-o

awerw
06-17-2010, 16:39
и искам да питам от Строителния и Химията кое е по добро не че мисля да влизам в Строителния само питам :D

elito0o0o0
06-17-2010, 16:43
и искам да питам от Строителния и Химията кое е по добро не че мисля да влизам в Строителния само питам :DМи май Химията е единственото училище,в което има първа смяна.. или беше и Строителния :-o Не знам.. 8-) Е, ти пък, квартира?! Ела у нас ! 8-) 8-) :-P btw може би Строителния е по-добрия вариант! 8-) Иначе ако ме питаш нито едното, нито другото е добро.. 8-)

awerw
06-17-2010, 17:05
ами както изглежда не са качествени :-o :D аз искам у-ще в което не нали кой знае колко да е добро но учениците да са разбрани щот в това което съм бил досега се нагледах на идиоти :booooomb: надявам се там да бъде малко по добре иначе мен не ме бърка къде ще е стига моите критерии за ученици да важат 8-) той татко обикновенно се разправя за училищата но вече кандидатствах :( и той писа 2 паралеки в Химията с компютри и в Механото (като чуя тва име и си представям тъпаци :lol: ) пак с компютри :D иначе ако не ме приемат там макар че сиг ще ме приемат обмислям варианта за у вас :D колко зимаш на месец 8-)

elito0o0o0
06-17-2010, 17:39
Охо.. безплатно :oops: :lol: :lol:
Сега сериозно.. В Химията и в Строителния са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ идиоти баце... :? Всеки път като минаваме покрай тия училища като се прибираме с едно момиче.. и се почва.. ИИИИИИИИИбааахххти метълите!!! И понеже тя има мешка с джойнт отзад и един път тя минавала и те : - ИИИИИИИИИИбаааххх ти джойнта :shock: И някъв друг : - Ииииии доообре беее :lol: Ония ден минаваме и някви кат викат .. ей мацета :razz: :razz: Слизаме пак така един път по баира и няк`ви малки педерастченца минават.. ама тее с 2 глави по-ниски от нас.. и едното вика на т`ва момиче - К`во стааа негъър?! :razz: :razz: Аа... да .. или пък пускаме си ние музика и си вървиме, обаче бързахме, щото едни ни преследваха и някой кат се изръси - ЕЕбаа ти метълитее!! :lol: :lol:

Като цяло са идиоти.. :booooomb: :booooomb: Аз направо взех да си обичам даскалото.. :-) Идеално си ми е ... и няма тъпи, смотани олигофрени, които постоянно да ти се правят на голямата работа.. 8-)

Механото.. блях... там ще учиш по 234234234 часа на ден.. :lol: Иначе.. мда.. има олигофрени и там.. :? :lol: 8-)

Абе, я си дай скайпа на лично съобщение, ако може.. 8-)

Ice
06-17-2010, 19:47
Олигофрени има навсякъде.. Не, че нещо ама и в езиковата не са малко.
Химията е най-добрия вариант има добри учителки също така имам доста познати от там който също са свестни, но няма значение важаното е ти да се приспособиш към тях.

Колкото до МГ-то учи се там, но поне знаеш за какво...Иначе аз също живея на Дружба и се бях записала в Стоян Займов, учих там само 2 месеца, защото не можах да издържа всяка сутрин да ставам толкова рано и да се блъскам из тролейте..По-удачно е Интелекта също не е лошо училище, но все пак избора е твой.

viv4etooo
06-18-2010, 06:15
За мен Интелекта не е добър вариант,защото паралелките не ми допадат .Изобщо такива икономически работи :smt078 . Да пътувам не ми е чак такъв голям проблем. :)

awerw
06-18-2010, 06:49
а аз тази година ще кандидатсвам в химията (пак плевен :D ) някой да има инфо дали се учи яко и печени ученици има ли 8-) а в мг имам един познат и от него знам че яко учат :D

Аз ще съм в химията :P ама само щото ще уча химия след тва(като свърша ще я следвам)
ако няма да учиш после тва по добре не влизай. не съм чула мн хубави неща за там :D ама в Плевен нямам избор и за тва ще съм там
вече кандидатствах там :lol: пък нали има паралека с някви компютърни мрежи ще я видим :D

elito0o0o0
06-18-2010, 11:05
Олигофрени има навсякъде.. Не, че нещо ама и в езиковата не са малко.
Химията е най-добрия вариант има добри учителки също така имам доста познати от там който също са свестни, но няма значение важаното е ти да се приспособиш към тях.

Колкото до МГ-то учи се там, но поне знаеш за какво...Иначе аз също живея на Дружба и се бях записала в Стоян Займов, учих там само 2 месеца, защото не можах да издържа всяка сутрин да ставам толкова рано и да се блъскам из тролейте..По-удачно е Интелекта също не е лошо училище, но все пак избора е твой. :lol: :lol: :lol:
Изпълни ми душата със смях твоето мнение! :lol: Брат ми е учил в Химията.. моля ти се.. знам как стоят нещата!!! :lol: :razz: Имам 23123 приятели, които също учат там.. Разказвали са ми просто колко са зле учителите.. :lol: А идиотите в Химията и в Строителния са най-много.. :)

Стоян Заимов.. хм.. това училище доста се поразвали, а като се сетя за тая по Музика .... :lol: :lol: :lol: .. Точно в тея двете училища брат ми е учил.. много знам за тях.. :lol: Ех.. спомени, спомени..

"Колкото до МГ-то учи се там, но поне знаеш за какво..." - Всъщност тук може би сме г/д на едно мнение.. ;)
Авторката на темата ако смята наистина да влиза там... нека се подготви, защото я чака яко учене.. 8-) Btw.. авторке.. в коя паралелка искаш да влизаш?

elito0o0o0
06-18-2010, 11:08
а аз тази година ще кандидатсвам в химията (пак плевен :D ) някой да има инфо дали се учи яко и печени ученици има ли 8-) а в мг имам един познат и от него знам че яко учат :D

Аз ще съм в химията :P ама само щото ще уча химия след тва(като свърша ще я следвам)
ако няма да учиш после тва по добре не влизай. не съм чула мн хубави неща за там :D ама в Плевен нямам избор и за тва ще съм тамВ Химията главно се изучават КОМПЮТРИте.. :lol: Това, че се казва "Химия" училището, не значи нищо.. :lol: Ще ме убиете, знаете ли!? :lol:

http://himia.hit.bg/profkv.html !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

viv4etooo
06-18-2010, 12:03
Написах паралелка без математика защото я мразя - Биология, Химия и Информатика.

elito0o0o0
06-18-2010, 12:08
Написах паралелка без математика защото я мразя - Биология, Химия и Информатика.Аз исках в тази миналата година, защото съм добра в Биологията и Химията, но се отказах... реших, че езиците ще са на първо място, пък после мога да кандидатствам в Медицинския.. :-o Нз.. Аз и аз не знам какво искам... :lol: 8-)
Даже може да се пробвам и да вляза в НАТФИЗ 8-) :D

No5
06-18-2010, 19:28
Написах паралелка без математика защото я мразя - Биология, Химия и Информатика.

Хах, надявам се осъзнаваш какво те чака в тази паралелка...
от опит знам че е най-натоварената и е най-добре да влезнеш там само с желание и нагласа за много учене.

Ice
06-18-2010, 20:27
Олигофрени има навсякъде.. Не, че нещо ама и в езиковата не са малко.
Химията е най-добрия вариант има добри учителки също така имам доста познати от там който също са свестни, но няма значение важаното е ти да се приспособиш към тях.

Колкото до МГ-то учи се там, но поне знаеш за какво...Иначе аз също живея на Дружба и се бях записала в Стоян Займов, учих там само 2 месеца, защото не можах да издържа всяка сутрин да ставам толкова рано и да се блъскам из тролейте..По-удачно е Интелекта също не е лошо училище, но все пак избора е твой. :lol: :lol: :lol:
Изпълни ми душата със смях твоето мнение! :lol: Брат ми е учил в Химията.. моля ти се.. знам как стоят нещата!!! :lol: :razz: Имам 23123 приятели, които също учат там.. Разказвали са ми просто колко са зле учителите.. :lol: А идиотите в Химията и в Строителния са най-много.. :)

Стоян Заимов.. хм.. това училище доста се поразвали, а като се сетя за тая по Музика .... :lol: :lol: :lol: .. Точно в тея двете училища брат ми е учил.. много знам за тях.. :lol: Ех.. спомени, спомени..

"Колкото до МГ-то учи се там, но поне знаеш за какво..." - Всъщност тук може би сме г/д на едно мнение.. ;)
Авторката на темата ако смята наистина да влиза там... нека се подготви, защото я чака яко учене.. 8-) Btw.. авторке.. в коя паралелка искаш да влизаш?



Странно аз пък съм на различно мнение за Химията :lol: братовчед ми завърши там и ми е разказвал доста неща, присъствала в някои от часовете му, и познавам доста хора от там .Много по-добре е от Механото примерно, пък да не говорим за Строша за това ако на Химията му казваш зле за другото не знам какво да кажа ?!?!... :lol: :lol: :lol:
Та няма значение успех на всички 8)

elito0o0o0
06-18-2010, 20:57
Ти да не би да казваш, че Строителния е Строша?! ..Щото съвсем не е така.. ;)

Ice
06-18-2010, 21:06
Не нямам впредвид Строителния, точно за Строша говоря..Все пак не знам дали има друго по-пропаднало училище от него в Плевен. :) Та исках да кажа,че Химията не е лошо училище всарвнение с други в които положението наистина е критично. :)

elito0o0o0
06-19-2010, 11:49
Не нямам впредвид Строителния, точно за Строша говоря..Все пак не знам дали има друго по-пропаднало училище от него в Плевен. :) Та исках да кажа,че Химията не е лошо училище всарвнение с други в които положението наистина е критично. :)Тук никой не ти говори за Строша бе човек.. нали ако отидеш там първата им работа е да те наебат... Т`ва не е и училище.. :? awerw ще си влезне в Химията да ми е по-близичко :D 8-)

SmilezZz
06-19-2010, 14:03
Относно идиотите - има ги навсякъде..Просто не може без тях,но не се притеснявай относно това..Ако си твърдо решен/а,че искаш да влезеш в тази паралелка - направи го,за да не съжаляваш после..
Относно ученето - Учи се,да..Така,че ако си готов/а да учиш - ВЛИЗАЙ..Аз също се ориентирах към МГ,само че в Русенското :D ..Но поне след това ще знаеш,за какво и защо си учил/а..
УСПЕХ :-)

awerw
06-19-2010, 14:53
Не нямам впредвид Строителния, точно за Строша говоря..Все пак не знам дали има друго по-пропаднало училище от него в Плевен. :) Та исках да кажа,че Химията не е лошо училище всарвнение с други в които положението наистина е критично. :)Тук никой не ти говори за Строша бе човек.. нали ако отидеш там първата им работа е да те наебат... Т`ва не е и училище.. :? awerw ще си влезне в Химията да ми е по-близичко :D 8-)
оу :oops: внимавай че мога да стана нахален и все по близичко да искам :lol: :lol: :lol: какоо 8-)